۵
(۷)

آمبولانس خصوصی سرویسی است که ما در تندیس آنلاین برای جابجایی بیماران و مصدومین به مراکز درمانی و مطب های پزشکی ارائه می دهیم.

  • سرویس های ما دارای پرسنل فوریت ها و پرستاران با تجربه هستند. ما اینگونه در کنار بیماران برای دلگرمی و همراهی آن ها قرار می گیریم
  • در صورت درخواست و نیاز بیمار آمبولانسی با تجهیزات درمانی و آی سی یو برایتان اعزام می شود.
  • ما در این مجموعه می دانیم که زمان رسیدن آمبولانس به بیمارتان برایتان خیلی مهم است. پس با توجه به مسافت زمانبندی و برنامه ریزی لازم را برای سرعت در رسیدن به کار می گیریم.
  • از مزایای آمبولانس خصوصی ما این است که جهت رفاه و دسترسی آسان، آماده مشاوره و خدمات رسانی در هر ساعت از شبانه روز( ۲۴ ساعته )به بیماران خود هستیم.

سوالات احتمالی جهت درخواست آمبولانس خصوصی

هزینه یا قیمت اعزام آمبولانس چقدر است؟

۵
(۷)

بسته به مسافت جابه جایی بیمار از مبدا تا مقصد و نوع ماشین درخواستی براساس تیپ قیمت ها متغیر است. اما در تهایت ما ارزان ترین تعرفه ها را برای شما در نظر می گیریم.

این مطلب مفید بود؟

۵ / ۵. تعداد ۷

زمان رسیدن آمبولانس چقدر است؟

۵
(۷)

ما با توجه به مسافت و ترافیک تمامی تلاش خود را در سریعترین رسیدن به بیمار شما خواهیم کرد تا در کوتاه ترین زمان، آمبولانس برای شما اعزام شود

این مطلب مفید بود؟

۵ / ۵. تعداد ۷

چه نوع آمبولانسی در مجموعه تندیس وجود دارد و چه مدل آمبولانسی برای من ارسال می شود؟

۵
(۷)

در اینجا انواع مختلف آمبولانس تیپA، تیپB، آمبولانس آی سی یو، آمبولانس VIP، آمبولانس نوزادان و آمبولانس اعصاب و روان وجود دارد که بسته به نیازتان برای شما ارسال می شود.

این مطلب مفید بود؟

۵ / ۵. تعداد ۷

آیا مجموعه شما فقط بیماران را در داخل تهران جا به جا می کند؟

۵
(۷)

خیر. انتقال بیماران در هر نقطه از کشور توسط آمبولانس خصوصی امکان پذیر است. حتی جا به جایی بیماران به خارج از کشور نیز از خدمات مجموعه ماست.

این مطلب مفید بود؟

۵ / ۵. تعداد ۷

بیمار من مشکل تنفسی دارد برای انتقال او چه کار کنم؟

۵
(۷)

در آمبولانس خصوصی مجموعه ما، تمامی تجهیزات پزشکی مورد نیاز شرایط بیمار جهت جا به جایی حتی در خارج از تهران وجود دارد. شما با دادن اطلاعات کامل به ما از شرح حال بیمار با خیال آسوده بیمار خود را انتقال خواهید داد.

این مطلب مفید بود؟

۵ / ۵. تعداد ۷

آیا بیمارستان های دولتی بیمار آمبولانس خصوصی را پذیرش می کنند؟

۵
(۷)

اگر از قبل برگه پذیرش بیمارستان را دریافت کرده اید، میتوانید در بیمارستان دولتی بستری شوید. اما آمبولانس نیز می تواند به شما بیمارستان های طرف قرارداد بیمه تان را جهت پذیرش پیشنهاد کند.

این مطلب مفید بود؟

۵ / ۵. تعداد ۷

آمبولانس خصوصی در تهران

مزایای آمبولانس خصوصی در چیست؟

آمبولانس دسته‌ای از وسایل نقلیه‌ی اورژانسی است.که برای رساندن هرچه سریعتر بیماران به بیمارستان مورد استفاده قرار می‌گیرد.و تفاوت آن‌ها با آمبولانس‌های دولتی در هزینه و نحوه ارائه خدمات آن‌ها می‌باشد که اورژانس تهران بر اساس قانون موظف به ارائه خدمات رایگان به شهروندان و رسیدگی به موارد اورژانسی در شرایط اضطراری می باشند.اما آمبولانس خصوصی در هر شرایط بیمار شما را به طور کاملا ایمن حمل و جابه جا می نماید و هزینه‌ها طبق تعرفه‌های خاص و مصوب محاسبه می‌شود. این آمبولانس‌ها دارای کارکنانی است که از بیمار موجود مراقبت می‌کنند که به آن‌ها تکنسین فوریت‌های پزشکی می‌گویند.

اعزام آمبولانس خصوصی

آمبولانس دریایی یا کشتی بیمارستانی یک شناور در روی سطح آب است.که در قالب آمبولانس با تـأسیسات پزشکی و بیمارستانی مجهز جهت مأموریتهای دریایی مورد استفاده قرار می گیرد و سرویس رسانی به بیماران که دسترسی از طریق راه های هوایی برایشان مقدور نیست یا مصدومین در جنگ را انجام می دهد.

خدمات رسانی موتور آمبولانس بصورت شبانه روزی و ۲۴ ساعته و بدون وقفه و با سرعت عمل بالا و با نیروی انسانی کمتر به عنوان پیش نیاز در ماموریتها انجام می شود این دسته از امدادگران ما دارای تجهیزات درمانی عمومی هستند. در صورتی که نیاز به اقدامات درمانی وسیعتر باشد ماشین آمبولانس اعزام خواهد شد.

گروه کمکی آمبولانس هوایی، مجهز به وسایلی هستند که می‌توانند معالجه بیمار و فرد مجروح را تا رسیدن به بیمارستان در سریع ترین زمان به عهده بگیرند. این وسایل شامل دارو، دستگاه نوار قلب، دستگاه تنفس مصنوعی و برانکارد هستند. آن ها بیماران یا اعضای اهدایی بدن را از شهری به شهر دیگر انجام می دهند.

مرکز خدمات پزشکی تندیس آنلاین با در اختیار داشتن کادری مجرب از تکنسینهای آموزش دیده و پزشکان اورژانس با تجربه و دانش روز ، در آمبولانس خصوصی آمادگی دارد.تا در هر ساعت از شبانه روز، سرویسهای انتقال پزشکی بیماران در شرایط CCU، ICU، NICU را در کوتاهترین زمان با نظارت کامل انجام می دهند.

انواع آمبولانس زمینی

نوع آمبولانس ویژگی ها
آمبولانس VIP شامل کلیه تجهیزات آی سی یو است
امبولانس کددار مخصوص بیماران ایست قلبی
آمبولانس تیپ A دارای تجهیزات عمومی برای بیمارانی که وضعیت پایدار دارند.
آمبولانس تیپ B تجهیزات مراقبت های ویژه برای بیماران بدحال
آمبولانس تیپ C همانند آمبولانس ViP دارای تجهیزات آی سی یو و سی سی یو است.
آمبولانس استقرار مستقر در ورزشگاه ها و سمینارها
آمبولانس نوزادان دارای تجهیزات حمل نوزاد
اورژانس در محل دارای تجهیزات فوریت ها

اعزام آمبولانس خصوصی در تهران

در تهران شلوغ و پرترافیک که تک تک ثانیه ها برای نجات جان بیماران حائز اهمیت است، نیاز به سرویسی که در مواقع نیاز و حیاتی در سریع ترین زمان به داد بیماران برسد، بسیار مهم است.

وجود آمبولانس خصوصی در شهرهای بزرگ و پرجمعیت بسیار کاربردی است. شاید این یک نیاز موقتی باشد. اما همه ما یا خانواده مان ممکن است روزی خدای ناکرده به آن نیاز پیدا کنیم.

انواع آمبولانس براساس کاربرد

  • آمبولانس آی سی یو یا کددار

ما خدمات آمبولانس خصوصی در تهران و اطراف آن را به شما ارائه می دهیم. در صورت وجود بیمار آی سی یو و سی سی یو یعنی بیمار با مشکل قلبی یا مغزی آمبولانس کددار یا VIp اعزام خواهد شد. تا با وجود تجهیزات کامل و تکنسین های خبره مشکل بیمار را در داخل آمبولانس تا رسیدن به مراکز درمانی پوشش دهند.

آمبولانس کددار
  • آمبولانس نوزادان

امروزه خطر به دنیا آمدن نوزاد نارس یا نوزادانی که دارای مشکلات ریوی و تنفسی هستند زیاد شده است. این نوزادان را نمی توان با وسایل نقلیه معمولی یا خودروهای عمومی جابه جا کرد. چون ممکن است در طول مسیر نیاز به دارو یا تجهیزات تنفسی و همچنین متخصص اطفال و پرستار داشته باشند. برای این منظور ما خدمات آمبولانس نوزادان را برای رفاه و آرامش والدین عزیز ارائه می دهیم.

آمبولانس خصوصی
  • آمبولانس استقرار

در هنگام بازی های مهم مانند فوتبال و والیبال و … همچنین سمینارها یا جشن های مهم، نمایشگاه ها و دیگر مجمع های عمومی، که احتمال وجود صدمات افراد وجود دارد، یک آمبولانس مستقر برای درمان و ارسال سریع مصدومان لازم است. ما این سرویس را در اماکن عمومی مستقر می کنیم. تا در صورت بروز حادثه و آسیب سریعا وارد عمل شویم. آمبولانس استقرار شامل تیم امداد و تجهیزات پزشکی ضروری است.

آمبولانس خصوصی
  • آمبولانس بین شهری

اگرمی خواهید بیماری را از شهری به شهر دیگر منتقل کنید و بیمار در شرایطی است که با ماشین شخصی قابل جا به جایی نمی باشد. شما می توانید از خدمات انتقال بیمار بین شهری آمبولانس خصوصی مجموعه ما استفاده کنید.

آمبولانس خصوصی

مراحل اعزام آمبولانس خصوصی

جهت ارسال آمبولانس مراحل پذیرش و اعزام آمبولانس به شرح زیر می باشد و درخواست پذیرش می تواند به صورت زیر صورت گیرد.

الف) تماس تلفنی

برای این کار نیاز است با شماره تلفن های ۰۲۱۲۲۶۱۵۰۵۳ و ۰۲۱۳۳۷۴۲۲۳۱ در تندیس آنلاین تماس برقرار کنید. در این روش لازم است.اطلاعات کامل از بیمار شامل سن، جنس و نوع بیماری داده شود. تا پذیرش صورت گیرد.و توضیحات لازم در ارتباط با میران توانایی حرکتی بیمار و شرایط تنفسی وی به مرکز خدمات پزشکی تندیس آنلاین داده شود.تا بر اساس این توضیحات نوع آمبولانس مناسب شخص،( آمبولانس معمولی یا آمبولانس VIP )  مشخص گردد. سپس آدرس بیمار ثبت می گردد.و بلافاصله به منظور تائید با شماره اعلام شده تماس گرفته می شود.و شرایط ارسال آمبولانس توضیح داده می شود. ساعت ارسال آمبولانس به محل هماهنگ می گردد. هزینه آمبولانس هنگام رسیدن آمبولانس به محل توسط مسئول آمبولانس خصوصی اخذ می گردد. در صورت نیاز به تجهیزات پزشکی و دستگاه اکسیژن ساز تندیس آنلاین در خدمت عزیزان می باشد.

امداد فوری داخل آمبولانس

ب) از طریق پیامک

برای این کار نیاز است که همراه بیمار به شماره ۰۹۱۲۸۹۴۲۱۴۳ پیام دهد. مسئول دریافت پیامک ها پس از دریافت درخواست بیمار٬ موضوع را به بخش پذیرش اطلاع داده.و پرسنل پذیرش طی تماس تلفنی با بیمار و یا همراه بیمار مطابق بند الف کار را انجام خواهد داد.
پرسنل پذیرش موظف می باشند.با تلفن ثابت بیمار تماس گرفته.و نام و مشخصات پرستار و زمان تقریبی رسیدن.ایشان به محل را به بیمار و یا همراه بیمار اطلاع دهند.
پرستار همراه آمبولانس در هنگام رسیدن.به منزل بیمار خود را معرفی کرده.بیماره را در اسرع وقت و مطابق شرایط استاندارد به محل مورد درخواست بیمار یا همراهانش منتقل می نماید. هزینه ارسال آمبولانس مطابق مبلغ مندرج در قبض پذیرش توسط مسئول دریافت می گردد.و قبض پذیرش تحویل بیمار و یا همراه بیمار می گردد.

تندیس آنلاین با همکاری مرکز آمبولانس سفیر حیات جهت رفاه و پشتیبانی از بیماران خود، آماده مشاوره و خدمات رسانی در هر ساعت از شبانه روز( ۲۴ ساعته )به بیماران خود می باشد.

هزینه اعزام آمبولانس

قیمت آمبولانس خصوصی مطابق با آخرین تعرفه خدمات درمانی در وزارت بهداشت تعیین می شود. این هزینه طبق مصوبه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و با توجه به محدوده آدرس ثبت شده.در فرم درخواست ارسال آمبولانس تعیین می شود.

اعزام آمبولانس در شهرهای مختلف ایران

 

اعزام آمبولانس در خارج از تهران

تندیس آنلاین :

خدمات درمانی و تجهیزات پزشکی تندیس آنلاین.کادری مجرب در اختیار دارد. این تکنسین ها آماده خدمت رسانی ۲۴ ساعته به شما عزیزان می‌باشند.

جهت هماهنگی در زمینه اجاره تجهیزات پزشکی مانند اکسیژن ساز و دیگر خدمات پزشکی و درمانی با ما تماس حاصل نمایید .

تندیس آنلاین با معرفی متخصصین مجرب مانند متخصص عمل دیسک کمر  و ارتوپد و متخصص زیبایی و … به شما در تصمیم گیری جهت انتخاب پزشک یا جراح مناسب مشاوره خواهد داد.

برای اعزام  اورژانس خصوصی در تهران و سایر شهرستانها با ما تماس حاصل نمایید.

در اینستاگرام ما را دنبال کنید.

این مطلب مفید بود؟

۵ / ۵. تعداد ۷