عمومی, مقالات مربوط به اکسیژن ساز, مقالات مربوط به تجهیزات پزشکی, مقالات و مطالب آموزشی

چطور تجهیزات پزشکی اجاره کنم؟

چطور تجهیزات پزشکی اجاره کنم؟

می خواهم بدانم چطور تجهیزات پزشکی اجاره کنم؟ از هزینه های خرید و نگهداری تجهیزات خودداری کنید. از در دسترس بودن تجهیزات برای رفع نیازهای فوری اطمینان حاصل کنید. با اجاره دستگاه  از فرسودگی فنی رهایی یابید و از امکان دسترسی به تجهیزات، بدون هزینه سرمایه، توسط مدیریت تامین آنها اطمینان حاصل نمایید.

اجاره تجهیزات پزشکی

اجاره تجهیزات پزشکی بادوام و با کیفیت مانند اجاره دستگاه کمک تنفسی ( دستگاه اکسیژن ساز، ونتیلاتور، بای پپ، سی پپ،کپسول اکسیژن) و اجاره پالس اکسیمتر، ساکشن، پایه سرم، اجاره تخت بیمارستانی، تشک مواج ، ویلچر برقی، بالابر بیمار، صندلی آسانسور، مانیتورینگ علائم حیاتی و موارد دیگر. توسط کارشناسان مجموعه خدمات درمانی و پزشکی تندیس آنلاین تنظیم و در خانه تحویل هموطنان عزیز خواهد شد تمامی تجهیزات پزشکی اجاره ای ما در دسترس است.

در اجاره تجهیزات پزشکی قبل از تحویل به منزل مشتری کاملاً تمیز، ضدعفونی و آزمایش می شوند. ما تحویل همان روز یا روز بعد را در اکثر تجهیزات پزشکی خود ارائه می دهیم. ما بیش از ۱۰ سال است که در تجارت هستیم و در تلاش هستیم تا تجهیزات پزشکی با بالاترین کیفیت را برای مشتریان خود با نیازهای اجاره کوتاه مدت یا بلند مدت ارائه دهیم. سفارشات اجاره به صورت تلفنی با یکی از متخصصان آموزش دیده ما انجام می شود. لطفا با ما تماس بگیرید در صورت هر گونه سوال و یا اگر مایل به ثبت سفارش هر نوع اجاره تجهیزات پزشکی هستید با شماره های موجود در سایت و یا اینستاگرام ما ارتاط برقرار کنید.

چطور تجهیزات پزشکی اجاره کنم؟

تجهیزات پزشکی

چطور تجهیزات پزشکی اجاره کنم؟ اجاره دستگاه اکسیژن ساز

از نظر قابل حمل بودن ۲ نوع اکسیژن ساز داریم :
۱- اکسیژن ساز ثابت : این نوع اکسیژن ساز ثابت باست و و قابلیت حمل ( آسان ) را ندارد.

  • دستگاه اکسیژن ساز ۲ و ۵ لیتری و ۸ لیتری، ۱۰ لیتری
  • دستگاه اکسیژن ساز ایرانی ،چینی، سوئدی، سوئیسی ،آمریکایی، دستگاه اکسیژن ساز آلمانی

۲- اکسیژن ساز قابل حمل ( پرتابل) : این نوع اکسیژن ساز قابلیت استفاده در خارج از منزل و یا بیمارستان را دارد. اکسیژن ساز پورتابل نیز از همان روش تولید اکسیژن در اکسیژن سازهای خانگی استفاده می کند.

چطور تجهیزات پزشکی اجاره کنم؟

اجاره دستگاه اکسیژن ساز

اجاره ویلچر زیر شاخه اجاره تجهیزات پزشکی

اگر به دنبال یک اسکوتر هستید که به راحتی از مکانی به مکان دیگر جابجا شود، یک اسکوتر برقی قابل حمل ممکن است همان چیزی باشد که شما نیاز دارید. همانطور که از نام آن پیداست، این اسکوترها به راحتی قابل حمل هستند و می توانند از هم جدا شوند و یا فرو بریزند تا در صندوق عقب اکثر خودروهای سایز متوسط ​​تا کامل قرار بگیرند. این ویژگی به شما امکان سفر آسان را می دهد و بردن ویلچر از مکانی به مکان دیگر بسیار راحت خواهد بود. اسکوترهای قابل حمل دارای ریموت کنترل نیز هستند.

تخت بیمارستانی اجاره ای

اجاره تجهیزات پزشکی که شامل اجاره تخت بیمارستانی است. باید توضیح دهیم که: تخت ها در دو نوع مکانیکی و برقی وجود دارند که هر کدام در چند مدل دو شکن و سه شکن و … وجود دارند تخت مکانیکی توسط اهرم تنظیم ارتفاع می شود و تخت های برقی دارای کنترلی هستند که سر و پا را بالا و پایین می برد و همچنین ارتفاع تخت را از کف به صورت الکتریکی تنظیم می کند. به دلایل بهداشتی، یک تشک روکش وینیل معمولاً همراه با اجاره است.

برای قرار دادن تجهیزات پزشکی یک اتاق در دسترس معمولاً به دلیل نیازهای شخصی نیاز دارد الزامی است.

چطور تجهیزات پزشکی اجاره کنم؟

اجاره تخت بیمارستانی

دستگاه ونتیلاتور

ونتیلاتور طیف وسیعی از درمان های تهویه را برای رفع نیازهای بیمار فراهم می کند، از جمله کنترل حجم صدا، کنترل فشار، پشتیبانی از فشار و انواع تنفس خود به خودی است، که در مدل ها و برندهای مختلف وجود دارد.

تشک مواج

در انواع مختلف سلولی و تخم مرغی وجود دارد که جهت رفاه حال بیماران و جلوگیری از زخم بستر برای بیمارانی که مدت زمان طولانی نیاز به خوابیدن در بستر دارند به کار می رود.

پالس اکسیمتر

از شاخه اجاره تجهیزات پزشکی است که جهت اندازه گیری میزان اکسیژن خون بیمار به کار می رود.

اجاره دستگاه مانیتورینگ علائم حیاتی

مجموعه ای از دستگاه هایی است که برای کنترل علائم حیاتی بیمار استفاده می شود در یک جا جمع شده اند و یک کنترل کننده را تشکیل داده اند. این دستگاه مواردی مانند فشارخون، تب، دمای بدن، میزان اکسیژن خون، ضربان قلب اندازه گیری و نمایش می دهد.

چطور تجهیزات پزشکی اجاره کنم؟

اجاره مانیتورینگ علائم حیاتی

خدمات مرتبط:

اجاره دستگاه اکسیژن ساز

اعزام آمبولانس خصوصی

لینک های مرتبط:

هزینه اجاره دستگاه اکسیژن ساز

اجاره دستگاه اکسیژن ساز در تهران

Rate this post
بازگشت به لیست