۰۲۱-۲۲۶۱۵۰۵۳

دسته بندی آمبولانس ها

در کشور ما دسته بندی آمبولانس ها بر اساس استاندارد ۴۳۷۴ به ۳ گروه A-B-C تقسیم شده اند.که هر کدام از این گروه ها ملزم به رعایت مقررات استاندارد از لحاظ نوع خودرو و تجهیزات پزشکی داخل کابین هستند.


اعزام آمبولانس تیپ A برای انتقال بیماران در وضعیت پایدار و هوشیار مناسب می باشد. این نوع آمبولانس ها می توانند به صورت آفرود و شاسی بلند.که جهت کار در مسیرهای صعب العبور مناسب است.و برای مسیر های شهری مدل معمولی انتخاب می شود.

کاربرد آمبولانس تیپ A

این آمبولانس ها بر اساس استاندارد ۴۳۷۴ موسسه ملی استاندارد مجهز به تمامی تجهیزات مورد نیاز برای انتقال بیمارانی که در شرایط هوشیار و پایدار بسر می برند بوده.و معمولا برای جابه جایی درون شهری و بین شهری بیمارانی که دوره درمان در مراکز درمانی را طی نموده اند.مورد استفاده قرار می گیرد. اما نسبت عنوان ” عادی” به اینگونه آمبولانس ها به این معنی نیست.که از تجهیزات مورد نیاز بیماران برخوردار نبوده یا کادر پزشکی با تجربه برای مراقبت از بیماران را نداشته باشند.

مزایای اعزام آمبولانس تیپ A

یکی از دلایل استفاده مراکز درمانی از اعزام آمبولانس تیپ A برای انتقال بیماران پایدار که نیازی به مراقبتهای ویژه و آمبولانس تیپ A ندارند.میتواند به این دلیل باشدکه این آمبولانسها از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه تر هستند. به این صورت که چون تجهیزات مراقبتهای ویژه مثل “مانیتور- ونتیلاتور- الکتروشوک- اینفیوژن پمپ و ….” در این آمبولانسها نصب نیست.، هزینه کمتری نسبت به آمبولانس های مجهز برای آن صرف شده.و بنابراین هزینه انتقال بیماران کاهش می یابد.

تندیس:

خدمات درمانی و تجهیزات پزشکی تندیس آنلاین با کادری مجرب آماده خدمت رسانی ۲۴ ساعته به شما عزیزان می‌باشد.

جهت هماهنگی در زمینه تجهیزات پزشکی مانند اکسیژن سازو… یا خدمات پزشکی و درمانی با شماره های ۰۹۱۲۸۹۴۲۱۴۳ و ۲۲۶۱۵۰۵۳-۰۲۱  و ۰۹۰۲۵۵۸۸۸۰۶  و ۳۳۷۴۲۲۳۱-۰۲۱ تماس حاصل نمایید .

تندیس آنلاین با معرفی متخصصین مجرب مانند متخصص عمل دیسک کمرو ارتوپد و متخصص زیبایی و … به شما در تصمیم گیری جهت انتخاب پزشک یا جراح مناسب مشاوره خواهد داد.

برای اعزام آمبولانس خصوصی ما تماس حاصل نمایید.

دراینستاگرام ما را دنبال کنید. درباره ما بیشتر بدانید.

اعزام آمبولانس تیپ A

Rate this page