اعزام آمبولانس خصوصی در تهران و به شهرستان ها و همچنین اعزام آمبولانس در مازندران از خدمات آمبولانس خصوصی ما است.

اعزام کننده آمبولانس در مازندران چه سوالاتی می پرسد؟

حتی اگر سوالات ارسال کننده برای شما بی اهمیت و بی معنی به نظر می رسد، سعی کنید.تا جایی که می توانید به آنها پاسخ دهید. این اعزام کننده است.که تصمیم می گیرد.چه نوع آمبولانسی بفرستد. بنابراین، او باید چیزهای زیادی در مورد این رویداد بداند.

هنگام تماس، آماده باشید.که اعزام کننده آمبولانس زمینی چند یا بیش از ده سوال از شما بپرسد. سعی کنید آرامش خود را حفظ کنید. سپس می توانید راحت تر پاسخ های مشخصی بدهید. دیسپچر آمبولانس عمدتاً از شما مشخصات شما و شرحی از وضعیت را می خواهد.که به تصمیم گیری و ارائه اطلاعات به خدمه آمبولانس کمک می کند.

سوالات اصلی ارسال کننده آمبولانس عبارتند از:

  • نام و نام خانوادگی شما.
  • شماره تلفن شما.
  • شرح مختصر و تا حد امکان دقیق از وضعیت. بگویید دقیقا چه اتفاقی افتاده است، چند نفر به کمک نیاز دارند. در مورد علائم، جراحات و سن افراد آسیب دیده نیز حتما اطلاع رسانی کنید.
  • آدرس دقیق و کوتاه ترین راه برای رسیدن به آنجا. هر دقیقه بسیار ارزشمند است.

محل انتظار آمبولانس در صورت امکان، یک مکان مشخص (مثلا مدرسه، مسجد، ایستگاه اتوبوس، اداره و غیره) بدهید.

انواع آمبولانس ها که براساس نیاز بیمار اعزام می شوند:

آمبولانس نوع A: نوعی آمبولانس که برای انتقال بیماران پایداری که جانشان در خطر نیست طراحی شده است. در رده A، آمبولانس‌های A1 برای یک بیمار و آمبولانس‌های A2 وجود دارد که می‌توانند.بیش از یک نفر را حمل کنند.

آمبولانس نوع B: نوعی آمبولانس اورژانسی که ساخت آن و از نظر تجهیزات امکان حمل و نقل بیماران مجروح نیازمند درمان و مراقبت های پزشکی را فراهم می کند. که از ویژگی ها و مشخصات یک آمبولانس خصوصی ایده آل است.

آمبولانس نوع C: پیشرفته ترین نوع آمبولانس آمبولانس VIp است که، از نظر تجهیزات و ساخت، طراحی شده برای مراقبت های ویژه بیماران. حمل و نقل و اعزام آمبولانس در مازندران معمولا با این نوع آمبولانس صورت می گیرد.

تجهیزات داخلی آمبولانس

تجهیزات اصلی هر آمبولانس برانکارد، کمربند ایمنی، پایه سرم، برانکارد، وسایل پانسمان

در آمبولانس های حمل و نقل موارد زیر الزامی است: برانکارد، ویلچر، کیف احیا و …

علاوه بر این، آمبولانس دارای کیسه پزشکی و کوله پشتی، لوازم همراه با کیت پانسمان، دفیبریلاتور، ونتیلاتور، دستگاه های مکش، پالس اکسیمتر، پمپ های تزریق، مانیتور فشار خون، مجموعه های تثبیت کننده – یقه، آتل است.

اعزام آمبولانس در مازندران باید مجهز به گلوکومتر، گوشی پزشکی، لارنگوسکوپ، چراغ قوه تشخیصی، قیچی، تورنیکت، کاسه کلیه، مجموعه زهکشی، مجموعه کونیکوتومی، کاتتر، سوزن، سرنگ، مجموعه دستکش و کانول برای عناصر استفاده شده باشد.

توصیه می شود آمبولانس مجهز به پروب معده، کیسه ادرار برای کاتتر، کیسه کاتتر، ست زایمان، ست سوختگی، نصب اکسیژن با ماسک، فیلتر و لوله لوله گذاری و ابزار اولیه مانند فورسپس، اسکوپ زبان، الکترود یا سوزن داخل استخوانی باشد. .

 ابعاد آمبولانس

حداقل شرایط فنی و عملیاتی برای وانت هایی که مبنای ساخت تخصصی هستند شامل ابعاد آمبولانس می شود

حداقل ابعاد محفظه بیمار در آمبولانس

  • طول – ۳.۲ متر
  • ارتفاع – ۱.۸ متر
  • عرض – ۱.۷ متر

آمبولانس نوع B و C محبوب ترین مدل های امبولانس می باشند.در مورد آمبولانس های نوع B و C بیشتر از مدل های برتر وانت استفاده می شود. آنها امکان انطباق رایگان با عملکردهای اتخاذ شده در یک گروه خاص را فراهم می کنند.

استفاده از آمبولانسی که بیمار را به فرودگاه منتقل می کند. در بسیاری از موارد یک عنصر مهم در برنامه ریزی و سازماندهی حمل و نقل پزشکی هوایی جامع است. ما چنین خدماتی را سرویس “تخت به رختخواب” می نامیم. که نه تنها راحتی و راهی سریع برای رسیدن به هواپیمای پزشکی (آمبولانس هوایی) را فراهم می کند، بلکه بالاتر از همه، ایمنی بیمار را حتی اگر در شرایط وخیم باشد، فراهم می کند.

با ما تماس بگیرید تا بهترین نوع آمبولانس در کوتاه ترین زمان برایتان ارسال شود. اینستاگرام ما را دنبال کنید.

Rate this page