به خدمات آمبولانس خصوصی تندیس خوش آمدید. مجموعه تندیس آنلاین یک مرکز خدمات درمانی و پزشکی است. که در قلب ایران یعنی تهران مستقر است. از خدمات ما اعزام آمبولانس خصوصی به ارومیه است. تندیس حمل و نقل آمبولانسی برای هر کسی که دارای مشکل حرکتی است، را ارائه می دهد. که برای آنها جا به جایی را از درب خانه به بیمارستان و بالعکس ایمن و راحت می سازد. زیرا حمل و نقل بیمار با ماشین شخصی یا حمل و نقل عمومی دشوار، ناراحت کننده یا نامناسب است. ما به شما بهترین خدمات را ارائه می کنیم

اعزام آمبولانس خصوصی به ارومیه

اگر به دنبال تیمی با تجربه اما دوستانه و دلسوز هستید، تا اطمینان حاصل شود که شما، بیمار یا عزیزتان را با خیال راحت و آسوده حمل و نقل می کنید، ما اینجا هستیم تا این کار را به راحتی برای شما انجام دهیم. هدف ما بر اساس ارائه خدمات با کیفیت بالا ساخته شده است. در صورت نیاز به سفر با برانکارد یا با ویلچر داشته باشید، از بیمارستان به خانه، مراقبت در منزل، خدمات پزشکی خصوصی تا یک ملاقات سرپایی یا برای هر نوع سفری که نیاز به آمبولانس خصوصی دارد، ما می توانیم  به یاری شما بیاییم.

خدمات جابه جایی آمبولانس

خدمات حمل و نقل بیمار، کرایه آمبولانس خصوصی و حمل و نقل بیمار را برای انتقال با برانکارد، ویلچر به و از بیمارستان، مطب پزشک یا کلینیک ارائه می‌دهیم. ما ۸ سال سابقه یک سرویس آمبولانس خصوصی مستقر در تهران را داریم و خدمات انتقال بیمار ما کل ایران را پوشش می دهد. همچنین اعزام آمبولانس خصوصی در تهران و شهرهای اطراف مانند ارومیه از سرویس دهی ما می باشد.

انواع خدمات آمبولانس خصوصی

ما خدمات حمل و نقل بیمار در انواع مختلف از جمله خدمات حمل و نقل بیمارستانی، انتقال به فرودگاه و خدمات بازگرداندن و همچنین حمل و نقل سالمندان را به تمام مناطق ایران از جمله خانه های مراقبت یا سالمندان و مراکز مسکونی ارائه می دهیم.

تمام آمبولانس های ما در اعزام آمبولانس خصوصی به ارومیه برای حمل و نقل با برانکارد و ویلچر کاملاً مجهز هستند و توسط تکنسین آمبولانس کاملاً آموزش دیده اداره می شوند. همه آمبولانس‌ها با دقت نگهداری و بیمه شده‌اند و همگی مجهز به تخت‌خواب و تجهیزات اکسیژن درمانی و تجهیزات آی سی یو هستند.

انواع آمبولانس زمینی براساس نوع کاربرد

اعزام آمبولانس خصوصی به ارومیه یک سرویس آمبولانس مستقل پیشرو است که خدمات تخصصی و مورد نیاز را برای انتقال بیماران با تجهیزات بالا و به روز با مراقبت های ویژه در هر دو بخش مراقبت های بهداشتی دولتی و خصوصی به همراه راه حل های مناسب برای انتقال ایمن ارائه می دهد.

چشم انداز

ارائه و حمایت مراقبت از بیمار در سطح بالا که توسط پرستاران متخصص و مجرب در سراسر مسیر جابه جایی توسط آمبولانس به یا از مراکز پزشکی اداره می شود. ما ۲۴ ساعت شبانه روز در هفت روز هفته در حال خدمات رسانی و پذیرای مشتریان و همچنین بیماران هستیم.

بیانیه ماموریت

مهمتر از همه، ما متعهد به تداوم مراقبت و رفاه برای تک تک بیمارانی هستیم که تحت مراقبت ما هستند. به عنوان یک سرویس اختصاصی انتقال بین بیمارستانی، هدف ما افزایش شناخت خدمات انتقال تخصصی در سراسر ایران و تهران برای ارتقای سطوح بالاتر مراقبت و ایمنی از بیمار است.

تعهدات ما جهت اعزام آمبولانس خصوصی به ارومیه

ارزش‌های ما با کیفیت مراقبت سازگار است و نحوه رفتار ما در این حرفه را توصیف می‌کند.

  • ایمنی  برای محافظت از بیماران در برابر سوء استفاده و آسیب قابل اجتناب
  • موثر  برای اطمینان از اینکه مراقبت، درمان و حمایت ما با بالاترین کیفیت انجام می شود و ما به شما در مراقبت کامل و درمان بیمارتان کمک خواهیم کرد.
  • مراقبت سپردن سویس دهی به کارکنان ما برای مشارکت و درمان بیماران با شفقت، مهربانی، وقار و احترام به بهترین نحو انجام می شود.
  • پاسخگویی مرکز خدمات آمبولانس خصوصی ما برای رفع نیازهای کاربران پاسخگوی همه جانبه بیماران است.
  • رهبری خوب رهبری، مدیریت و اداره خدمات ما برای تأیید مراقبت با کیفیت بالا بر اساس نیازهای افراد ارائه می شود و یادگیری و نوآوری و همچنین ترویج فرهنگ باز و منصفانه را تشویق می کند.

جهت اعزام آمبولانس خصوصی به ارومیه با ما تماس حاصل نمائید و یا اینستاگرام ما را دنبال کنید.

Rate this page