آمبولانس VIP

آمبولانس خصوصی

آمبولانس VIP چیست؟

 آمبولانس های VIP در تندیس آنلاین با کمی تفاوت همانند آمبولانس های مراقب ویژه هستند و از نظر تجهیزات پزشکی هیچ فرقی باهم ندارند.

تفاوت آمبولانس VIP و آمبولانسهای دیگر :

مزیتی که آمبولانس ویژه دارد این است که تمامی کارها در آن با ترتیب و سرعت خاصی انجام می گیرد این آمبولانس ها تمامی تجهیزات ویژه پزشکی و درمانی را دارا می باشد و علاوه بر اینها کادر پزشکی که آنرا همراهی می کنند از بهترین و با تجربه ترین پزشکان و افراد باسابقه کاری درخشان می باشد.

مهمترین ویژگی :

تکنسین داخل این آمبولانس ها مسلط به چند زبان مختلف برای ارائه خدمات می باشند و آمبولانس VIp بهترین گزینه برای خدمات رسانی به توریست ها و اتباع خارجی و مهمانهای سفارت می باشد.

این آمبولانس ها می توانند با داشتن مجوزهای لازم به خارج از کشور هم برای یاری رسانی به بیماران و مجروحان سفر کنند.

تجهیزات آمبولانس خصوصی VIP :

فضا و تجهیزات پزشکی داخل این آمبولانس ها به شکلی طراحی شده اند که با وجود داشتن امکانات ویژه و کادر پزشکی ماهر بیمار با وضعیت جسمانی نامساعد را نیز به راحتی می توان انتقال داد واز کلیه تجهیزات پزشکی ICUو CCU در داخل آمبولانس استفاده کرد.

تندیس :

خدمات درمانی و تجهیزات پزشکی تندیس آنلاین با کادری مجرب آماده خدمت رسانی ۲۴ ساعته به شما عزیزان می‌باشد.

جهت هماهنگی در زمینه تجهیزات پزشکی مانند اکسیژن ساز و… یا خدمات پزشکی و درمانی با شماره های ۰۹۱۲۸۹۴۲۱۴۳ و ۲۲۶۱۵۰۵۳-۰۲۱ و ۰۹۰۲۵۵۸۸۸۰۶ و ۳۳۷۴۲۲۳۱-۰۲۱ تماس حاصل نمایید.

تندیس آنلاین با معرفی متخصصین مجرب مانند متخصص عمل دیسک کمر  و ارتوپد و متخصص زیبایی و … به شما در تصمیم گیری جهت انتخاب پزشک یا جراح مناسب مشاوره خواهد داد.

برای اعزام آمبولانس خصوصی با ما تماس حاصل نمایید.

در اینستاگرام ما را دنبال کنید.