تجهیزات پزشکی

مانیتور پزشکی

مانیتور پزشکی

تندیس آنلاین در صدد بهینه سازی محصولات برای ارائه بهترین تجهیزات پزشکی مانند مانیتور پزشکی برای بیماران است و به شما  زندگی سالم تر را هدیه می کند.

مانیتور پزشکی

فرآیند تحقیقات بالینی به تخصص یک مانیتور پزشکی برای نظارت بر جنبه های ایمنی در یک درمان متکی است. این دستگاه ایمنی و کنترل وضعیت بیمار را در طول کار درمان بررسی و اعلام می کنند.

تجهیزات مدرن مورد استفاده در کلینیک ها و بیمارستان ها برای نظارت بر علائم حیاتی عملکرد بدن طراحی شده اند. مانیتور پزشکی به شما این امکان را می دهد که وضعیت بیماران وخیم تحت عمل جراحی، در بخش مراقبت های ویژه یا مراقبت در منزل را کنترل کنید. چنین دستگاه هایی برای اکثر موقعیت های بالینی مرتبط هستندهمچنین به اجرای پروتکل های اساسی برای مداخله پزشکی کمک می کنند و همین طور به تنظیم به موقع وجوه تجویز شده در طول دوره بهبودی کمک می کنند.

یک مانیتور پزشکی به عنوان نقطه مرجع برای اعضای تیم مطالعه و مکان‌های تحقیقاتی عمل می‌کند و نحوه ارزیابی رویدادهای ایمنی را در یک کارآزمایی بالینی تعیین می‌کند.

با این سطح مسئولیت بالا، استفاده از یک دستگاه مناسب و کارآمد جهت فروش و اجاره با پرسنل ماهر و آموزش های لازم جهت درمان در منزل یا بیمارستان ضروری می باشد.

مانیتور پزشکی

اجاره مانیتور پزشکی

تخصص مانیتورینگ

این دستگاه ها باید دارای مهارت های رهبری قوی برای نظارت بر ایمنی کارآزمایی بالینی باشند. از نقطه نظر فنی، مانیتور پزشکی با نمایشگر LCD دستگاهی است که قادر به ثبت علائم حیاتی مشخص شده، نمایش تغییرات در مقادیر در زمان واقعی و اطلاع فوری کارکنان پزشکی از تغییرات پارامترها است.

کارهایی که یک مانیتورینگ علائم حیاتی انجام می دهد، شامل اندازه گیری ضربان قلب، نبض و فشار خون غیر تهاجمی، و همچنین خروجی یک الکتروکاردیوگرام است. می تواند این یک مانیتورینگ برای احیا، رادیوگرافی یا سایر بخش‌ها و حوزه‌های فعالیت پزشکی باشد.

 وظیفه اصلی مانیتور قلبی

  • نمایش شاخص‌های حیاتی بر عهده مانیتور پزشکی است که وضعیت فعلی بیمار را مشخص می‌کند. برای مدل‌های کنار تخت، استفاده از تغییرات با نمایشگر بزرگ‌شده که تفسیر داده‌ها بهتر نمایش داده می شود را فراهم می‌کند، کاربردی است. علاوه بر این، دستگاه های مدرن امکان اتصال به شبکه را از طریق کابل یا آداپتور بی سیم فراهم می کنند، به طوری که معاینات از راه دور انجام می شود.
  • دستگاه های بیهوشی علاوه بر عملکرد اصلی، آنها به یک مانیتور تجزیه و تحلیل محتوای دی اکسید کربن  و همچنین تعیین کننده میزان بیهوشی مجهز هستند.
  • مانیتورهای تهویه وجود سنسورهایی را فراهم می کند، که کارایی تهویه، نشانه های ژئودینامیکی و همچنین دمای بیمار را مشخص می کند.
  • مدل های کنار تخت. آنها همچنین مجهز به دماسنج هستند و لیست اصلی داده ها را در صفحه به راحتی نمایش می دهند.
  • مانیتورهای احیا طراحی شده برای کنترل گازها، وجود حسگرهایی را برای دوز داروها و مایعات فراهم می کند. مجهز به هشدارهای است که هنگام تغییر نشانگرها فعال می شوند.

مانیتورهای پزشکی و ایمنی

آنها پوشش اضطراری شبانه روزی را در مورد تمام جوانب مربوط به ایمنی ارائه می دهند. اگر یک عارضه نامطلوب رخ دهد، دستگاه مانیتورینگ علائم حیاتی نحوه کدگذاری آن رویدادها را تعیین می‌کنند.و به کارشناس آلارم لازم جهت همکاری را ارائه می کنند تا پزشک تشخیص دهد که چگونه درمانی نیاز است.

این وظیفه ناظر پزشکی است که تمام داده‌های مربوط به ایمنی را برای ردیابی سلامت بیمار و نظارت بر هرگونه مشکل احتمالی بررسی کند.

پشتیبانی تندیس آنلاین

tandisonline از مانیتورهای پزشکی و کارکنان پشتیبانی می کند.تا اطمینان حاصل شود که هیچ سؤال یا نگرانی بی پاسخ نمی ماند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تجهیزات پزشکی و اجاره مانیتور پزشکی از طریق شماره موجود درسایت و اینستاگرام تندیس آنلاین با ما در تماس باشید.

آخرین سری مانیتورها دارای تصویر واضح و تولید رنگ دقیق برای پشتیبانی کامل از پرسنل پزشکی است. به دلیل طراحی بهداشتی سطح آن که سر پیچ ها و دریچه های هوا در معرض دید را از بین می برد، با استفاده از همه ضدعفونی کننده ها و مواد شوینده معمولی به راحتی و به سرعت تمیز می شود. این امر سطح بالایی از بهداشت را در محیط های حساس به بیماری زا تضمین می کند.

تعداد زیادی مدل از تولید کنندگان مختلف در بازار وجود دارد. تنظیمات مانیتور پزشکی در مدل های مختلف، متفاوت است.اما با مشاوره کارشناسان ما استفاده از آنها برای شما آسان می شود.

خدمات مرتبط: 

اجاره تجهیزات پزشکی در منزل

اجاره تخت بیمارستانی برای منزل

مقاله های مرتبط:

اجاره مانیتورینگ علائم حیاتی

اجاره دستگاه کمک تنفسی بای پپ