مقالات مربوط به آمبولانس خصوصی

اعزام فوری آمبولانس خصوصی تهران غرب

آمبولانس خصوصی تهران غرب

 

خطر آسیب در زندگی روزمره در هر فرد وجود دارد – می تواند در محل کار، در خانه، در تعطیلات یا در جاده اتفاق بیفتد.

حمل و نقل بیماران توسط آمبولانس خصوصی تهران غرب

تا حد زیادی عواملی مانند استرس، محیط زیست نامناسب و سبک زندگی کم تحرک در بروز مشکلات سلامتی نقش دارند. بیماری های مختلف می تواند به یک مشکل جدی برای بزرگسالان و کودکان تبدیل شود. برخلاف آمبولانس عمومی، اعزام فوری آمبولانس خصوصی تهران غرب می تواند به شما در حمل و نقل به هر مرکز پزشکی مورد نظر کمک کند.

جوانترین نیروهای آمبولانس

با مراجعه به آمبولانس خصوصی تهران غرب، هر مشتری کمک واجد شرایط، تست های تشخیصی و آزمایشگاهی و همچنین بستری شدن در بهترین بیمارستان ها برای مراقبت های پزشکی بیشتر تحت بیمه نامه پزشکی اجباری و یا به صورت پرداختی، در صورت شناسایی چنین نیازی، دریافت می کند.

می توانید شبانه روز با آمبولانس تماس بگیرید. تیم های پزشکی و پیراپزشکی مجرب، مراقبت های پزشکی مورد نیاز را به شما ارائه می دهند. حمل و نقل مطمئن بیماران بدحال را از ما بخواهید.

اعزام فوری آمبولانس خصوصی تهران غرب

جوانترین نیرو های کارآمد

اقدامات درمانی در محل

خدمات آمبولانس خصوصی تهران غرب همراه مجهز به وسایل نقلیه مدرن و جدیدترین تجهیزات پزشکی (شامل دفیبریلاتور، الکتروکاردیوگراف، تجهیزات اکسیژن مانند ونتیلاتور و دستگاه اکسیژن ساز و کپسول اکسیژن، دستگاه بیهوشی استنشاقی و …) می باشد. این کیت به شما امکان می دهد مهمترین اقدامات تشخیصی را در محل انجام دهید، وضعیت بیمار را نظارت کنید، زنده ماندن او را حفظ کنید.

انجام احیا، ارائه کمک در مورد جراحات، خدمات رسانی به بیماران با تحرک محدود.

اگر بیمار نیاز به مراقبت فوری، بستری شدن فوری، انتقال به بیمارستان با همراهی پزشکی داشته باشد، در این صورت به یک خدمات فوریت های پزشکی خصوصی نیاز خواهید داشت.

عملیات فوری

آمبولانس خصوصی تهران غرب به شما امکان می دهد حداکثر شرایط را برای حفظ جان و سلامتی بیمار ایجاد کنید.در مواردی که وضعیت خطر فوری ایجاد نمی کند، اما به مجموعه ای از خدمات در منزل نیاز دارید (تجویز درمان، انجام دستکاری های پزشکی در منزل، انجام آزمایشات، انتقال بیماران)، می توانید با یک تیم اورژانس متشکل از یک پزشک تماس بگیرید. پرستار او به سرعت آمبولانس خواهد رسید. سرویس دهی همه روزه از ساعت ۹:۰۰ الی ۲۱:۰۰ می باشد.پزشک و پرستاری که وارد می‌شوند، هر آزمایشی را انجام می‌دهند (با تحویل بعدی به آزمایشگاه). در صورت لزوم، حمل و نقل بیمار توسط آمبولانس خصوصی تهران غرب را برای بستری شدن در بیمارستان یا تشخیص ابزاری فراهم می کنند. خدمات اضطراری با یک لیست قیمت جداگانه ارائه می شود.

اعزام فوری آمبولانس خصوصی تهران غرب

اعزام فوری آمبولانس خصوصی تهران غرب

احیای بیماران قلبی توسط نیروهای خبره آمبولانس خصوصی

در صورت نیاز به ارائه مراقبت های قلبی واجد شرایط، یک تیم احیای قلبی به سراغ تان می آیند که کمک های تخصصی را در محل ارائه می دهد یا بیمارانی را با آسیب شناسی های مختلف قلبی که نیاز به اقدامات احیاء خاصی دارد، منتقل می کند.

تیم احیا آمبولانس ما تمامی تجهیزات لازم را برای کمک به شدیدترین دسته بیماران با آسیب شناسی های مختلف در اختیار دارد. تیم آمبولانس خصوصی تهران غرب بر روی یک خودروی با فضای کافی کار می کنند و مجهز به تجهیزات کمک درمانی از جمله پمپ های تزریق و سرنگ ، ونتیلاتور ، مانیتور ، تشک خلاء، لاستیک و یقه گردنی و … است.

هدف اصلی تیم آمبولانس خصوصی چیست؟

اهداف این تیپ حمل و نقل انتقال بیماران در ایران و همچنین خارج کشور و مناطق دور و نزدیک در صورت لزوم با استفاده از حمل و نقل هوایی و ریلی است. کادر پزشکی تیم آمبولانس خصوصی غرب تهران (شامل پزشکان، امدادگران و رانندگان) دارای تجربه کار در شرایط حمل و نقل طولانی مدت بیماران، مکان های اورژانس و بلایای دسته جمعی و همچنین تمرین در بخش های مراقبت های ویژه پژوهش کده فوریت های پزشکی هستند. هدف اصلی این تیپ کمک رسانی به بیماران مبتلا به هر گونه آسیب شناسی جسمی شدید است. آمبولانس تیپ همچنین مجهز به مدرن ترین تجهیزات پزشکی است که امکان ارائه مراقبت های پزشکی واجد شرایط کامل را هم در تماس و هم در حین حمل و نقل بیمار در اطراف شهر یا منطقه دیگر فراهم می کند.

اعزام فوری آمبولانس خصوصی تهران غرب

آمبولانس vip

اورژانس نوزادان در آمبولانس خصوصی تهران غرب چگونه عمل می کند؟

تیم های مراقبت های ویژه کودکان مراقبت های اورژانسی را ارائه می دهند یا بیمار را در بیمارستان بستری می کنند. در کلینیک های خصوصی امکان بستری شدن کودک با یکی از والدین وجود دارد. در موسسات پزشکی دولتی، بستگان می توانند کودکان زیر سه سال را همراهی کنند.

خدمات مرتبط:

انجام تزریقات در محل

نوار قلب در محل

مقالات مرتبط:

مرکز آمبولانس خصوصی

نحوه اجاره آمبولانس

در اینستاگرام ما را دنبال کنید

Rate this post
بازگشت به لیست