آمبولانس VIP چیست؟

 آمبولانس های VIP در تندیس آنلاین با کمی تفاوت همانند آمبولانس های مراقبت ویژه هستند و از نظر تجهیزات پزشکی هیچ فرقی باهم ندارند.

تفاوت آمبولانس VIP و آمبولانسهای دیگر :

مزیتی که آمبولانس ویژه به آمبولانس های معمولی دارد، این است که تمامی کارها در آن با ترتیب و سرعت خاصی انجام می گیرد. این آمبولانس ها تمامی تجهیزات ویژه پزشکی و درمانی را دارا می باشد و علاوه بر اینها کادر پزشکی که آنرا همراهی می کنند از بهترین و با تجربه ترین پزشکان و افراد باسابقه کاری درخشان می باشد.

مهمترین ویژگی :

در صورت بروز بیماری ها، حوادث، جراحات، مسمومیت ها و سایر شرایطی که نیاز به مداخله فوری پزشکی دارد، مراقبت های پزشکی اورژانسی، از جمله اورژانس تخصصی، مراقبت های پزشکی به شهروندان ارائه می شود.

تکنسین داخل این آمبولانس خصوصی مسلط به چند زبان مختلف برای ارائه خدمات می باشند و آمبولانس VIp بهترین گزینه برای خدمات رسانی به توریست ها و اتباع خارجی و مهمانهای سفارت می باشد.

این آمبولانس ها می توانند با داشتن مجوزهای لازم به خارج از کشور هم برای یاری رسانی به بیماران و مجروحان سفر کنند.

تجهیزات آمبولانس خصوصی VIP :

فضا و تجهیزات پزشکی داخل این آمبولانس ها به شکلی طراحی شده اند که با وجود داشتن امکانات ویژه و کادر پزشکی ماهر بیمار با وضعیت جسمانی نامساعد را نیز به راحتی می توان انتقال داد و از کلیه تجهیزات پزشکی ICU و CCU در داخل آمبولانس استفاده کرد.

تندیس :

خدمات درمانی و تجهیزات پزشکی تندیس آنلاین با کادری مجرب آماده خدمت رسانی ۲۴ ساعته به شما عزیزان می‌باشد.

جهت هماهنگی در زمینه اجاره تجهیزات پزشکی مانند اجاره اکسیژن ساز و… یا خدمات پزشکی و درمانی با شماره های ۰۹۱۲۸۹۴۲۱۴۳ و ۲۲۶۱۵۰۵۳-۰۲۱ و ۰۹۰۲۵۵۸۸۸۰۶ و ۳۳۷۴۲۲۳۱-۰۲۱ تماس حاصل نمایید.

تندیس آنلاین با معرفی متخصصین مجرب مانند متخصص عمل دیسک کمر  و ارتوپد و متخصص زیبایی و … به شما در تصمیم گیری جهت انتخاب پزشک یا جراح مناسب مشاوره خواهد داد.

برای اعزام آمبولانس خصوصی با ما تماس حاصل نمایید.

در اینستاگرام ما را دنبال کنید.

Rate this page