مقالات مربوط به اکسیژن ساز

اجاره دستگاه اکسیژن ساز

اجاره دستگاه اکسیژن ساز
۵
(۱)

دستگاه اکسیژن ساز یک متمرکز کننده اکسیژن است. که اکسیژن را از هوای اطراف شما می کشد و با غلظت زیاد تحویلتان می دهد.

اجاره دستگاه اکسیژن ساز

اکسیژن یک نیاز اساسی انسان است، بدون آن ما زنده نمی‌مانیم. هوایی که تنفس می کنیم. تقریباً ۲۱ درصد اکسیژن دارد. برای اکثر افرادی که ریه های سالم دارند، ۲۱ درصد اکسیژن کافی است، اما اگر به بیماری مزمن انسدادی ریه مبتلا هستید. یا وضعیتی دارید که در آن عملکرد ریه شما مختل شده است، میزان اکسیژن به دست آمده از طریق تنفس طبیعی کافی نیست. در این مورد، برای حفظ عملکرد طبیعی بدن به مقادیر اضافی اکسیژن نیاز دارید، اجاره دستگاه اکسیژن ساز یک گزینه مفید برای کسانی است. که نیاز به اکسیژن درمانی دارند.

چرا اجاره بهترین انتخاب است؟

پیش از خرید یک دستگاه گران قیمت، ما به شما اجاره کردن یک دستگاه اکسیژن ساز را پیشنهاد می کنیم . همه بسته های اجاره کنسانتره اکسیژن ما بسیار مقرون به صرفه هستند. دستگاهی را که می خواهید انتخاب کنید و یک نازال یا ماسک متناسب با نیاز خود دریافت کنید.

اجاره دستگاه اکسیژن ساز برای بازده زمانی کوتاه مدت، مناسب است به این صورت که فقط برای چند هفته به آن نیاز داشته باشید. و پس از بهبودی آنرا تحویل دهید.

چگونه می توان اکسیژن ساز اجاره ای مناسب را انتخاب کرد؟

در زیر مواردی وجود دارد که باید قبل از انتخاب دستگاه اکسیژن ساز مناسب در نظر بگیرید.

  • خروجی جریان اکسیژن – حداکثر خروجی پیوسته (میلی لیتر)، حداکثرخروجی پالس (میلی لیتر)
  • عملکرد – حداکثر فشار خروجی (psi)، سطوح غلظت (۹۶درصد)
  • قابل حمل بودن یعنی وزن و اندازه
اجاره دستگاه اکسیژن ساز

انتخاب اکسیژن ساز مناسب

مشکلات اجاره دستگاه اکسیژن ساز خانگی

صرف نظر از ماهیت اورژانس یا نوع اکسیژن رسانی که استفاده می کنید، بهتر است آماده باشید. قطع برق یکی از موقعیت‌های بدیهی است. که باید به خاطر داشت، یک نقطه ضعف قابل توجه دستگاههای اکسیژن ساز خانگی این است که برای کار به برق نیاز دارند. در صورت قطع برق و اتمام اکسیژن، این امر می‌تواند. یک روش راحت را به طور ناگهانی به یک تهدید کننده زندگی تبدیل کند.

اما موارد دیگری نیز وجود دارند که می‌توانند. بر توانایی شما برای ادامه درمان تأثیر بگذارند، شما می توانید از گزینه اجاره دستگاه اکسیژن ساز پروتابل یا اجاره کپسول اکسیژن نیز استفاده کنید.

بهترین هزینه اجاره دستگاه چگونه است؟

هزینه یا قیمت اجاره دستگاه اکسیژن ساز به مدل دستگاه و مدت زمان اجاره بستگی دارد. (قیمت ها ممکن است..بسته به در دسترس بودن دستگاه  و مشخصات متفاوت باشد)

سوالات متداول

۱-     چه نوع متمرکز کننده هایی را می توانم اجاره کنم؟

در حال حاضر ما فقط دستگاه های اکسیژن ساز خانگی را برای اجاره در مجموعه تندیس ارائه می­دهیم.

۲-     هزینه اجاره یک ماهه دستگاه چقدراست؟

هزینه بستگی به نوع دستگاه و مدت اجاره دارد. ما پایین ترین قیمت اجاره را در انواع متمرکز کننده های برند برتر ارائه می دهیم.

۳-     چه مدت می توانم یک دستگاه اکسیژن ساز اجاره کنم؟

می توانید تا زمانی که نیاز دارید دستگاه اکسیژن ساز را اجاره کنید.بسته های اجارهای ما.بصورت، هفتگی/ماهانه در دسترس داریم.

چرا اکسیژن درمانی انتخاب شماست؟

اکسیژن درمانی یک درمان پزشکی است که برای استفاده از آن نیاز به نسخه پزشک دارد. ارائه‌دهنده مراقبت‌های بهداشتی شما ممکن است طیفی از نرخ‌های جریان اکسیژن را برای فعالیت‌های مختلف، مانند هنگام استراحت، خواب یا ورزش تجویز کند. برخی از افراد فقط در هنگام خواب به اکسیژن درمانی نیاز دارند، در حالی که برخی دیگر ممکن است به آن ۲۴ ساعت شبانه روز نیاز داشته باشند. مقدار و مدت اکسیژن درمانی به توصیه پزشک معالج شما بستگی دارد. بسیار مهم است.که تنظیمات را دقیقاً طبق دستور انجام دهید، زیرا استفاده بیش از حد یا کم می تواند.عواقب جدی داشته باشد، اجاره دستگاه اکسیژن ساز این مشکل را رفع خواهد کرد.

فواید اکسیژن درمانی چیست؟

اکسیژن مکمل علاوه بر کمک به پیشگیری از نارسایی قلبی در افراد مبتلا به بیماری های شدید ریوی فواید زیادی دارد. برخی از مطالعات افزایش نرخ بقا را در بیمارانی که بیش از ۱۵ ساعت در روز از اکسیژن استفاده می‌کنند، نشان داده‌اند. طبق گفته انجمن ریه آمریکا، اکسیژن مکمل خواب، خلق و خو، هوشیاری ذهنی، استقامت را بهبود می‌بخشد..و به افراد اجازه می‌دهد تا کارهای عادی خود را انجام دهند.

در هنگام اجاره دستگاه اکسیژن ساز و استفاده از آن باید نکات زیر رعایت شود

تابلوهای “سیگار ممنوع” را در اطراف خانه خود نصب کنید. تا به بازدیدکنندگان یادآوری کنید که در نزدیکی شما یا دستگاه اکسیژن ساز سیگار نکشند.

در مورد شعله های باز مانند کبریت و شمع و همچنین بخاری های گازی و اجاق گاز احتیاط کنید.

اگر از اکسیژن مکمل استفاده می کنید، باید از همه منابع گرما دور باشید.

دریچه های تامین اکسیژن را در صورت عدم استفاده خاموش کنید.

هر دستورالعملی را که در مورد استفاده ایمن توسط کارشناسان ما به شما ارائه میشود را رعایت کنید.

در مواقع اضطراری، مطمئن شوید که تجهیزات پشتیبان، مانند ماسک و کپسول در اختیار دارید.

اجاره دستگاه اکسیژن ساز

اجاره دستگاه اکسیژن ساز

چه چیز باعث می شود تا تندیس آنلاین را انتخاب کنید؟

پشتیبانی ۲۴ ساعته و همه روزه جهت ارائه خدمات فروش و اجاره تجهیزات پزشکی، ما به صورت شبانه روزی برای خرید و اجاره دستگاه اکسیژن ساز در دسترس خواهیم بود..و بصورت رایگان بهترین دستگاه مطابق با تشخیص پزشک معالج خود درب منزل تحویل خواهید گرفت، نمایندگان آموزش دیده و کارشناسان ما مطمئن خواهند شد..که شما در مورد کارکرد دستگاه کاملاً آموزشهای لازم را دیده اید.و از صحت و سلامت دستگاه هنگام تحویل خیالشان آسوده خواهد شد.

جهت هماهنگی در زمینه تجهیزات پزشکی مانند اکسیژن ساز و… یا خدمات پزشکی و درمانی با شماره های ۰۹۱۲۸۹۴۲۱۴۳ و ۲۲۶۱۵۰۵۳-۰۲۱  و ۰۹۰۲۵۵۸۸۸۰۶  و ۳۳۷۴۲۲۳۱-۰۲۱ تماس حاصل نمایید .

در اینستاگرام ما را دنبال کنید.

 

 

 

این مطلب مفید بود؟

۵ / ۵. تعداد ۱

بازگشت به لیست