مقالات مربوط به اکسیژن ساز

اجاره دستگاه اکسیژن ساز در تهران

اجاره دستگاه اکسیژن ساز در تهران

اجاره دستگاه اکسیژن ساز در تهران می تواند تامین مداوم اکسیژن را تضمین کند و این دستگاه آرام و کارآمد می تواند اکسیژن درمانی را در خانه بدون دردسر کند.

دستگاه اکسیژن ساز چیست؟

تغلیظ کننده اکسیژن یک دستگاه مراقبت های بهداشتی تنفسی است.که تنفس غنی شده با اکسیژن را تسهیل می کند. این دستگاه با تمرکز اکسیژن از منبع گاز در حالی که نیتروژن را جدا می کند.تا جریان گاز محصول غنی شده با اکسیژن را تامین کند.

اجاره دستگاه اکسیژن ساز در تهران

دستگاه اکسیژن ساز چیست؟

دستگاه اکسیژن ساز چگونه کار می کند؟

یک متمرکز کننده اکسیژن هوای دریافتی خود را تصفیه می کند و به اکسیژن خالص تبدیل می کند. هوای تصفیه شده ای که بیمار در آن تنفس می کند.شامل ۹۰ تا ۹۵ درصد اکسیژن خالص و ۵ تا ۱۰ درصد نیتروژن است. هنگام اجاره دستگاه اکسیژن ساز در تهران فیلترهای موجود در دستگاه اکسیژن ساز توسط تندیس آنلاین تعویض شده و دستگاه به شما تحویل داده می شود. این صافی ها به حذف نیتروژن از هوای اطراف کمک می کند، که منجر به اکسیژن خالص مناسب برای دریافت از طریق ماسک یا نازال بینی می شود. این دستگاه دارای مکانیزم خنک کننده داخلی است، که از گرم شدن بیش از حد آن جلوگیری می کند.

اجاره دستگاه اکسیژن ساز در تهران

دستگاه اکسیژن ساز چگونه کار می کند؟

اجاره دستگاه اکسیژن ساز قابل حمل در تهران برای چه کسی تجویز می شود؟

اکسیژن ساز قابل حمل برای افرادی که با سطح پایین اکسیژن خون دست و پنجه نرم می کنند تجویز می شود. این ممکن است به دلیل شرایطی مانند COPD یا آسم باشد، یا ممکن است به دلیل عفونت یا به دنبال یک بیماری یا جراحی باشد.

جهت اجاره دستگاه اکسیژن ساز در تهران ، به نسخه نیاز دارید. دلیل این امر این است که برای تشخیص نیاز به اکسیژن به وسیله دستگاه پالس اکسیمتر و تصمیم گیری در مورد مقدار دقیق مورد نیاز شما به یک پزشک متخصص نیاز دارد. این رقم بر حسب لیتر در دقیقه اندازه گیری می شود. اکسیژن به تنهایی یک ماده پزشکی محسوب می شود و هرگز نباید آن را بدون راهنمایی صحیح پزشک مصرف کنید.

اجاره دستگاه اکسیژن ساز در تهران

اجاره دستگاه قابل حمل در تهران

مزایای دیگر اجاره دستگاه اکسیژن ساز در تهران

همچنین در ارتفاعات و ورزش کوهنوردی، ما به شما کمک می کنیم تا راحت تر خود را با ارتفاع تنظیم کنید و از علائم بیماری ارتفاع جلوگیری کنید.اجاره انواع دستگاه اکسیژن ساز در تهران

  • اکسیژن ساز استاندارد پرتال بسیار بی صدا و کوچک و است و برای کشتی های کروز یا زمانی که یک اتاق با دیگران به اشتراک می گذارید، ایده آل است. این یک منبع ثابت ۳، ۵ لیتری است که همین میزان در دقیقه اکسیژن درجه پزشکی را برای استفاده در اتاق ارائه می دهد.
  • اکسیژن ساز خانگی ( ثابت ) یک متمرکز کننده جریان بالا است که یک منبع کم صدا ثابت۵ و ۸یا۱۰ LPM از اکسیژن درجه پزشکی را برای استفاده در اتاق ارائه می دهد.

چه کسی به اجاره دستگاه اکسیژن ساز در تهران نیاز دارد؟

بیمارانی که از آسم، پنومونی، سندرم دیسترس تنفسی، دیسپلازی برونکوپولمونری، بیماری مزمن انسدادی ریه (COPD)، آپنه خواب و غیره رنج می‌برند، ملزم به استفاده طولانی‌ مدت از دستگاه اکسیژن ساز هستند، بنابراین قیمت اجاره دستگاه اکسیژن ساز برایشان مقرون به صرفه خواهد بود. انواع مختلفی از اکسیژن سازها در بازار موجود است. بیمار می تواند با توجه به راحتی و ترجیح خود مدلی را انتخاب کند. کنسانتره های اکسیژن قابل حمل برای جابجایی راحت در خانه و بیمارانی که مکرر مسافرت می کنند عالی هستند

اجاره دستگاه اکسیژن ساز در تهرانچگونه یک دستگاه اکسیژن انتخاب کنیم؟

برخی از ویژگی هایی که می توانید هنگام انتخاب و اجاره دستگاه اکسیژن در تهران مورد توجه قرار دهید عبارتند از:

  •  سبک و نه چندان حجیم
  • شکل کوچک و براق
  •  تعمیر و نگهداری کم
  •  پورت کردن آسان
  •  نباید سر و صدا ایجاد کند
  • استفاده آسان
  •  استفاده کارآمد از برق

تندیس آنلاین چه کمکی می تواند به شما کند؟

مجموعه ما در اجاره دستگاه اکسیژن ساز در تهران در دو نوع، اکسیژن ساز ثابت و اکسیژن ساز قابل حمل و سایر تجهیزات پزشکی تایید شده برای ریه فعالیت دارد. ما با کیفیت ترین دستگاه ها و تجهیزات اکسیژن درمانی خانگی و بیمارستانی و همچنین راه حل هایی برای درمان آپنه خواب را ارائه می دهیم. مشخصات دستگاه های اکسیژن ساز خانگی ما را در سایت، مرور کنید تا بهترین راه حل تنفسی را برای رفع نیازها و ترجیحات خود بیابید. اگر مطمئن نیستید که کدام دستگاه اکسیژن ساز برای شما مناسب است، پرسش های خود را از دستیاران آنلاین ما دریغ نکنید. آنها برای پاسخ به هر سؤالی که ممکن است داشته باشید آمادگی لازم را دارندکافیست که دکمه های تماس در پایین صفحه را بفشارید.یا از طریق واتساپ و اینستاگرام با ما در ارتباط باشید.

Rate this post
بازگشت به لیست