• اعزام آمبولانس خصوصی در تهران و به شهرستان ها و همچنین اعزام آمبولانس در مشهد از دیگر خدمات مجموعه آمبولانس خصوصی ما است.

  سوالاتی که اعزام کننده آمبولانس در مشهد از شما می پرسد؟

  ممکن است.شما حوصله پاسخ دادن به سوالات ارسال کننده آمبولانس را نداشته باشید، اما لطفا سعی کنید.تا جایَی که می توانید به آنها همکاری کنید. این اعزام کننده است.که تصمیم می گیرد.چه نوع آمبولانسی برای بیمار شما کارآیی بیشتری دارد. پس، او باید چیزهای زیادی در مورد آن اتفاق بداند.

  هنگام تماس، بدانید.که اعزام کننده آمبولانس زمینی چندین سوال از شما می بپرسد. سعی کنید.در کمال آرامش پاسخگو باشید. متصدی آمبولانس عمدتاً از شما مشخصات شما و شرحی از وضعیت را می خواهد.که به تصمیم گیری و ارائه اطلاعات به همکاران آمبولانس کمک می کند.

  سوالات مهم ارسال کننده آمبولانس عبارتند از:

  • نام و نام خانوادگی شما.
  • شماره تلفن شما.
  • شرح مختصر و تا حد امکان دقیق از وضعیت. بگویید دقیقا چه اتفاقی افتاده است، چند نفر به کمک نیاز دارند. در مورد علائم، جراحات و سن افراد آسیب دیده نیز حتما اطلاع رسانی کنید.
  • آدرس دقیق و کوتاه ترین راه برای رسیدن به آنجا. هر دقیقه بسیار ارزشمند است.

  محل انتظار آمبولانس را در صورت امکان، یک مکان مشخص (مثلا مدرسه، ایستگاه اتوبوس، مسجد، اداره و غیره) دهید.

  انواع آمبولانس ها که براساس نیاز بیمار اعزام می شوند:

  آمبولانس نوع A: نوعی آمبولانس که برای انتقال بیمارانی که علائم بالینی آنها خیلی حاد نیست.و جانشان در خطر نیست طراحی شده است. در رده A، آمبولانس‌های A1 برای یک بیمار و آمبولانس‌های A2 وجود دارد که می‌توانند.بیش از یک نفر را حمل کنند.

  آمبولانس نوع B: نوعی آمبولانس اورژانس که ساختار آن و از نظر تجهیزات امکان جا به جایی بیماران مجروح نیازمند درمان و مراقبت های پزشکی را فراهم می کند. که از ویژگی ها و مشخصات یک آمبولانس خصوصی ایده آل است.

  آمبولانس نوع C: پیشرفته ترین و مدرن ترین نوع آمبولانس آمبولانس VIp است. که، از نظر تجهیزات و ساخت، طراحی شده برای مراقبت های ویژه بیماران. حمل و نقل و اعزام آمبولانس در مشهد معمولا با این نوع آمبولانس صورت می گیرد.

  تجهیزات داخلی آمبولانس

  تجهیزات اصلی هر آمبولانس شامل برانکارد، پایه سرم، کمربند ایمنی، برانکارد، وسایل پانسمان است.

  در آمبولانس های حمل و نقل موارد زیر الزامی است: برانکارد، کیف احیا، ویلچر و …

  علاوه بر این، آمبولانس دارای کیف پزشکی و کوله پشتی، لوازم همراه با کیت پانسمان، دفیبریلاتور، ونتیلاتور، دستگاه های مکش، پمپ های تزریق، پالس اکسیمتر، مانیتور فشار خون، مجموعه های تثبیت کننده مانند آتل است.

  اعزام آمبولانس در مشهد باید مجهز به گلوکومتر، گوشی پزشکی، تورنیکت، لارنگوسکوپ، چراغ قوه تشخیصی، قیچی، کاسه کلیه، مجموعه زهکشی، کاتتر، سوزن، سرنگ، مجموعه کونیکوتومی، مجموعه دستکش و کانول برای عناصر استفاده شده باشد.

  بهتر است، آمبولانس مجهز به پروب معده، کیسه ادرار برای کاتتر، کیسه کاتتر، ست زایمان، ست سوختگی، نصب اکسیژن با ماسک، فیلتر و لوله لوله گذاری و ابزار اولیه مانند فورسپس، اسکوپ زبان، الکترود یا سوزن داخل استخوانی مجهز باشد.

   ابعاد آمبولانس

  حداقل شرایط فنی و عملیاتی برای ون هایی که مبنای ساخت تخصصی هستند.شامل ابعاد آمبولانس می شود.

  حداقل ابعاد محفظه بیمار در آمبولانس

  • طول – ۳.۲ متر
  • ارتفاع – ۱.۸ متر
  • عرض – ۱.۷ متر

  آمبولانس نوع B و C محبوب ترین مدل های آمبولانس هستند. در مورد آمبولانس های نوع B و C بیشتر از مدل های برتر وانت استفاده می شود. آنها امکان انطباق رایگان با عملکردهای اتخاذ شده در یک گروه خاص را فراهم می کنند.

  استفاده از آمبولانسی که بیمار را به فرودگاه منتقل می کند. در بسیاری از موارد یک گزینه مهم در برنامه ریزی و سازماندهی حمل و نقل پزشکی هوایی جامع می باشد. که نه تنها راحتی و راهی سریع برای رسیدن به هواپیمای پزشکی (آمبولانس هوایی) را فراهم می کند، بلکه بالاتر از همه، ایمنی بیمار را حتی اگر در شرایط وخیم باشد، فراهم می سازد.

  با ما تماس بگیرید تا بهترین نوع آمبولانس برای اعزام آمبولانس خصوصی در مشهد در کوتاه ترین زمان برایتان ارسال شود. اینستاگرام ما را دنبال کنید.

Rate this page