آمبولانس خصوصی

خدمات آمبولانس خصوصی

خدمات آمبولانس خصوصی

اگر در شرایط اورژانسی هستید، مجروح هستید و نمی‌توانید به تنهایی به بیمارستان بروید، با شماره های تندیس آنلاین تماس بگیرید تا از خدمات آمبولانس خصوصی ما بهره مند شوید.

خدمات آمبولانس خصوصی

 اورژانس بدون در نظر گرفتن اینکه آیا در داخل خانه هستید یا مشکلی که دقیقاً در خیابان شما را غافلگیر کرده است، بلافاصله به تماس با آدرسی که شما مشخص کرده اید می رود. شما مجبور نیستید ساعت ها منتظر ورود یک تیم تجاری از پزشکان باشید، زیرا از ترس جان خود یا سلامتی یکی از نزدیکان خود می ترسید.

درمان توسط آمبولانس خصوصی در خانه و بیمارستان (بخش بزرگسالان و کودکان کار می کنند).

از جمله خدمات آمبولانس

 • پشتیبانی احیا برای بیماران در هنگام تحویل به یک موسسه بالینی از خدمات آمبولانس خصوصی است.
 • بستری شدن برنامه ریزی شده و اورژانسی بیماران در هر کلینیک، از جمله کلینیک های بخش.
 • انتقال بیماران از منزل به بیمارستان، فرودگاه و ایستگاه راه آهن برای اعزام به شهرهای دیگر.
 • زایمان در منزل بعد از عمل و ترخیص از بیمارستان.
 • سازمان‌ها و افراد می‌توانند جهت انجام وظیفه در طول رویدادهای عمومی (کنسرت‌ها، راهپیمایی‌ها، راهپیمایی‌ها، سالگردها، مراسم تشییع جنازه) با یک آمبولانس خصوصی در تهران و شهرهای دیگر تماس بگیرند. خدمات آمبولانس خصوصی ما اینگونه است که ما نه تنها در شهر کار می کنیم، بلکه به شهرک های تابعه منطقه ای نیز عزیمت می کنیم. ما جا به جایی افراد درگیر در حوادث را انجام می دهیم که در شرایط اضطراری شرکت کرده اند.

چه زمانی باید با آمبولانس تماس بگیرید؟

در  خدمات آمبولانس خصوصی tandisonline ، متخصصان ما با در نظر گرفتن شدت وضعیت آنها، به سرعت و به طور حرفه ای انواع اقدامات را برای حمل و نقل بیماران انجام می دهند.

در موارد زیر با آمبولانس خصوصی تماس بگیرید:

 • سوختگی های حرارتی و شیمیایی بدن
 • سرمازدگی اندام
 • مسمومیت با سموم، غذای بی کیفیت
 • واکنش های آلرژیک که می تواند باعث ایجاد شوک شود
 • شکستگی های باز و بسته، کبودی، رگ به رگ شدن، صدمات
 • دردهای شدید با منشأ ناشناخته که نمی توان با کمک مسکن ها با آنها مقابله کرد
 • حمله قلبی مشکوک، سکته مغزی، بحران فشار خون بالا، فشار خون بالا یا خیلی پایین
 • حمله آسم، خفگی، تنگی نفس، احساس تنگی نفس
 • تشنج صرع، تشدید بیماری های مزمن روانی
 • بستری شدن بیمار در یک موسسه پزشکی

از خدمات آمبولانس خصوصی جا به جایی بیماران اعصاب و روان است، افرادی در صورت لزوم کناره گیری از نوشیدن شدید الکل، حذف علائم خماری و از بین بردن علائم سندرم ترک، به به نارکولوژیست ها و روانپزشکان مراجعه می کنند. مراقبت های بهداشتی در منزل به صورت ناشناس ارائه می شود. و نام بیمار محرمانه نگه داشته می شود. و یا به درخواست خانواده جا به جایی آنها به مراکز درمانی انجام می شود.

رضایت بیماران

بازخورد افرادی که با ما تماس گرفتند.بهترین تاییدیه بر حرفه ای بودن کادر پزشکی و کارشناسان فوریت ها در مجموعه ​​پزشکی ما است. ما با ارائه با کیفیت ترین خدمات آمبولانس خصوصی در هر شرایط در کنار شما هستیم.

چگونگی درخواست اورژانس

شما درخواستی برای انتقال بیمار بستری از بیمارستان به محل دیگر می گذارید. مدیر مرکز تماس درخواستی را ثبت کرده و آن را به بخش بستری ارسال می کند. یک فرد مسئول به شما معرفی می شود که می توانید در تمام مدت خدمت در مرکز پزشکی ما با او تماس مداوم داشته باشید.

مشاوره در مورد وضعیت بیمار انجام می شود، بیمار توسط متخصص معاینه می شود.

طرحی نوین در حال توسعه است که مشتریان ما خدمات آمبولانس خصوصی را با راحت ترین گزینه ها جهت انجام سفارشات خود دریافت کنند.

قرارداد با آمبولانس خصوصی

برای حمل و نقل بیمار بستری قرارداد منعقد می شود، قیمت های سفارش توافق می شود، تمام خدمات سازمانی به طور کامل بر دوش کارکنان ما است، مشتری تمام مدارک لازم را برای بیمار ارائه می دهد، در تاریخ توافق شده، حمل و نقل در طول مسیر مورد نظر انجام می شود.

سفارش جا به جایی بیمار در مجموعه ما در بهترین بیمارستان ها و کلینیک ها تصمیم درست و موجهی است. خدمات آمبولانس خصوصی ما مجهز به تجهیزات لازم برای ایجاد راحت ترین شرایط برای بیمار در فرآیند جا به جایی است.

داخل خودرو مجهز به برانکاردهای دمپر با سیستم جذب ضربه منحصر به فرد است که لرزش هنگام رانندگی در سطوح ناهموار جاده را از بین می برد. همه متخصصان دارای مجوزهای لازم و تجربه غنی در تخصص خود هستند.

شما در تندیس آنلاین بیمار خود را در بهترین شرایط به مقصد می رسانید. جهت نیاز به سرویس انتقال بیمار با شماره های ثبت شده در سایت تماس حاصل نمایید. و برای کسب اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما را دنبال کنید.

خدمات مرتبط:

آمبولانس استقرار

آمبولانس نوزادان

مقالات مرتبط:

دستگاه اکسیژن ساز در آمبولانس

انواع آمبولانس خصوصی