انجام تزریقات در محل

انجام تزریقات در محل

۰۲۱-۲۲۶۱۵۰۵۳

انجام تزریقات در محل :

یکی از روشهای شایع در تجویز فراورده های دارویی انجام تزریقات درمحل می باشد. اگر بیماری دارید که توانایی رفتن به درمانگاه را ندارد بهتر است سریعا با ما تماس بگیرید تا پرستار تزریقات ما با داشتن مجوز از وزارت بهداشت کار تزریق در منزل بیمار شما را در کمترین زمان و با دقت بالا انجام دهد.

اهمیت انجام تزریقات در محل

تزریقات یکی از شیوه های رایج در تجویز داروها و اجرای نمونه گیری ها می باشد که در صورت رعایت نکردن استانداردهای ایمنی، خطراتی را برای هر دو طرف دارد. بر اساس تحقیقات بعمل آمده سالانه حدود ۱۶ میلیون تزریق در کشورهای در حال توسعه انجام میشود که حداقل ۵۰ درصد آن غیرایمن می باشد. خطر تزریقات غیر ایمن یک تهدید جدی است و استفاده نامناسب از سرنگها و سوزن ها می تواند باعث انتقال عفونت و تهدید زندگی گردد. برای مثال هپاتیت C و B HIV می توانند در اثر تزریق غیر ایمن منتقل گردد.

انواع تزریقات در محل

یک روش رساندن دارو به بدن تزریقات است که حتما باید از تکنیکهای آسپتیک استفاده شود.پرستار تزریقات را به ۴طریق انجام می‌دهد:
• تزریق زیر جلدی آمپول SC subcutaneous
• تزریق داخل عضلهIM intramuscular
• تزریق داخل جلدیID intradermal
• تزریق وریدی IV intravenous

اهمیت پرستار مجرب :

برای اطمینان از اینکه دارو در محل مورد نظر تزریق شود هر کدام از روش‌های فوق احتیاج به مهارتهای بخصوصی دارد. اثرات دارو در تزریق در منزل بستگی به میزان جذب دارو به سرعت توسعه می‌یابد و پرستار می‌تواند بدقت عکس العمل مریض را بعد از تزریق مشاهده کند. پرسنل تزریقات در محل مرکز خدمات پزشکی تندیس آنلاین ، همگی کارشناس پرستاری با سابقه کار و تجربه بالا آماده ارائه خدمات انجام تزریقات در محل هستند.

نکات لازم برای تزریقات

تهیه امکانات و شرایط کافی برای اجرای سیاست مربوط به تزریقات ضروری بوده و بایستی:
• تمام وسایل مورد نیاز مناسب از قبیل سرنگها، سر سوز نها، جعبه ها و …… همواره فراهم باشد.
• بایستی سیستم تهیه وسایل مورد نظر طوری طراحی شود که همواره این وسایل در دسترس باشد.
• سرنگهای یکبار مصرف در سایزهای مختلف بایستی به میزان حداقل مصرف یک ماه موجود باشد.
• تهیه جعبه های ایمنی مخصوص دفع اشیاء تیز و برنده به تعداد کافی برای تمام واحدها تهیه گردد.

تزریقات در محل با تندیس آنلاین

ما به عنوان رابط بین شما و مراکز پرستاری معتبر کشور، بدون هیچ هزینه اضافی، تمام مشکلات تزریقات رو از سر راه شما برمی‌داریم .

تندیس :

تندیس آنلاین در راستای راحتی بیشتر شما و رفع نیازهای روزمره‌تون، سرویس انجام تزریقات در محل رو با بهر‌ه‌گیری از بهترین متخصصین حرفه ای در مراکز معتبر که همگی در کار خود متبحر و باتجربه هستند،‌ ‌با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت به شما عزیزان ارائه دهد کافیست با شماره های ۲۲۶۱۵۰۵۳ و ۰۹۱۲۸۹۴۲۱۴۳ تماس حاصل فرمایید تا همکاران ما راهنمایی های لازم را به شما عزیزان بدهند .

tandisonline.com@gmail.comآدرس ایمیل :
ما را در اینستا گرام دنبال کنید.از خدمات عمده تندیس آنلاین اعزام آمبولانس خصوصی در محل می باشد.

انجام تزریقات در محل

مراقبت بیماران ICU درمنزل