اعزام آمبولانس تیپ A

۰۲۱-۲۲۶۱۵۰۵۳

دسته بندی آمبولانس ها

در کشور ما دسته بندی آمبولانس ها بر اساس استاندارد ۴۳۷۴ به ۳ گروه A-B-C تقسیم شده اند.که هر کدام از این گروه ها ملزم به رعایت مقررات استاندارد از لحاظ نوع خودرو و تجهیزات پزشکی داخل کابین هستند.


اعزام آمبولانس تیپ A برای انتقال بیماران در وضعیت پایدار و هوشیار مناسب می باشد. این نوع آمبولانس ها می توانند به صورت آفرود و شاسی بلند.که جهت کار در مسیرهای صعب العبور مناسب است.و برای مسیر های شهری مدل معمولی انتخاب می شود.

کاربرد آمبولانس تیپ A

این آمبولانس ها بر اساس استاندارد ۴۳۷۴ موسسه ملی استاندارد مجهز به تمامی تجهیزات مورد نیاز برای انتقال بیمارانی که در شرایط هوشیار و پایدار بسر می برند بوده.و معمولا برای جابه جایی درون شهری و بین شهری بیمارانی که دوره درمان در مراکز درمانی را طی نموده اند.مورد استفاده قرار می گیرد. اما نسبت عنوان ” عادی” به اینگونه آمبولانس ها به این معنی نیست.که از تجهیزات مورد نیاز بیماران برخوردار نبوده یا کادر پزشکی با تجربه برای مراقبت از بیماران را نداشته باشند.

مزایای اعزام آمبولانس تیپ A

یکی از دلایل استفاده مراکز درمانی از اعزام آمبولانس تیپ A برای انتقال بیماران پایدار که نیازی به مراقبتهای ویژه و آمبولانس تیپ A ندارند.میتواند به این دلیل باشدکه این آمبولانسها از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه تر هستند. به این صورت که چون تجهیزات مراقبتهای ویژه مثل “مانیتور- ونتیلاتور- الکتروشوک- اینفیوژن پمپ و ….” در این آمبولانسها نصب نیست.، هزینه کمتری نسبت به آمبولانس های مجهز برای آن صرف شده.و بنابراین هزینه انتقال بیماران کاهش می یابد.

تندیس:

خدمات درمانی و تجهیزات پزشکی تندیس آنلاین با کادری مجرب آماده خدمت رسانی ۲۴ ساعته به شما عزیزان می‌باشد.

جهت هماهنگی در زمینه تجهیزات پزشکی مانند اکسیژن سازو… یا خدمات پزشکی و درمانی با شماره های ۰۹۱۲۸۹۴۲۱۴۳ و ۲۲۶۱۵۰۵۳-۰۲۱  و ۰۹۰۲۵۵۸۸۸۰۶  و ۳۳۷۴۲۲۳۱-۰۲۱ تماس حاصل نمایید .

تندیس آنلاین با معرفی متخصصین مجرب مانند متخصص عمل دیسک کمرو ارتوپد و متخصص زیبایی و … به شما در تصمیم گیری جهت انتخاب پزشک یا جراح مناسب مشاوره خواهد داد.

برای اعزام آمبولانس خصوصی ما تماس حاصل نمایید.

دراینستاگرام ما را دنبال کنید.

اعزام آمبولانس تیپ A

متخصص بیماری های عفونی