آمبولانس های کد دار  :

در ایران ما تقسیم بندی آمبولانس ها بر اساس استاندارد ۴۳۷۴ موسسه ملی استاندارد به ۳ بخش A-B-C تقسیم می شوند که هر کدام از این بخشها براساس رعایت مقررات استاندارد از نظر نوع خودرو و تجهیزات پزشکی داخل کابین مشخص می شوند. که اعزام آمبولانس های کد دار در محل یکی از آنها است.

یکی از انواع آمبولانس ها ، آمبولانس تیپB یا در اصطلاح عمومی معروف به ”آمبولانس کددار” یا ” ICU- CCU” میباشد.به طور کلی به هر آمبولانسی که کلیه تجهیزات بیماران بدحال و وخیم را داشته باشد.آمبولانس I.C.U گفته می شود.

آمبولانس کددار

اعزام آمبولانس کددار

تجهیزات برای اعزام آمبولانس های کد دار :

تجهیزات این آمبولانس کددار خصوصی به صورتی می باشد که کادر پزشکی همراه درون آمبولانس می توانند با استفاده از تجهیزات موجود از ناگوار شدن حال بیمار جلوگیری کنند، و بیمارانی که به هر دلیل وضعیت خوب جسمانی ندارند را به نزدیک ترین بیمارستان برسانند. از این آمبولانس می توان برای سنهای مختلف استفاده کرد. بدین صورت که تجهیزات موجود درون این آمبولانس های مراقبت های ویژه به نحوی برنامه ریزی شده است.که می توان برای نوزادان، کودکان و بزرگسالان نیز استفاده کرد.

کادر پزشکی درون این آمبولانس ها از بین متخصصین حرفه ایی انتخاب میشوند.تا بهترین درمان را با مناسبترین تجهیزات در طی مسیر برای بیمار انتخاب نمایند.

طراحی داخلی :

طرح ریزی داخلی این آمبولانس ها به گونه ای است که امکان انتقال یک بیمار در وضعیت حاد بهمراهی دو نفر کادر پزشکی وجود دارد.بیمار در این نوع از آمبولانس تحت مراقبتهای ویژه پزشکی بوده و بوسیله تجهیزات موجود مورد کنترل مداوم قرار دارد.کادر پزشکی  برای اعزام آمبولانس های کد دار در محل از میان تکنسین های رشته های پزشکی انتخاب شده.و علاوه بر برخورداری از تجارب فراوان حتما باید برای کار در بخش مراقبتهای ویژه دارای صلاحیت لازم که به قبول واحد فوریتهای پزشکی دانشگاههای علوم پزشکی رسیده است باشند.

آمبولانس کددار

طراحی داخلی آمبولانس خصوصی

در چه مواقعی آمبولانس کددار استفاده می شود؟

در شرایط ویژه مانند:

  • تصادف سخت
  • بیمارانی که حال عمومی مساعدی ندارند
  • بیمارانی که وضعیت جسمی و علائم حیاتی آنها ثابت نیست
  • بیماران با مشکل قلبی
  • بیماران با مشکلات تنفسی
  • فواصل بین شهری (از یک شهر به شهر دیگر)

 

تندیس :

مرکز خدمات پزشکی تندیس آنلاین مطابق با آیین نامه های مربوطه با در اختیار داشتن آمبولانس تیپB یا آمبولانس کددار مجاز میباشد بیماران را با ارائه خدمات مراقبتهای ویژه در سراسر کشور و در صورت لزوم به مقصد کشورهای همسایه منتقل نماید.به شما اطمینان می دهیم علاوه بر در اختیار داشتن پیشرفته ترین تجهیزات، از مجرب ترین و ماهرترین تکنسین های کادر پزشکی نیز بهره مند هستیم.که با وظیفه شناسی و دلسوزی از بیمار شما مراقبت مخواهند کرد.

خدمات درمانی و تجهیزات پزشکی تندیس آنلاین با کادری مجرب آماده خدمت رسانی ۲۴ ساعته به شما عزیزان می‌باشد.

جهت هماهنگی در زمینه اجاره تجهیزات پزشکی مانند اکسیژن ساز و… یا خدمات پزشکی و درمانی با شماره های ۰۹۱۲۸۹۴۲۱۴۳ و ۲۲۶۱۵۰۵۳-۰۲۱  و ۰۹۰۲۵۵۸۸۸۰۶  و ۳۳۷۴۲۲۳۱-۰۲۱ تماس حاصل نمایید .

تندیس آنلاین با معرفی متخصصین مجرب مانند متخصص عمل دیسک کمر  و ارتوپد و متخصص زیبایی و … به شما در تصمیم گیری جهت انتخاب پزشک یا جراح مناسب مشاوره خواهد داد.

برای اعزام آمبولانس خصوصی با ما تماس حاصل نمایید.

در اینستاگرام ما را دنبال کنید.

تندیس آنلاین

Rate this page