مقالات مراقبت از بیمار, مقالات مربوط به آمبولانس خصوصی, مقالات مربوط به مشاوره پزشکی, مقالات و مطالب آموزشی

جابجایی بیمار اعصاب و روان

جابجایی بیمار اعصاب و روان

آنها

جابجایی بیمار اعصاب و روان توسط آمبولانس های کاملا مجهز به همراه تیم متخصص و حرفه ای از دیگر خدمات تندیس آنلاین است. شما کار انتقال بیمار اعصاب و روان خود را به ما بسپارید تا با آرامش کامل آنها را در مراکز قابل پذیرش بستری کنیم.

انواع بیماری های اعصاب و روان:

 1. اسکیزوفرنی
 2. اختلالات خلقی
 3. اختلالات اضطرابی
 4. اختلالات شناختی
 5. اختلالات تشخیصی
 6. اوتیسم
 7. کند ذهنی
 8. اختلالات اضطرابی
 9. وسواس فکری
 10. تروما
 11. اختلالات موبوط به مواد روان گردان و اعتیادآور
 12. فراموشی
 13. سندروم پای بی قرار
 14. اختلالات جنسی
 15. صرع (زمان تماس با آمبولانس خصوصی برای بیماران صرع)

انواع اختلالات اعصاب و روان همراه با اعتیاد:

 1. اختلالات خلقی که شامل اختلالات دو قطبی و اختلالات افسرگی است.
 2. اختلالات اضطرابی
 3. اختلالات شخصیت ضد اجتماعی
 4. اختلالات تفکری

بیماری های روانی نوعی سندرم است که باعث مختل شدن زندگی فرد و روابط فردی و خانوادگی و زندگی اجتماعی فرد خواهد شد.

علائم بیماری های اعصاب و روان ناشی از اعتیاد:

 • پرخاشگری
 • خواب زیاد یا بی خوابی
 • افسردگی
 • اختلالات تغذیه ای
 • وسواس
 • اختلالات جنسی

معضل بزرگ جابجایی بیمار اعصاب و روان چیست؟

با توجه به اینکه تعداد زیادی بیمار اعصاب و روان و مبتلا به مواد مخدر در شهر وجود دارد و بعضی از آن ها باور ندارند که بیمار هستند و آمادگی پذیرش این موضوع و همکاری لازم جهت بهبودی خود، با خانواده و کادر درمان را ندارند. خانواده و بستگان آنها با مشکل جابجایی این بیماران به مراکز درمانی مواجه هستند.، کافیست با مجموعه ما بگیرید. تندیس آنلاین با اعزام آمبولانس خصوصی این معضل بزرگ را برای شما عزیزان آسان خواهد ساخت، چون اگر ارتباط و یا انتقال اینگونه بیماران اعصاب و روان به درستی صورت نگیرد.مثلا: حمل بیمار با خودرو شخصی و یا حمل و نقل غیر اورژانسی باشد.و گاهی نیز لازم است.که برای حمل و نقل بین شهری از امکانات و تجهیزات پیشرفته استفاده کرد..که اگر غیر این حالت بوجود آید، ممکن است عواقب بدی در پی داشته باشد و برای خانواده و بستگان معضلاتی بوجود آید و همچنین مدت زمان مداوا به درازا بیانجامد. ما در مواقع لزوم از متخصصین اعصاب و روان جهت همراهی و جابجایی بیمار اعصاب و روان استفاده خواهیم کرد.

هزینه بستری بیمار اعصاب و روان:

بسته به نوع بیمه، نوع بیمارستان، طرف قرارداد بودن بیمارستان و نوع خدمات درخواستی متفاوت است.

نحوه برخورد با بیمار :

در وهله اول مراجعه به بیمارستان روانی  و یا روان‌پزشک از نظر عام غیرضروری محسوب می‌شود و افراد خانواده یا خود بیمار دیدگاه جالبی نسبت به این دخالتهای پزشکی و درمانی ندارند اما طرز برخورد با بیماران اعصاب و روان بیمارستان روان می تواند این اطمینان را به خانواده ها دهد که بیمارشان با آرامش جابجا خواهد شد، دوم اینکه هر زمان لازم می‌شود که بیمار به بیمارستان مراجعه کند مفهوم آن این است.که بیمار در مرحله خیلی حاد و جدی و گاهی خطرناک بیماری خود قرار دارد.و با تاسف باید گفت که چنین بیمارانی معمولا بیماری خود را نمی‌پذیرد.  عقیده دارند که کاملاً سالم هستند.و نیاز به مراجعه کردن و دریافت دخالتهای درمانی ندارند. در این زمان معقولانه ترین راه‌، استفاده از افراد آموزش‌دیده و ماهر فوریت‌ها است.و کارشناسان و تیم متخصص ما این اطمینان را به خانواده ها می دهند.که با روشهایی که شان و منزلت خانوادگی آنها حفظ شود.و وظیفه امدادگران آمبولانس این است که بیمار از نظر روحی و روانی صدمه دوباره نبیند ترتیب انتقال او را به مراکز درمانی خواهند داد.

خدمات آمبولانس ما:

 • آمبولانس های خصوصی تندیس آنلاین از یک تیم درمانی قوی تشکیل می شود.که شامل پرستار بهداشت روان و یک پزشک یا پیراپزشک می باشد.که مراقبت های خاص را در هنگام جابجایی انجام خواهند داد.
 • تجهیزات لازم و پیشرفته جهت جابجایی بیمار اعصاب و روان به مراکز درمانی در فواصل داخلی یا بین شهری
 • در دسترس بودن سریع ،  یعنی هر روز هفته و هر ساعت از شبانه روز همکاران ما آماده سرویس رسانی به هموطنان عزیز می باشند.

تندیس آنلاین:

جهت درخواست و اعزام آمبولانس خصوصی جهت انتقال بیماران اعصاب و روان و … خود در هر ساعتی از شبانه روز با مشاورین و کارشناسان مستقر در تندیس آنلاین تماس حاصل نمایید تا از سرویس دهی و خدمات رسانی ما برخوردار شوید.

در اینستاگرام ما را همراهی کنید.

Rate this post
بازگشت به لیست