تجهیزات پزشکی

اجاره تجهیزات پزشکی در منزل

اجاره تجهیزات پزشکی در منزل

دوران سخت درمان ما را بر آن داشت تا به دنبال راه حل های جدید برای رفع نیازهای بیماران در کاربرد تجهیزات پزشکی در تهران و سراسر کشور باشیم. با توجه به هزینه های سرسام آور بیمارستان ها و سهولت در کار درمان نیاز به اجاره تجهیزات پزشکی در منزل به وجود می آید.

اجاره تجهیزات پزشکی در منزل

ما انواع تجهیزات پزشکی را با مناسب ترین قیمت ممکن جهت اجاره و فروش خدمت شما عرضه می کنیم.

اجاره دستگاه اکسیژن ساز

شرکت Tandisonline در تهران اجاره اکسیژن ساز را ارائه می دهد. در بیشتر موارد، لزوم استفاده از دستگاه در زمان محدود و کوتاهی است، بنابراین خرید تجهیزات گران قیمت برای چندین هفته منطقی نیست. و خدمات اجاره اکسیژن درمانی را برای عموم مردم قابل دسترس تر می کند. طیف وسیعی از کنسانتره های اکسیژن برای اجاره را در وب سایت ما جستجو کنید.

اجاره تجهیزات پزشکی در منزل

اجاره دستگاه اکسیژن ساز در منزل

اجاره تخت و اجاره تشک مواج برای بیماران بستری

از مزایای اجاره تجهیزات پزشکی در منزل تخت مخصوص طبی برای اسکان راحت بیمارانی که به صورت مقطعی نیاز به استراحت کامل دارند و یا قادر به حرکت نیستند و همچنین برای تسهیل مراقبت از چنین بیمارانی استفاده می شود. اگر نیاز به چنین تکنیکی برای مدت معینی ایجاد شد، به جای خرید، ارزش آن را دارد که یک تخت پزشکی اجاره کنید.

اجاره تخت به بیمار این امکان را می دهد که در خانه و در محیطی آشنا در میان افراد نزدیک خود حضور داشته باشد که این امر روند درمان و بهبودی را موفق و راحت تر می کند. در اجاره تجهیزات پزشکی در منزل علاوه بر این، خدمات اجاره تخت به شما این امکان را می دهد که از کاربردی ترین مدل استفاده کنید که خرید آن ممکن است به سادگی مقرون به صرفه نباشد.

اجاره تجهیزات پزشکی در منزل

اجاره تخت بیمارستانی در منزل

اجاره ویلچر

تندیس آنلاین اجاره صندلی چرخدار را ارائه می دهد. اجاره ویلچر برای کسانی که به این تجهیزات برای یک دوره استفاده خاص نیاز دارند، برای بهبودی از صدمات یا بیماری ها راحت است. یک صندلی کاربردی خوب هزینه بالایی دارد، بنابراین خرید آن برای چند هفته یا چند ماه به سادگی قابل توجیه نیست.

اجاره دستگاه پالس اکسیمتر

از اجاره تجهیزات پزشکی در منزل اجاره پالس اکسی متر است که یک دستگاه کوچک به شکل گیره لباس است که برای تعیین غلظت اکسیژن در خون و اندازه گیری نبض استفاده می شود. این دستگاه در طول همه گیری ویروس کرونا محبوبیت خاصی به دست آورد، زیرا در دسترس بسیاری به عنوان ابزاری برای تشخیص وضعیت سلامتی آنها قرار گرفت.

 دانستن سطح اشباع (غلظت اکسیژن در خون) برای افراد مبتلا به بیماری هایی مانند:

پنومونی، برونشیت و سایر بیماری های حاد ریوی، ابتلا به ویروس کرونا، ناهنجاری های مادرزادی و بیماری های اکتسابی سیستم قلبی عروقی.

اجاره دستگاه ساکشن خانگی :

این دستگاه برای بیمارانی است که به علت ترشح و تجمع خون و عفونت در مجاری تنفسی قادر به دفع این مایعات را نیستند.

اجاره تجهیزات پزشکی در منزل

اجاره دستگاه ساکشن در منزل

اجاره دستگاه بای پپ از دیگر خدمات اجاره تجهیزات پزشکی در منزل توسط تندیس آنلاین است

هر تنفس را ردیابی می کند تا بتواند بین فشارهای دمی و بازدمی بر اساس تنفس بیمار چرخه کند. همچنین به طور خودکار آستانه های متغیر ماشه و چرخه را تنظیم می کند تا عملکرد بهینه را در صورت وجود هرگونه نشتی حفظ کند و پاسخ بهینه سیستم را با هر نفس تضمین می کند.

اجاره تجهیزات پزشکی در منزل

اجاره بای پپ در منزل

اجاره دستگاه ونتیلاتور

 دستگاهی است که جهت تنفس برای بیمارانی که قادر به تنفس نیستند به کار می رود. تندیس تجهیزات بیمارستانی تنفسی را برای اجاره تجهیزات پزشکی تنفسی مانند ونتیلاتورهای خانگی و ونتیلاتورهای قابل حمل ارائه می دهد که از مجموعه اجاره تجهیزات پزشکی در منزل است.

 اجاره مانیتورینگ علائم حیاتی

اکثر این دستگاه ها در صورت تجاوز از برخی پارامترهای فیزیولوژیکی هشدار می دهند.

این مشاهدات معمولاً شامل اندازه گیری علائم حیاتی (دما، فشار خون، ضربان نبض و تنفس)، تعیین میزان مصرف و دفع مایعات و کنترل وزن است. فشار خون را می توان با فشارسنج اتوماتیک اندازه گیری کرد یا از کاتتر شریانی برای کنترل مداوم فشار خون استفاده کرد. همچنین می توان از سنسور محیطی برای پالس اکسیمتری استفاده کرد.

اجاره تجهیزات پزشکی در منزل

اجاره مانیتورینگ علائم حیاتی در منزل

از عمده خدماتی که ما ارائه می دهیم شامل:

 • تجهیزات پزشکی بیمار در منزل
 • خدمات رسانی به بیماران با مجوز اجاره تجهیزات پزشکی در منزل
 • اجاره تجهیزات مدرن پزشکی
 • وسایل پرستاری در منزل
 • لوازم پزشکی مورد نیاز در منزل
 • اجاره دستگاه های پزشکی
 • تجهیزات پزشکی خاص
 • خرید و فروش لوازم دسته دوم پزشکی
 • لوازم کمکی سالمندان
 • تجهیزات پزشکی مراقبت در منزل
 • انواع وسایل حمل بیمار
 • اجاره تجهیزات پزشکی غرب تهران
 • اجاره تجهیزات پزشکی شرق تهران
 اجاره تجهیزات پزشکی در منزل

تجهیزات پزشکی بیمار در منزل

تجهیزات پزشکی را در شهر تهران و حومه درب منزل تحویل خواهیم داد.

در اینستاگرام ما را دنبال کنید و جهت اجاره تجهیزات پزشکی از ما با شماره های درج شده تماس حاصل نمائید.

مقالات مرتبط:

دستگاه اکسیژن ساز در آمبولانس

اجاره مانیتورینگ علائم حیاتی