تندیس آنلاین خدمات آمبولانس خصوصی را در سراسر ایران حتی خارج از ایران ارائه می‌کند، از جمله خدمات عمده ما اعزام  آمبولانس  خصوصی در رشت، آمبولانس هوایی، آمبولانس بین شهری، و آمبولانس استقرار و … است. ما می توانیم سرویس رسانی آمبولانس خصوصی را ۷ روز در هفته به منظور انجام حمل و نقل به مشتریان عرضه کنیم.

اعزام آمبولانس خصوصی در رشت

ما به همراه یک تیم تخصصی با تجربه در بخش آمبولانس خصوصی، کمک خواهیم کرد. تا با خیال راحت و سریع به بیمارستان مورد نظر خود مراجعه کنید و سخت کار می‌کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که هر نیاز شما را در حین جا به جایی برآورده سازیم، و هدف موسسه اعزام آمبولانس خصوصی مقرون‌ به‌ صرفه، اطمینان بخش و کارآمد در سراسر ایران و تهران برای کسانی که در کوتاهترین زمان نیاز به خدمات سریع، ایمن و حرفه ای نیاز دارند، ارائه دهیم. قیمت آمبولانس خصوصی بسته به مسافت و نوع سرویس خواسته شده متفاوت است.

تیم ما می‌داند که این زمان به طور بالقوه برای شما و عزیزانتان بسیار پر ریسک است، بنابراین ما همیشه سعی در درک همراهان بیمار داریم و با همان مراقبتی که با عزیزانمان برخورد می‌کنیم با شما رفتار می‌ نمائیم.

قابلیت خدمات آمبولانس

آمبولانس خصوصی در رشت توسط امدادگران خبره و تکنسین‌های آموزش دیده در مرکز و کارشناسان فوریت ها  تجهیز شده اند، همه کارکنان ما به اهمیت کار گروهی برای درمان و ارائه مراقبت‌های مناسب و درمان به موقع برای هر بیمار واقف هستند. تجهیزات داخل آمبولانس بسیار مجهز و حرفه ای بوده تا خدمات آمبولاتس خصوصی به نحو احسن انجام شود.

خدمات اورژانسی

در این مرکز خدمات پزشکی و آمبولانس تخصصی اورژانس و مراقبت های ویژه را در وسایل نقلیه جدید با بروزترین و پیشرفته ترین تجهیزات ارائه می شود. آمبولانس های ما همیشه توسط پزشکان متخصص پشتیبانی می شوند.و اهمیت یک سرویس سریع، کارآمد و قابل اعتماد را در برخورد با مواردی که تهدید کننده زندگی است درک می کنیم. اولویت کار ما کیفیت بالای خدمات پزشکی مخصوصا برای بزرگسالان و کودکان است.

متخصصین و کارشناسان با تجربه در انواع آمبولانس خصوصی کار می کنند، وسایل نقلیه مجهز به تجهیزات مدرن و مجموعه ای از داروهای ضروری برای شروع فوری درمان حتی قبل از بستری شدن بیمار هستند.

تجهیزات سیار آمبولانس خصوصی در رشت شامل دستگاه اکسیژن ساز، ونتیلاتور، دفیبریلاتور، الکتروکاردیوگراف، تجهیزات تشخیصی قابل حمل و موارد دیگر است.

ارائه خدمات فوریت های پزشکی و سایر خدمات

 • بستری شدن اورژانسی در بیمارستان ها، سیستم های مراقبت های بهداشتی تجاری و شهری
 • سازماندهی وظیفه آمبولانس در رویدادهای عمومی و خصوصی
 • حمل و نقل بیمار با همراهی حرفه ای در تهران به بیمارستان های اطراف و …
 • حمل و نقل پزشکی بیماران بر روی وسایل نقلیه مدرن مجهز به مانیتور برای نظارت بر پارامترهای اصلی کار اندام ها و سیستم های حیاتی بیمار انجام می شود. برای اینکه فرد احساس ناراحتی نکند، سیستم تثبیت کامل بیمار در خودرو نصب می شود. ارتباط مطمئن بین سرویس، بیمار و تیم پزشکان به صورت مداوم انجام می شود.

برای تماس با آمبولانس خصوصی در رشت، باید با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمائید. همچنین می توانید بلافاصله از هزینه تعرفه خدمات آمبولانس خصوصی و سایر اطلاعات مورد نیاز خود مطلع شوید.

جمع آوری اطلاعات از بیماران
 • چه اتفاقی افتاده و سابقه بیماری (در صورت وجود)
 • اطلاعات بیمار: نام کامل، سن، جنسیت
 • آدرس دقیق

یک تیم آمبولانس بلافاصله به محل مورد نظر می آید و در شرایط سخت کمک می کند.

درخواست آمبولانس خصوصی در رشت

شما تقاضای انتقال بیمار بستری از بیمارستان یا مکانی دیگر می گذارید. مدیر مرکز تماس نیاز پیش آمده را وارد سیستم کرده و آن را به بخش اعزام انتقال می دهد. به شما یک فرد مسئول معرفی می شود که می توانید در تمام مدت خدمت در مرکز پزشکی ما با او تماس نزدیک داشته باشید. از عمده سرویس دهی های ما ارسال آمبولانس خصوصی تهران به شهرستان است.

آمبولانس استقرار

شما می توانید علاوه بر انتقال بیمار متقاضی اعزام آمبولانس برای مستقر شدن جهت مناسبت ها باشید:

 • جشن ها، کنفرانس ها، تجمعات
 • برنامه های کنسرت، مسابقات ورزشی، روزهای ورزشی سازمان ها، مسابقات صنعتی
 • بازدید از نمایشگاه ها، کنگره ها و سمپوزیوم ها
 • مهمانی های شرکتی، فارغ التحصیلی دانش آموزان و دانشجویان
 • عروسی، سالگردهای افراد برجسته با تعداد زیادی مهمان دعوت شده
 • دسته‌های تشییع جنازه بزرگ، مراسم آیینی، مراسم یادبود و سایر رویه‌ها

برگزارکنندگان این رویدادها باید از قبل با کلینیک پزشکی در مورد کار تیمی از پزشکان به گفتگو بپردازند تا در زمان مناسب در صورت آسیب دیدن، وخامت وضعیت جسمی حضار، کمک های لازم را دریافت کنند. مسئولیت عدم حضور تیم پزشکی در محل و به وجود آمدن وضعیت فاجعه بار بر عهده برگزارکننده خواهد بود.

شما می توانید جهت اعزام آمبولانس خصوصی در رشت با ما تماس بگیرید و اینستاگرام ما را نیز دنبال نمائید.