ما انواع خدمات آمبولانس خصوصی را در سراسر ایران حتی خارج از ایران ارائه می‌کنیم، از جمله خدمات آمبولانس ما اعزام  آمبولانس  خصوصی در شیراز، آمبولانس بین شهری، آمبولانس هوایی و پوشش پزشکی رویدادها است. ما می توانیم خدمات آمبولانس خصوصی را ۷ روز در هفته به منظور انجام حمل و نقل به مشتریان ارائه دهیم.

اعزام آمبولانس خصوصی در شیراز

ما یک تیم تخصصی با تجربه در بخش آمبولانس خصوصی هستیم که کمک کرده تا با خیال راحت و سریع به بیمارستان مورد نظر خود مراجعه کنید و سخت کار می‌کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که هر نیاز شما را در حین سفر برآورده سازیم، و هدف این مرکز اعزام آمبولانس خصوصی مقرون‌ به‌ صرفه، قابل اعتماد و حرفه‌ای در سراسر ایران و تهران برای کسانی که در کوتاهترین زمان به خدمات سریع، ایمن و کارآمد نیاز دارند، ارائه دهیم. .

تیم ما می‌داند که این زمان به طور بالقوه برای شما و عزیزانتان بسیار پر استرس است، بنابراین ما همیشه خود را جای شما می‌گذاریم و با همان مراقبتی که با عزیزانمان رفتار می‌کنیم با شما رفتار می‌کنیم.

ویژگی خدمات آمبولانس

ما برای اعزام  آمبولانس  خصوصی در شیراز، آمبولانس‌های خود را با امدادگران خبره و تکنسین‌های آموزش دیده آمبولانس و کارشناسان فوریت ها  مجهز می‌کنیم، همه کارکنان ما اهمیت کار گروهی برای درمان و ارائه مراقبت‌های مناسب و درمان مناسب برای هر بیمار را درک می‌کنند.

مراقبت های اورژانسی

در مرکز خدمات پزشکی و خدمات آمبولانس تخصصی اورژانس و مراقبت های ویژه را در وسایل نقلیه جدید با جدیدترین و پیشرفته ترین تجهیزات ارائه می شود. آمبولانس های ما همیشه توسط پزشکان متخصص همراهی می شوند.
و اهمیت یک سرویس سریع، حرفه ای و قابل اعتماد را در برخورد با موارد بالقوه تهدید کننده زندگی درک می کنیم. اساس کار ما کیفیت بالای خدمات پزشکی برای بزرگسالان و کودکان است.

پزشکان و امدادگران با تجربه در تیم های آمبولانس کار می کنند، وسایل نقلیه مجهز به تجهیزات مدرن و مجموعه ای از داروهای لازم برای شروع فوری درمان حتی قبل از بستری شدن بیمار هستند.

جهت اعزام  آمبولانس  خصوصی در شیراز، خودروهای ما شامل تجهیزات سیار مانند ونتیلاتور، دفیبریلاتور، الکتروکاردیوگراف، تجهیزات تشخیصی قابل حمل و موارد دیگر است.

ارائه خدمات فوریت های پزشکی و سایر خدمات

 • بستری شدن اورژانس در بیمارستان ها، سیستم های مراقبت های بهداشتی تجاری و شهری؛
 • سازماندهی وظیفه آمبولانس در رویدادهای عمومی و خصوصی
 • حمل و نقل بیمار با همراهی حرفه ای در تهران به بیمارستان های اطراف و …
 • حمل و نقل پزشکی بیماران بر روی وسایل نقلیه مدرن مجهز به مانیتور برای نظارت بر پارامترهای اصلی کار اندام ها و سیستم های حیاتی بیمار انجام می شود. برای اینکه فرد احساس ناراحتی نکند، سیستم تثبیت کامل بیمار در خودرو نصب می شود. ارتباط مطمئن بین سرویس، بیمار و تیم پزشکان به صورت مداوم انجام می شود.

برای تماس با آمبولانس خصوصی، باید با شماره های ذکر شده در سایت تماس بگیرید. همچنین می توانید بلافاصله از قیمت های ارائه خدمات آمبولانس خصوصی و سایر اطلاعات مورد نیاز خود مطلع شوید.

جمع آوری اطلاعات از بیماران
 • چه اتفاقی افتاده و سابقه بیماری (در صورت وجود)
 • اطلاعات بیمار: نام کامل، سن، جنسیت
 • آدرس دقیق

یک تیم آمبولانس بلافاصله به سراغ شما می رود و در شرایط سخت کمک می کند.

درخواست آمبولانس خصوصی

شما درخواستی برای انتقال بیمار بستری از بیمارستان یا مکانی دیگر می گذارید. مدیر مرکز تماس درخواست را ایجاد کرده و آن را به بخش اعزام ارجاع می دهد. به شما یک فرد مسئول منصوب می شود که می توانید در تمام مدت خدمت در مرکز پزشکی ما با او تماس نزدیک داشته باشید.

آمبولانس استقرار

شما می توانید علاوه بر انتقال بیمار متقاضی اعزام آمبولانس برای مستقر شدن جهت مناسبت ها باشید:

 • جشن ها، تظاهرات، تجمعات
 • برنامه های کنسرت، مسابقات ورزشی، روزهای ورزشی سازمان ها، مسابقات صنعتی
 • بازدید از نمایشگاه ها، کنگره ها و سمپوزیوم ها
 • مهمانی های شرکتی، فارغ التحصیلی دانش آموزان و دانشجویان
 • عروسی، سالگرد با تعداد زیادی مهمان دعوت شده
 • دسته‌های تشییع جنازه، مراسم آیینی، مراسم یادبود و سایر رویه‌ها

برگزارکنندگان این رویدادها باید از قبل با کلینیک پزشکی در مورد کار تیمی از پزشکان به توافق برسند تا در زمان مناسب در صورت آسیب دیدگی، وخامت وضعیت رفاهی افراد حاضر، کمک های لازم را دریافت کنند. مسئولیت عدم حضور تیم پزشکی در محل و تبدیل وضعیت به عواقب فاجعه بار بر عهده برگزارکننده خواهد بود.

جهت درخواست آمبولانس در شیراز با شماره های مجموعه تماس بگیرید. برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما را دنبال نمائید.

Rate this page