به خدمات آمبولانس خصوصی تندیس خوش آمدید. مجموعه تندیس آنلاین یک مرکز خدمات درمانی و پزشکی است که در قلب ایران مستقر است از خدمات ما اعزام آمبولانس خصوصی به قم است. تندیس حمل و نقل آمبولانسی را برای هر کسی که دارای اختلال حرکتی است، ارائه می دهد که برای آنها سفر از درب خانه به بیمارستان و بالعکس را ایمن و راحت می سازد زیرا با ماشین شخصی یا حمل و نقل عمومی دشوار، ناراحت کننده یا نامناسب است.

اعزام آمبولانس خصوصی به قم

اگر به دنبال تیمی با تجربه اما دوستانه و دلسوز هستید تا اطمینان حاصل شود که شما، بیمار یا عزیزتان با خیال راحت و آسوده حمل و نقل می کنید، ما اینجا هستیم تا این کار را به راحتی برای شما انجام دهیم. شهرت ما بر اساس ارائه خدمات با کیفیت بالا ساخته شده است. چه نیاز به سفر با برانکارد یا با ویلچر داشته باشید، چه از بیمارستان به خانه مراقبت، خدمات پزشکی خصوصی تا یک قرار سرپایی یا برای هر نوع سفری که نیاز به آمبولانس خصوصی دارد، ما می توانیم  به یاری شما بیاییم.

خدمات جابه جایی آمبولانس

خدمات حمل و نقل بیمار، کرایه آمبولانس خصوصی و حمل و نقل بیمار را برای انتقال بیماران با برانکارد، ویلچر به و از بیمارستان، پزشک یا کلینیک ارائه می‌دهیم. ما ۸ سال سابقه یک سرویس آمبولانس خصوصی مستقر در تهران را داریم و خدمات انتقال بیمار ما کل ایران را پوشش می دهد. همچنین اعزام آمبولانس خصوصی در تهران و شهرهای اطراف مانند قم از سرویس دهی ما می باشد.

انواع خدمات آمبولانس خصوصی

ما خدمات حمل و نقل بیمار در انواع مختلف از جمله خدمات حمل و نقل بیمارستانی، انتقال فرودگاه و خدمات بازگرداندن و همچنین حمل و نقل سالمندان را به تمام مقاصد ایران از جمله خانه های مراقبت و مراکز مسکونی ارائه می دهیم.

تمام آمبولانس های ما در اعزام آمبولانس خصوصی به قم برای حمل و نقل با برانکارد و ویلچر کاملاً مجهز هستند و توسط تکنسین آمبولانس کاملاً آموزش دیده اداره می شوند. همه آمبولانس‌های ما با دقت نگهداری و بیمه شده‌اند و همگی مجهز به تخت‌خواب و تجهیزات اکسیژن و تجهیزات آی سی یوهستند.

انواع آمبولانس زمینی براساس نوع کاربرد

اعزام آمبولانس خصوصی به قم یک سرویس آمبولانس مستقل پیشرو است که خدمات تخصصی و متمرکزتری را برای انتقال بیماران با وابستگی بالا و مراقبت های ویژه در هر دو بخش مراقبت های بهداشتی دولتی و خصوصی به همراه راه حل های مناسب برای انتقال غیر اورژانسی ارائه می دهد.

چشم انداز

ارائه و حمایت از مراقبت از بیمار در سطح بالا که توسط پرستاران متخصص در سراسر انتقال آمبولانس به یا از مراکز پزشکی اداره می شود. ما ۲۴ ساعت شبانه روز در هفت روز هفته در حال کار و پذیرای مشتریان و همچنین بیماران هستیم.

بیانیه ماموریت

مهمتر از همه، ما متعهد به تداوم مراقبت و رفاه برای تک تک بیمارانی هستیم که تحت مراقبت ما هستند. به عنوان یک سرویس اختصاصی انتقال بین بیمارستانی، هدف ما افزایش شناخت خدمات انتقال تخصصی در سراسر ایران و تهران برای ارتقای سطوح بالاتر مراقبت و ایمنی از بیمار است.

تعهدات ما جهت اعزام آمبولانس خصوصی به قم

ارزش‌های ما با کیفیت مراقبت سازگار است و نحوه رفتار ما در این حرفه را توصیف می‌کند.

  • ایمنی  برای محافظت از بیماران در برابر سوء استفاده و آسیب قابل اجتناب
  • موثر  برای اطمینان از اینکه مراقبت، درمان و حمایت ما به نتایج خوبی می رسد و ما به شما در حفظ کیفیت زندگی کمک خواهیم کرد.
  • مراقبت سپردن به کارکنان ما برای مشارکت و درمان بیماران با شفقت، مهربانی، وقار و احترام
  • پاسخگویی سازماندهی خدمات ما برای رفع نیازهای کاربران پاسخگوی همه جانبه بیماران است.
  • رهبری خوب رهبری، مدیریت و اداره خدمات ما برای تأیید مراقبت با کیفیت بالا بر اساس نیازهای افراد ارائه می شود و یادگیری و نوآوری و همچنین ترویج فرهنگ باز و منصفانه را تشویق می کند.

جهت اعزام آمبولانس خصوصی به قم با ما تماس حاصل نمائید و یا اینستاگرام ما را دنبال کنید.

Rate this page