مقالات مربوط به تجهیزات پزشکی

اجاره کپسول اکسیژن در تهران

اجاره کپسول اکسیژن در تهران

شما با اجاره کپسول اکسیژن در تهران این امکان را خواهید داشت، نه تنها یک اثر درمانی طولانی مدت داشته باشید، بلکه بدن را در سطح سلولی نیز جوان کنید. یک محفظه فشار قابل حمل به شما امکان می دهد بیماری های جدی مانند فشار خون بالا، سکته مغزی، حمله قلبی، میگرن و بسیاری دیگر را درمان کنید.

اجاره کپسول اکسیژن در تهران

هیچ روش دیگری میزان اکسیژن مورد نیاز بدن شما برای داشتن یک زندگی کامل و سالم را تامین نمی کند. محفظه فشار قابل حمل یک راه ایده آل، طبیعی و ایمن برای رهایی از بیماری های موجود است. تکنیک ریکاوری از طریق اجاره کپسول اکسیژن در تهران با بهبود فرآیندهای متابولیک در بدن به حفظ زیبایی و جوانی کمک می کند. حتی در زمان ناهار می توانید به جلسات بروید – بدون درد، دلپذیر و مفید است!

کپسول اکسیژن چیست؟

اکسیژن در سیلندرهای فولادی منتقل می شود، جایی که تحت فشار۲۰۰ کیلوگرم بر سانتی متر مربع است. آنها را می توان با تمام وسایل حمل و نقل جا به جا کرد. معمولاً برای این کار از تاسیسات مخصوص خودرو یا مخازن حمل و نقل استفاده می شود که برای برآوردن الزامات حمل و نقل کالاهای خطرناک مجهز شده اند.
ما به شما اجاره کپسول اکسیژن در تهران (سیلندر اکسیژن طبی) را پیشنهاد می کنیم که با توجه به خواص عالی آن مطابق با مفاد قانون داروها می باشد. به عنوان مهمترین گاز در بیهوشی و برای غنی سازی هوای تنفسی، اکسیژن پزشکی ضروری است.

ویژگی کپسول اکسیژن

عنصر اصلی برای اکسیژن درمانی فردی، استنشاق یک بالون پزشکی با مخلوط اکسیژن گازی است که، برای تامین کوتاه مدت یک مخلوط اکسیژن گازی به منظور غنی سازی هوای استنشاقی با اکسیژن در صورت کمبود اکسیژن طراحی شده است.

اجاره کپسول اکسیژن در تهران

اجاره کپسول اکسیژن در تهران

مزایای استفاده از کپسول اکسیژن

موارد مصرف اجاره کپسول اکسیژن در تهران

در بزرگسالان برای پیشگیری از هیپوکسی با منشاء مختلف. برای اکسیژن درمانی در بیماری های سیستم قلبی عروقی، آلرژی، آسم، اختلالات خواب، ضعف ایمنی، فشار بیش از حد جسمی و روحی. در صورت مسمومیت با موادی با اثر خفگی، دارا بودن تنفس ضعیف، سندرم خستگی مزمن، استرس و چاقی، ممکن است یک منبع اکسیژن اضافی مورد نیاز باشد. اکسیژن موجود در سیلندرها نیز توسط افراد نسبتا سالمی که در شرایط نامساعد محیطی زندگی می کنند و کمبود هوا را تجربه می کنند، استفاده می شود. سیلندرهای اکسیژن و دستگاه اکسیژن ساز طراحی شده برای ساکنان شهرهای بزرگ، که در آن میزان اکسیژن در جو به طور قابل توجهی کاهش می یابد. برای ورزشکاران نیز، به عنوان یک ریکاوری فعال پس از افزایش فعالیت بدنی و کاهش سطح اکسیژن مورد استفاده دارد.

نتایج اکسیژن درمانی عبارتند از:

 • پیشگیری از بیماری های عروقی، فشار خون بالا، حمله قلبی و سکته مغزی با اجاره کپسول اکسیژن در تهران
 • رهایی از وابستگی به آب و هوا بد و سردرد
 • عادی سازی کار اندام های داخلی، فشار و خواب
 • تأثیر مفید بر رشد جنین در دوران بارداری و حذف هیپوکسی آن
 • بهبودی سریع پس از جراحی ها و عمل های زیبایی
 • افزایش عملکرد ذهنی و فیزیکی
 • رهایی از بی حالی و سندرم خستگی مزمن، بهبود حافظه و تمرکز
 • افزایش استقامت بدنی و ظرفیت کاری، بهبود نتایج ورزشی
 • بهبود ساختار و رنگ پوست، تقویت مو و ناخن
 • تسریع فرآیند تجزیه چربی ها، کاهش بافت چربی، فرم دهی بدن و خلاص شدن از شر سلولیت توسط اجاره کپسول اکسیژن در تهران
 • اجاره کپسول اکسیژن در تهران

  کپسول اکسیژن اجاره ای

ایمنی در سیلندر اکسیژن

برای افزایش ایمنی، کپسول های اکسیژن مجهز به شیر فشار باقی مانده است. شیر فشار باقیمانده از ورود آلاینده ها به بطری خالی جلوگیری می کند. این بدان معنی است که وقتی سیلندر خالی می شود، فشار باقی مانده کافی برای محافظت از آن وجود دارد. برای اطمینان از ایمنی سیلندر هر چند وقت، سیلندر فشار باید تحت بازرسی فنی کامل قرار گیرد. زیرا اکسیژن اثر پراکنده آتش دارد. ما علاوه بر سیلندر اکسیژن، مانومتر و ماسک های اکسیژن را به عنوان لوازم جانبی خدمت شما ارائه می دهیم.
توانایی خرید کپسول اکسیژن را ندارید؟ آن را اجاره کنید. با کمک یک سرویس جدید، اجاره کپسول اکسیژن در تهران شبانه روزی، می توانید فقط با یه تماس از طریق راه های ارتباطی درج شده د سایت، در هر زمان از شبانه روز از ما کمک بخواهید. در اینستاگرام ما را دنبال کنید.

Rate this post
بازگشت به لیست