۵
(۳)

آمبولانس خصوصی

آمبولانس خصوصی

آمبولانس یکی از اجزا مهم و جدانشدنی سیستم EMS (فوریت‌های پزشکی) می‌باشد که اهمیت بسیار زیادی در نجات جان انسان‌ها دارد. اما همه ما آمبولانس و یا اورژانس را با نام اورژانس ۱۱۵ می‌شناسیم، ولی تمام خدمات اورژانسی آمبولانس محدود به آمبولانس‌ها و خدمات اورژانسی ۱۱۵ دولتی نیست. گروه دیگری از خدمات اورژانسی هستند که با نام «آمبولانس خصوصی» شناخته می‌شود، Tandisonline  با همکاری مرکز آمبولانس سفیر حیات جهت رفاه و دسترسی آسان، آماده مشاوره و خدمات رسانی در هر ساعت از شبانه روز( ۲۴ ساعته )به بیماران خود می باشد. در ادامه مطلب با تندیس آنلاین همراه باشید.

آمبولانس خصوصی

آمبولانس خصوصی در تهران

آمبولانس خصوصی دسته‌ای از وسایل نقلیه‌ی اورژانسی است.که برای رساندن هرچه سریعتر بیماران به بیمارستان مورد استفاده قرار می‌گیرد.و تفاوت آن‌ها با آمبولانس‌های دولتی در هزینه و نحوه ارائه خدمات آن‌ها می‌باشد که اورژانس تهران بر اساس قانون موظف به ارائه خدمات رایگان به شهروندان و رسیدگی به موارد اورژانسی در شرایط اضطراری می باشند.اما آمبولانس خصوصی در هر شرایط بیمار شما را به طور کاملا ایمن حمل و جابه جا می نماید و هزینه‌ها طبق تعرفه‌های خاص و مصوب محاسبه می‌شود. این آمبولانس‌ها دارای کارکنانی است که از بیمار موجود مراقبت می‌کنند که به آن‌ها تکنسین فوریت‌های پزشکی می‌گویند.

آمبولانس خصوصی

مرکز آمبولانس خصوصی سفیر حیات در شهرری

انواع آمبولانس‌های خصوصی بر اساس کاربرد:

انواع آمبولانس‌های خصوصی کاربرد
آمبولانس زمینی نوعی وسیله نقلیه است که برای جابجایی بیماران در جاده ها  از آن استفاده می‌شود.
آمبولانس هوایی بالگرد و یا هواپیماهایی که با در اختیار داشتن تجهیزات مجهز برای انتقال بیماران استفاده می‌شوند.
آمبولانس نوزادان این آمبولانس‌ها برای آن دسته از کودکانی است که دچار بیماری‌های خاص تنفسی و… هستند و نیاز به مراقبت های  ویژه در هنگام انتقال  دارند بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.
آمبولانس vip آمبولانس‌های کددار یا همان ICU-CCU که به آمبولانس‌های مراقبت ویژه نیز معروف هستند و یک ICU سیار محسوب می شود.

ا

انواع آمبولانس بر حسب تیپ

  • مدل تیپA۱: آمبولانس جهت انتقال یک بیمار
  • نوع تیپ A۲: آمبولانس جهت انتقال یک یا چند بیمار
  •  تیپ B: آمبولانس اورژانس آمبولانس برای انجام اقدامات فوریت‌های پزشکی
  • تیپ C: واحد سیار مراقبت‌های ویژه (آی سی یو موبایل یا سی‌سی‌یو موبایل)

آمبولانس استقرار :نوعی آمبولانس خصوصی است با نام آمبولانس استقرار ثبت شده ، که با پیشرفت تکنولوژی و بوجود آمدن شرکتهای صنعتی مختلف و کارخانه ها با توجه به اینکه تعداد اشخاص زیادی مشغول به کار در مکانهای ناامن هستند، حضور یک کادر پزشکی یا فوریتها و آمبولانس استقرار ضروری است.

آمبولانس خصوصی

انواع آمبولانس براساس کاربرد

خصوصیات بارز آمبولانس‌های خصوصی

  • دارا بودن فضای کافی و مناسب
  • دارا بودن بهترین تجهیزات آمبولانسی و احیا
  • هزینه مناسب
  • کیفیت خدمات
  • دارای بهترین تکنیسین‌ و پرستاران مجرب
  • همراه پزشک عمومی و یا متخصص در صورت درخواست

شرکت خدمات و تجهیزات پزشکی تندیس آنلاین به صورت شبانه روزی و هر روز هفته آماده ارائه خدمات آمبولانس خصوصی در تهران و سایر نقاط ایران به شما عزیزان می‌باشد.

آمبولانس خصوصی

اعزام آمبولانس خصوصی به بیمارستان

شرایط اعزام آمبولانس خصوصی در محل چگونه است؟

در صورت احتیاج به انتقال بیمار از منزل به بیمارستان و بالعکس، مرکز خدمات پزشکی تندیس آنلاین کار جابجایی بیمار را با استفاده از شبکه آمبولانس خصوصی به همراه تیم مجرب سازماندهی و انجام می دهد. این مرکز به منظور رفاه حال بیماران خود و اعزام هر چه سریعتر متقاضیان به بیمارستان.از آمبولانس های مجهز و افراد با تجربه و آموزش دیده استفاده می نماید. مراحل اعزام آمبولانس خصوصی شامل مراحل پذیرش و ارسال آمبولانس به شرح زیر می باشد:

آمبولانس خصوصی

درخواست پذیرش می تواند به صورت زیر صورت گیرد:

الف) تماس تلفنی

برای این کار نیاز است با شماره تلفن های ۰۲۱۲۲۶۱۵۰۵۳ و ۰۲۱۳۳۷۴۲۲۳۱ تماس برقرار کنید. در این روش لازم است اطلاعات کامل از بیمار شامل سن، جنس و نوع بیماری داده شود تا پذیرش صورت گیرد و توضیحات لازم در ارتباط با میران توانایی حرکتی بیمار و شرایط تنفسی وی به مرکز خدمات پزشکی تندیس آنلاین داده شود تا بر اساس این توضیحات نوع آمبولانس مناسب شخص،( آمبولانس معمولی یا آمبولانس VIP )  مشخص گردد . سپس آدرس بیمار ثبت می گردد.و بلافاصله به منظور تائید با شماره اعلام شده تماس گرفته می شود.و شرایط ارسال آمبولانس توضیح داده می شود. ساعت ارسال آمبولانس به محل هماهنگ می گردد. هزینه آمبولانس هنگام رسیدن آمبولانس به محل توسط مسئول آمبولانس خصوصی اخذ می گردد. در صورت نیاز به تجهیزات پزشکی و دستگاه اکسیژن ساز تندیس آنلاین در خدمت عزیزان می باشد.

آمبولانس خصوصی

تجهیزات داخلی آمبولانس

آمبولانس خصوصی

ب) از طریق پیامک

برای این کار نیاز است که همراه بیمار به شماره ۰۹۱۲۸۹۴۲۱۴۳ پیام دهد. مسئول دریافت پیامک ها پس از دریافت درخواست بیمار٬ موضوع را به بخش پذیرش اطلاع داده.و پرسنل پذیرش طی تماس تلفنی با بیمار و یا همراه بیمار مطابق بند الف کار را انجام خواهد داد.
پرسنل پذیرش موظف می باشند.با تلفن ثابت بیمار تماس گرفته.و نام و مشخصات پرستار و زمان تقریبی رسیدن.ایشان به محل را به بیمار و یا همراه بیمار اطلاع دهند.
پرستار همراه آمبولانس در هنگام رسیدن.به منزل بیمار خود را معرفی کرده.بیماره را در اسرع وقت و مطابق شرایط استاندارد به محل مورد درخواست بیمار یا همراهانش منتقل می نماید. هزینه ارسال آمبولانس مطابق مبلغ مندرج در قبض پذیرش توسط مسئول دریافت می گردد.و قبض پذیرش تحویل بیمار و یا همراه بیمار می گردد.

هزینه:

قیمت آمبولانس خصوصی مطابق با آخرین تعرفه خدمات درمانی در وزارت بهداشت تعیین می شود. این هزینه طبق مصوبه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و با توجه به محدوده آدرس ثبت شده.در فرم درخواست ارسال آمبولانس تعیین می شود.

آمبولانس ICU

مرکز آمبولانس خصوصی سفیر حیات مجهز به تجهیزات ICU

تندیس :

خدمات درمانی و تجهیزات پزشکی تندیس آنلاین با کادری مجرب آماده خدمت رسانی ۲۴ ساعته به شما عزیزان می‌باشد.

جهت هماهنگی در زمینه تجهیزات پزشکی مانند اکسیژن ساز و دیگر خدمات پزشکی و درمانی با ما تماس حاصل نمایید .

تندیس آنلاین با معرفی متخصصین مجرب مانند متخصص عمل دیسک کمر  و ارتوپد و متخصص زیبایی و … به شما در تصمیم گیری جهت انتخاب پزشک یا جراح مناسب مشاوره خواهد داد.

برای اعزام  آمبولانس خصوصی در تهران و سایر شهرستانها با ما تماس حاصل نمایید.

در اینستاگرام ما را دنبال کنید.

آمبولانس خصوصی

اجاره اکسیژن ساز در محله امامزاده عبدالله

این مطلب مفید بود؟

۵ / ۵. تعداد ۳