مقالات مربوط به آمبولانس خصوصی

اعزام آمبولانس به بیمارستان

اعزام آمبولانس به بیمارستان

آمبولانس خصوصی برای حمل و نقل بیماران بستری راه حلی کارآمد برای مشکل انتقال سریع بیمار، زیر نظر دقیق پزشکان، با تمام تجهیزات پزشکی و داروهای لازم در دسترس است. حمل و نقل یک فرد بیمار فقط باید با استفاده از حمل و نقل تخصصی انجام شود، تحت هیچ شرایطی نباید بیمار بدحال را با وسیله نقلیه شخصی حمل کنید. جان فردی را به خطر نیندازید،  در این شرایط شما می توانید از خدمات اعزام آمبولانس به بیمارستان استفاده نمایید.

اعزام آمبولانس به بیمارستان

مجموعه تندیس آنلاین خدمات حمل و نقل با آمبولانس خصوصی را برای افرادی که از بیماری ها و ناتوانی حرکتی رنج می برند و نمی توانند به تنهایی به بیمارستان بروند ارائه می دهد.

سلامتی موضوعی است که باید جدی گرفته شود، به ویژه آمبولانس های خصوصی که بخش مهمی از زنجیره نجات زندگی هستند، باید با دقت انتخاب شوند. اقدامات پزشکی حمایتی با کمک های اولیه در محل شروع می شود، توسط آمبولانس ادامه می یابد و در بیمارستان تکمیل می شود.

هنگام انتقال به بیمارستان تیم فوریت ها همراه بیمار آماده ارائه کمک های پزشکی در هر زمان هستند و به طور مداوم وضعیت بیمار در حال انتقال را زیر نظر دارند. این خودرو مجهز به تمام تجهیزات لازم پزشکان و داروهای لازم هستند.

 ما شما را در این مواقع سخت با پرسنل مجرب مراقبت های پزشکی و آمبولانس هایی با تجهیزات پزشکی کامل در تمامی مراحل انتقال تنها نمی گذاریم. برای سفرهای کوتاه و بلند، شهری و بین شهری می توانید از آمبولانس های خصوصی ما بهره مند شوید.

آیا امبولانس خصوصی می تواند به تمامی بیمارستان ها اعزام شود؟

بهتر است بدانید امکان انتقال بیمار به بیمارستان های دولتی توسط آمبولانس خصوصی امکان پذیر نمی باشد، تنها در صورتی که فرد بیمار برگه پذیرش بیمارستان را در دست داشته باشد، این کار امکانپذیر است.

ما چالش های ناشی از بیماری و ناتوانی در رفتن به بیمارستان را درک می کنیم. به همین دلیل ما سعی می کنیم روند حمل و نقل خصوصی بیمار را تا حد امکان ایمن، قابل اعتماد و راحت کنیم. تیم رانندگان با تجربه ما متعهد به ارائه بهترین خدمات ممکن به کسانی هستند که به آن نیاز دارند.

ما به کسانی که رنج می برند و نمی توانند به بیمارستان برسند کمک می کنیم. ما یک سرویس حمل و نقل ارائه می دهیم که تضمین می کند افراد بیمار مراقبت های پزشکی مورد نیاز خود را دریافت می کنند.

در همان زمان، آمبولانس‌های مجهز و پرسنل متخصص مراقبت‌های بهداشتی خود را به آدرسی که شما مشخص می‌کنید اعزام می‌کنیم.

آیا آمبولانس خصوصی می تواند به تمامی بیمارستان ها اعزام شود؟ویژگی های مهم آمبولانس حمل کننده بیمار به بیمارستان

در اعزام آمبولانس به بیمارستان بسیار مهم است که بیماران در حین انتقال درمان را ادامه دهند. به همین دلیل آمبولانس های خصوصی باید مانند یک بیمارستان کوچک می باشند.

همچنین تجهیزات پزشکی بروز و پرسنل متخصص مراقبت های بهداشتی در آمبولانس خصوصی از مواردی هستند که بسیار در سلامت و آسایش بیمار تاثیر گذارند.

ما در تندیس آنلاین از حمل و نقل ایمن بیمار در آمبولانس های خود اطمینان می دهیم.

تجهیزات آمبولانس حمل کننده بیمار به بیمارستان

 • کپسول اکسیژن
 • تجهیزات کمک تنفسی مانند اکسیژن ساز
 • مانیتوینگ علائم حیاتی
 • دستگاه ساکشن (آسپیراتور پزشکی)
 • دستگاه پمپ سرنگ
 • پالس اکسیمتر
 • برانکارد
 • ویلچر

تجهیزات آمبولانس برای اعزام به بیمارستان

مهمترین مزایای حمل و نقل پزشکی خصوصی چیست؟

 • در دسترس بودن برای عموم

حمل و نقل خصوصی برای هر فردی که نیاز به مراجعه به بیمارستان دارد، برای آزمایشات، توانبخشی یا درمان های ضروری، مانند دیالیز، در دسترس است. این فقط برای افراد بستری در تخت در نظر گرفته نشده است، بنابراین برای سالمندان و افراد ناتوان نیز مفید است. در دسترس بودن عمومی آمبولانس خصوصی بزرگترین مزیت آن است.

 • توانایی سازگاری با نیازهای فردی

آمبولانس های خصوصی از نظر مجهز بودن به تجهیزات پزشکی مناسب بوده و هم از نظر یک تیم واجد شرایط از امدادگران می توانند به صورت جداگانه با نیازهای هر بیمار سازگار شوند.

 • ایمنی کامل در سفر

حمل و نقل پزشکی حرفه ای و خصوصی بسیار راحت و تخصصی در طول سفر برای هر بیمار تضمین می کند، حتی زمانی که او نیاز به حفظ عملکردهای حیاتی با تجهیزات مناسب و تجویز دارو دارد فراهم خواهد شد.

 • در دسترس بودن

حمل و نقل پزشکی خصوصی در هر زمان از شبانه روز ۲۴ ساعته در دسترس است، بنابراین می توانید در صورت لزوم از آن استفاده کنید. با ما در مجموعه تندیس انلاین تماس بگیرید تا از سرویس رسانی حرفه ای ما استفاده کنید. در اینستاگرام هم ما را دنبال نمائید.

دیگر خدمات آمبولانس خصوصی

 • انتقال بیمار از شهری به شهر دیگر
 • انتقال بیمار به بیمارستان و بلعکس
 • انتقال بیمار به کشور دیگر
 • انتقال بیمار از کشور دیگر به وطن
 • جابجایی بیمار به مکان مورد درخواست شما مانند آزمایشگاه یا حتی منزل اقوام

۵/۵ - (۸ امتیاز)
بازگشت به لیست