مراقبت های پزشکی با کیفیت و به موقع به حفظ سلامتی عزیزان شما کمک می کند. آمبولانس خصوصی در تبریز تضمینی برای کارایی و اثربخشی اقدامات لازم برای نجات و درمان جان بیماران می باشد.

درخواست آمبولانس خصوصی در تبریز

آمبولانس خصوصی شامل، تیم های عمومی و تخصصی (که وجود پزشک متخصص ضروری است ) می باشد.

 • مشخصات آمبولانس عمومی: شامل یک تیم به سرپرستی یک پزشک یا کارشناس فوریت برای مواردی که زیاد حاد نیستند، به کمک بیماران بزرگسال می رود.
 • مشخصات آمبولانس تخصصی: تیم احیا به سرپرستی یک متخصص بیهوشی( احیا کننده ) و تجهیزات داخل آمبولانس شامل، دفیبریلاتور، ونتیلاتور، کیت تراکئوتومی که جزء تجهیزات تشخیصی هستند.

ویژگی آمبولانس نوزادان: تجهیزات ماشین درخواست آمبولانس خصوصی در تبریز و تجهیزات در اندازه های کوچک (کودکان) تمام پزشکان تیم اطفال هستند.
روانپزشکی: متشکل از یک روانپزشک، یک پیراپزشک و ۲ مراقب، مجهز به حمل و نقل بیماران مبتلا به روان پریشی حاد، تشدید اسکیزوفرنی.
قلب و عروق: متخصص در آسیب شناسی های حاد قلبی، به سرپرستی یک متخصص قلب به همراه تیم های متخصص نوزادان، زنان و زایمان وجود دارد.

مزایای آمبولانس خصوصی

اگر بیمار نیاز به مراقبت فوری، بستری شدن سریع، انتقال به بیمارستان با همراهی پزشکان داشته باشد، در این صورت به یک آمبولانس خصوصی در تبریز نیاز خواهید داشت.
برخلاف آمبولانس عمومی، یک آمبولانس خصوصی می تواند به شما در حمل و نقل به هر مرکز پزشکی مورد نظر شما کمک کند.

حرکت تیپ در هر زمان از شبانه روز به هر نقطه در اسرع وقت انجام خواهد شد.
تیم آمبولانس خصوصی نه تنها از یک پیراپزشک و یک پرستار تشکیل شده است، بلکه گاهی ویزیت پزشک متخصص در محل (درمانگر، متخصص اطفال، متخصص قلب، متخصص زنان و غیره) بسیار ضرروی است.
در دسترس بودن تیم های احیا و سایر تیم های تخصصی ضروری است.
مجموعه ای از دستگاه های قابل حمل که به شما امکان می دهد تشخیص سریع در خانه انجام دهید، نوار قلب بگیرید، سونوگرافی انجام دهید.
طیف گسترده ای از داروها، خدمات پزشکی (تزریق، سرم تراپی و غیره)
تیم کامل آمبولانس امکان حمل و نقل بیماران را در هر شرایطی فراهم می کند: درمان بیمار از لحظه ورود به آمبولانس شروع می شود.
امکان پذیرش در بیمارستان طرف قرارداد به انتخاب بیمار انجام خواهد شد. درخواست آمبولانس خصوصی در تبریز به شما امکان می دهد شرایط را برای حفظ جان و سلامتی بیمار به حداکثر برسانید.

خدمات مرتبط:

اعزام آمبولانس کددار

آمبولانس استقرار چیست؟

مراقبت فوری

در مواردی که وضعیت خطر فوری وجود ندارد، اما به مجموعه ای از خدمات در خانه نیاز دارید (تجویز درمان، انجام خدمات پزشکی در منزل، انجام آزمایشات، انتقال بیماران)، می توانید با یک تیم اورژانس متشکل از یک پزشک تماس بگیرید. سرویس دهی همه روزه هر ساعت شبانه روز می باشد.

بدن انسان یک سیستم شکننده است. هیچ کس از شرایطی که وضعیت سلامتی به سرعت شروع به بدتر شدن می کند مصون نیست. در این شرایط کمک به بیمار در اسرع وقت و در صورت لزوم انتقال او به بیمارستان بسیار مهم است.

بیماران ما توسط تیم هایی از پزشکان مجرب خدمات رسانی می کنند که آمبولانس مدرن، تجهیزات تشخیصی قابل حمل و مجموعه ای از داروها برای درمان در اختیار دارند. پزشکان به خانه، محل کار و حتی کشور می روند، حمل و نقل پزشکی را انجام می دهند و رویدادهای جمعی را همراهی می کنند. جهت هزینه سایر خدمات یک تیم در محل، و همچنین درخواست، با تلفن شبانه روزی tandisonline تماس بگیرید. در اینستاگرام ما را دنبال کنید.

پشتیبانی پزشکی آمبولانس در مواقع اضطراری:

 • از دست دادن هوشیاری
 • درد حاد در قلب، شکم
 • بیماری شدید در کودک
 • صدمات تهدید کننده زندگی، سوختگی
 • حوادث، صدمات صنعتی
 • مسمومیت
 • نارسایی حاد تنفسی
 • تشنج
 • خون ریزی
 • زایمان زودرس
 • بدتر شدن وضعیت با بیماری های موجود
 • بیماری شدید در کودک
 • در این موارد، زندگی بیمار به سرعت کمک، تجهیزات فنی و حرفه ای بودن تیم بستگی دارد.

ویژگی های کار آمبولانس خصوصی

طیف وسیع تری از خدمات، از جمله: حمل و نقل به و از فرودگاه، انجام وظیفه در رویدادهایی با خطر آسیب بالا، اعزام به بیمارستان ، انتقال بین بیمارستان ها در یک وسیله نقلیه مراقبت های ویژه.
قیمت آمبولانس خصوصی برای درخواست آمبولانس خصوصی در تبریز توسط لیست تعرفه تعیین می شود، هر خدمات هزینه جداگانه ای دارد، بنابراین پرداخت برای تماس می تواند بسته به مجموعه خدمات انجام شده متفاوت باشد.
وظیفه و مراقبت از بیمار در منزل به صورت ساعتی محاسبه می شود.

مقالات مرتبط:

آمبولانس خصوصی تهران

خدمات آمبولانس خصوصی

Rate this page