تندیس آنلاین

کلینیک فوق تخصص عفونی

www.tandisonline.com

۰۹۱۲۸۹۴۲۱۴۳

تندیس آنلاین به عنوان یکی از مراکز خدمات بهداشتی و درمانی آنلاین ، خدماتی همچون فروش دستگاه ها و تجهیزات پزشکی و مشاوره تلفنی درمانی آمادگی ارائه خدمات در محل از جمله : اعزام آمبولانس – اعزام پزشک و پرستار و همچنین اجاره تجهیزات پزشکی همچون دستگاه اکسیژن سازتخت خواب بیمارستانی و دستگاه ساکشن و دستگاه مانیتورینگ و دستگاه پالس اکسیمتر و دستگته بای پپ و سی پپ و تشک مواج و ویلچر و دستگاه ونتیلاتور و کپسول اکسیژن و … را ارائه میدارد.

تجهیزات پزشکی و درمانی در سراسر ایران :

تجهیزات پزشکی به دلیل طولانی بودن درمان برخی از بیماران و افزایش خطر ابتلا به ویروس کورنا و عفونت های بیمارستانی در مراکز درمانی ، و با توجه به پیشرفت امکانات و تجهیزات بسیاری از پزشکان دلسوز و یا خود بیماران ترجیح می دهند ادامه درمان آنها در منزل صورت گیرد. بیماران مرخص شده از بیمارستان و بیماران کم توان در منزل که به مراقبت های پس از جراحی و درمان نیاز دارند همگی شایسته استفاده از بهترین امکانات و تجهیزات می باشند.
مرکز مشاوره خدمات پزشکی تندیس آنلاین با در اختیار داشتن تیم با تجربه و متخصص و مشاوره به بیماران ، آماده ی ارائه ی بهترین خدمات فروش و اجاره پزشکی خانگی و توانبخشی به شما بیماران عزیز می باشد . کافیست با یک تماس علاوه بر مشاوره جهت خرید و اجاره  با کارشناسان و پرستاران خبره ما لوازم مورد نیاز خود را سفارش دهید .

مزایای فروش و اجاره تجهیزات درمانی در تندیس آنلاین در سراسر ایران :

۱- معرفی جدیدترین و بهترین برندهابرای فروش و اجاره تجهیزات پزشکی از نظر کیفیت.
۲- معرفی مناسب ترین برندها از نظر قیمت.
۳- فروش و یا اجاره تجهیزات پزشکی به سراسر ایران در تندیس آنلاین .
۴- ارسال تجهیزات مورد نیاز شما در کوتاهترین زمان در محل مورد نظر شما.
۵- پشتیبانی و پاسخگویی ۲۴ ساعته جهت نصب، راه اندازی و رفع عیب تجهیزات پزشکی در تهران .

تندیس آنلاین

کلینیک فوق تخصص عفونی
کلینیک فوق تخصص عفونی