نوار قلب در محل

نوار قلب در محل

۰۲۱-۲۲۶۱۵۰۵۳

نوار قلب درمحل

امروزه اکثر مردم به دلیل مشغله کاری و روزمره که دارند وقت ورزش کردن و تغذیه مناسبی ندارند این موارد باعث شده سلامت آنها به خطر بی‌افتد. مصرف بی رویه غذاهای چرب و با کلسترول بالا باعث شده دریچه‌های قبلی بسته می شود و دچار بیماری‌های خطرناک و سکته می شود گرفتن نوار قلب درمحل هر چند وقت یکبار مخصوصا برای افرادی که سن بالاتری دارند و دچار بیماری‌های قلبی هستند لازم و ضروری می‌باشد. برخی از بیمارانی که ناراحتی قلبی دارند یا سکته کردند قادر به جابجایی و حرکت نیستند به همین دلیل نوار قلب در منزل باید برای اینگونه بیماران انجام گیرد.

تشخیص سابقه بیماری توسط نوار قلب درمحل:

اما برای افرادی که سابقه بیماری قلبی یا اصلا هیچگونه بیماری قلبی ندارند دچار درد قفسه سینه می‌شوند و لازم است نوار قلب درمحل بگیرند تا مشخص شود که ناراحتی که حس می‌کنند از کدام ناحیه قلبی است. گرفتن نوار قلب (ECG) یک راه مطمئن و با هزینه کم برای تشخیص برخی از بیماری های قلبی است.که درخصوص ضربان و ریتم قلب به پزشک اطلاعات مفیدی می‌دهد. همچنین با استفاده از ECG می توان اطلاع پیدا کرد که آیا یک حمله قلبی رخ داده است یا خیر.از طرف دیگر نوار قلب نشان دهنده آن استکه آیا مشکلاتی مانند میزان خون‌رسانی به عضله قلب وجود دارد یا خیر.

نوار قلب:

نوار قلب یک روش غیرتهاجمی و بدون درد برای تشخیص بسیاری از بیماری های قلبی می باشد.خوشبختانه با پیشرفت امکانات و تکنولوژی روز به روز خدمات دهی به انسانها بیشتر می شود در این زمینه نیز واحد گرفتن نوار قلب در منزل چند سالی است که در این زمینه فعالیت خود را شروع کرده است و یکی از مهم ترین مزیت های گرفتن نوار قلب در منزل این است که بیمار برای گرفتن نوار قلب مجبور نیست از منزل بیرون برود و فعالیتش بیشتر شود چون اگر به سمت سکته قلبی باشد با فعالیت بیمار آسیب بیشتر و بیشتر می شود و می تواند منجر به مرگ بیمار شود .

گرفتن نوار قلب در منزل توسط خانم:

یکی از دغدغه های بیمارانی که تماس میگیرند اعزام نیروی خانم برای گرفتن نوار قلب است. به همین دلیل ما نیروی خانم نیز برای انجام نوار قلب در منزل اضافه کرده ایم که برای همه مناطق تهران اعزام می شوند.

تندیس:

لذا مرکز خدمات پزشکی تندیس آنلاین برای راحتی کار شما گرفتن نوار قلب را در منزل شما انجام می دهد. کافیست با شماره تلفن های ۲۲۶۱۵۰۵۳ و ۰۹۱۲۸۹۴۲۱۴۳ تماس حاصل فرماییدتا همکاران ما اطلاعات لازم درمورد شرایط انجام نوارقلب در منزل یا محل کار را توضیح دهند. از عمده خدمات تندیس آنلاین اعزام آمبولانس خصوصی در تهران می باشد.

tandisonline.com@gmail.comآدرس ایمیل :
ما را در اینستا گرام دنبال کنید .

نوار قلب در محل

مراقبت بیماران ICU درمنزل