مقالات مربوط به آمبولانس خصوصی, مقالات و مطالب آموزشی

مرکز آمبولانس خصوصی

مرکز آمبولانس خصوصی

مرکز آمبولانس خصوصی یک نوع حمل و نقل پزشکی کارآمد است، از عمده خدمات مجموعه پزشکی و درمانی تندیس آنلاین می باشد.

آمبولانس خصوصی

این مرکز خدمات آمبولانس خصوصی اورژانس و مراقبت های ویژه را، در وسایل نقلیه جدید با جدیدترین و پیشرفته ترین تجهیزات ارائه می دهیم. مجموعه ما با خدمات آمبولانس در کل کشور، آمبولانس داخل و بیرون شهری، مرکز آمبولانس خصوصی در شمال تهران و جنوب تهران و همینطور در غرب و شرق تهران آماده خدمات رسانی به هموطنان عزیز می باشد.

مرکز آمبولانس خصوصی

آمبولانس خصوصی

شعار مجموعه ما در آمبولانس خصوصی

ما به دیدگاه‌ها و ارزش‌های بیماران اعتقاد داریم و به دستورالعمل‌های انسانی و اصولی پایبند هستیم، ما مفتخریم تا یک خدمات آمبولانس حرفه‌ای کارآمد در خط مقدم ارائه کنیم.آمبولانس های ما همیشه توسط پزشکان کاملاً واجد شرایط اداره می شوند.ما در مرکز آمبولانس خصوصی اهمیت یک سرویس سریع، حرفه ای و قابل اعتماد را در برخورد با موارد بالقوه تهدید کننده زندگی درک می کنیم.

تجهیزات آمبولانسی

آمبولانس های ما پیشرفته ترین هستند که مطابق با بالاترین استانداردها نگهداری می شوند. ما جدیدترین تجهیزات از جمله برانکارد، دستگاه اکسیژن ساز، ساکشن،اسکوپ،پالس اکسیمتر،کیف احیا،گلوکومتر،لارنگوسکوپ و همچنین بالشتک‌های جدید و تمامی وسایل ICU را داریم.

مرکز آمبولانس خصوصی

تجهیزات داخلی آمبولانس

حمل و نقل بیمار در مرکز آمبولانس خصوصی

خدمات پزشکی در آمبولانس خصوصی یک سرویس حمل و نقل پزشکی ۲۴ ساعته در سراسر ایران و برون مرزی از پایگاه ما در دسترس است.

خدمات مرکز آمبولانس خصوصی

در خدمات پزشکی مرکزی، خدمات حمل و نقل بیمار غیر اورژانسی را برای سرویس سلامت همگانی و همچنین مشتریان خصوصی ارائه می دهیم. خدمات حمل و نقل کارآمد و سازگار ما فشار بر خدمات NHS را کاهش داده است و به آنها اجازه می دهد از منابع در جاهای دیگر استفاده کنند. هر سفر مقرون به صرفه مطابق با نیازهای فردی هر مشتری و خانواده یا کسب و کار آنها نقل می شود.

ما همچنین یک حمل و نقل ۲۴/۷ را برای دعودت‌کنندگان خارجی ارائه می‌دهیم که به ما امکان می‌دهد در کوتاه ‌مدت سرزمین اصلی خود را تحت پوشش قرار دهیم تا از نیازهای هر بیمار برای انتقال کارآمد ایمن به مراقبت‌های NHS مراقبت کنیم.

مرکز آمبولانس خصوصی

مرکز آمبولانس خصوصی

رویداد پزشکی

ما در مرکز آمبولانس خصوصی با سازمان‌دهندگان رویدادهای عمومی و خصوصی کار می‌کنیم تا با پزشکان واجد شرایط و کاملاً آموزش دیده در محل، شرکت‌کنندگان جشنواره و رویدادها را ایمن نگه داریم.کارکنان مجرب ما می‌توانند تمام کمک‌ها و کمک‌هایی را که برای انتخاب آگاهانه در مورد سطح پوششی که برای اطمینان از ایمن بودن مناسبت ها نیاز دارید، به شما ارائه دهند.با پیروی از راهنمای ایمنی رویداد HSE یا “راهنمای بنفش”، توصیه هایی را بر اساس ارزیابی خطر رویداد شما ارائه خواهیم کرد. مرکز آمبولانس خصوصی، پوشش پزشکی را برای طیف گسترده ای از رویدادها و مشتریان در سراسر ایران ارائه می دهد. از رویدادهای ورزشی و باشگاه های فوتبال گرفته تا پوشش پزشکی تلویزیونی و فیلم و شرایط خاص تری که می توانیم به آنها کمک کنیم.

مرکز آمبولانس خصوصی

مرکز آمبولانس

نمونه هایی از تجربیات قبلی مرکز آمبولانس خصوصی عبارتند از:

 •  ورزش موتوری – دوچرخه، اتومبیل و هر چیز دیگری
 • رویدادهای خیریه – اعتماد سرطان نوجوانان
 • جشنواره ها
 • کنسرت ها / رویدادهای Rave
 • کار سینما و تلویزیون
 • مسابقات دوچرخه سواری
 • عرصه ها و استادیوم های ورزشی
 • نمایش اسب
 • مسابقات فوتبال و …
 • ورزش های شدید
 • رویدادهای دویدن و ورزش های خیابانی
 • کارناوال های مختلف

خدمات تندیس آنلاین

پزشکان واجد شرایط ما نیاز و اهمیت حیاتی تحویل خون و اعضای بدن را درک می کنند. ما از جدیدترین و پیشرفته‌ترین خودروهای پاسخ‌دهی پزشکی استفاده می‌کنیم تا نیازهای ایمنی و صرفه‌جویی در زمان انتقال خون و اعضای بدن را برآورده کنیم. مرکز آمبولانس خصوصی پاسخ سریع و ارتباط حرفه ای با NHS و مشتریان خصوصی را با رعایت مقررات ایمنی ارائه می دهد.ما در تندیس آنلاین به خود افتخار می کنیم که کارکنان آموزش دیده با بالاترین سطح مراقبت بیمار محور را ارائه می دهیم. از طریق شماره های درج شده در سایت یا واتساپ و اینستاگرام با ما در ارتباط باشید.

 

Rate this post
بازگشت به لیست