عمومی, مقالات مربوط به اکسیژن ساز, مقالات و مطالب آموزشی

اجاره کپسول اکسیژن

اجاره کپسول اکسیژن
۵
(۳)

از کپسول اکسیژن جهت اکسیژن تراپی برای بیماران نیازمند به اکسیژن و معمولا در مواقعی که دسترسی به برق شهری وجود ندارد و یا با قطعی برق مواجه می شوید کپسول اکسیژن بهترین انتخاب برای رفع این مشکلات می باشد.

استفاده از سیلندر اکسیژن و اجاره کپسول اکسیژن

بدون اکسیژن، انسان نمی تواند حتی ۱۰ دقیقه زندگی کند. این گاز مهم برای بدن در تمام فرآیندهای داخلی نقش دارد، سلول های مغز را تغذیه می کند و استقامت آنها را افزایش می دهد. ساده ترین و راحت ترین راه برای اشباع خود با O2 استفاده از مخزن اکسیژن است. یک ظرف کوچک با مخلوطی از هوا و اکسیژن را می توان برای کار، پیاده روی، تمرین همراه داشت.

اجاره سیلندر اکسیژن

موارد مصرف کپسول اکسیژن

 • اکسیژن موجود در سیلندرها برای مصارف پزشکی، زیبایی و ورزش کاربرد دارد.
 • اشباع روزانه بدن با اکسیژن از دیگر مزیت های اجاره کپسول اکسیژن است.
 • بازیابی قدرت پس از استرس جسمی یا روحی
 • اکسیژن برای تنفس افراد نیازمند، سریع و موثر عمل می کند.
 • افزایش کارایی، مقاومت در برابر استرس
 • عوارض کمبود اکسیژن (تهوع، سرگیجه، بی حالی) ناپدید می شوند.
 • تأثیر منفی گازهای خروجی خنثی می شود.
 • متابولیسم تحریک می شود
 • بهبود رفاه در طول گرما
 • تنفس پس از ورزش فعال ترمیم می شود.
 • خستگی، بی خوابی را از بین می برد
 • در استفاده سیلندر اکسیژن توسط ماسک از مخلوط شدن اکسیژن با گازهای دیگر جلوگیری می شود، بنابراین با اجاره کپسول اکسیژن یک مخلوط خالص در طول تنفس وارد بدن می شود.
اجاره کپسول اکسیژن

اجاره کپسول اکسیژن

چگونه از کارتریج اکسیژن استفاده کنیم؟

نحوه کار کردن با کپسول اکسیژن بسیار ساده است:۱. درپوش را بردارید و شیر اصلی را باز کنید.۲. شیر فلکه مانومتر را که به بالای کپسول وصل شده به میزانی که بیمار نیاز به اکسیژن دارد باز می کنید ۳. اکسیژن مورد نیاز از طریق ماسک یا نازال که به مانومتر متصل شده به بیمار انتقال می یابد.۴. پس از بازدم، ماسک را به سمت دهان خود بیاورید و نفس عمیق بکشید.

چگونه سیلندر اکسیژن را انتخاب کنیم؟

اجاره کپسول اکسیژن در ظرفیت های ۵، ۱۰، ۲۰ و ۴۰ لیتری وجود دارد و شما می توانید براساس استفاده و تجویز پزشک هر کدام را انتخاب کنید. به طور مثال می توان برای استفاده در بیرون منزل یا مسافرت ها از کپسول های کوچک که درون یک کیف قرار داده می شوند استفاده کرد و یا برای استفاده ثابت (در منزل یا محیط کار) از مدلهای با ظرفیت بالاتر استفاده نمود، در بیمارستان ها سیلندرهای خیلی بزرگ و ظرفیت بسیار بالا مصرف می شود.

تعمیر و نگهداری سیلندرهای اکسیژن

 • تست کامل دستگاه و مطلع بودن از سالم بودن دستگاه قبل از اجاره کپسول اکسیژن
 • بازرسی سیلندرهای اکسیژن هر ۵ سال یکبار
 • عمر مفید سیلندر اکسیژن ۲۰ سال
 • دوره گارانتی بهره برداری ۲۴ ماه از تاریخ راه اندازیاگر در هنگام استفاده هر گونه مشکلی در کارآیی آن به وجود آید
 • شرکت موظف به تعویض و یا تعمیر سیلندر می باشد.پر کردن مجدد سیلندر پس از اتمام به عهده مصرف کننده می باشد.
اجاره کپسول اکسیژن

تعمیر و نگهداری

هدف از اجاره کپسول اکسیژن

مخزن اکسیژن منبع اکسیژن شخصی شماست که به معنای قدرت و انرژی است که هر یک از ما اغلب فاقد آن هستیم. ما در شهرهای بزرگ آلوده زندگی می کنیم، جایی که میزان اکسیژن موجود در هوا قبلاً به ۲۱٪ کاهش یافته است، بنابراین تنفس اکسیژن خالص اضافی دیگر یک آرزوی محال نیست، این گونه بود که چند سال پیش اکسیژن درمانی به کلان شهرها آمد و یک ضرورت حیاتی محسوب شد.یک کپسول اکسیژن به طور متوسط ​​۱۰۰-۱۴۰ نفس عمیق یا دارای ۸۰٪ اکسیژن خالص است که تاثیر مثبت آن را از طریق اجاره کپسول اکسیژن احساس خواهید کرد، که چگونه هر سلول بدن پر از انرژی شده و از سموم پاک می شود. شما قادر خواهید بود خواب را عادی کنید، میگرن را تسکین دهید.

ادامه مطلب

مقاومت بدن در برابر بیماری ها را بالا ببرید، نشاط را افزایش دهید و در نهایت بیدار شوید، به اطراف نگاه کنید و درک کنید که، زندگی می تواند با اکسیژن خالص بسیار زیباتر باشد. بسیاری از پزشکان معتقدند بهتر است یک کپسول اکسیژن برای تنفس در هر کیت کمک های اولیه وجود داشته باشد. و یا در مواقع ضروری با اجاره کپسول اکسیژن نیاز خود را رفع کنید.گاهی اوقات استفاده از آن برای احیا یا مراقبت های ویژه برای علائم مختلف ضروری است. چنین اقدامات کمکی به فرد کمک می کند تا بر بحران غلبه کند و منتظر امداد وکمک پزشکان بماند.

اجاره کپسول اکسیژن

چرا کپسول اکسیژن اجاره کنیم؟

ارتباط جهت درخواست خدمات

به این صورت است که شما با مجموعه ما از طریق تلفن های موجود در سایت تماس می گیرید و کارشناسان ما در اسرع وقت سیلندر مورد نیاز شما را درب منزل تحویل تان خواهند داد، جهت اطلاع از دیگر خدمات اینستاگرام ما را دنبال بفرمایید.

خدمات مرتبط اجاره کپسول اکسیژن ساز:

اجاره ونتیلاتور

اجاره بای پپ

مقالات مرتبط:

اجاره دستگاه اکسیژن ساز

دستگاه مخصوص کرونا

این مطلب مفید بود؟

۵ / ۵. تعداد ۳

بازگشت به لیست