مقالات مربوط به آمبولانس خصوصی

آمبولانس بین شهری

آمبولانس بین شهری

تیم آمبولانس بیمار را برای حمل و نقل بین شهری ( از شهری به شهر دیگر ) آماده می کند، مساعدترین شرایط را برای حمل و نقل فراهم می کند. تیم پزشکی همراه و تجهیزات کامل داخل آمبولانس و قیمت مناسب از خدمات عمده انتقال بیماران است.

خدمات آمبولانس بین شهری چگونه است؟

برای اختلالات پیچیده سلامت، به عنوان مثال، آنهایی که با تنفس یا فعالیت قلبی مرتبط هستند، پشتیبانی پزشکی به موقع و با کیفیت ارائه می دهد، هر گونه شرایط نامطلوب را که در حین حمل و نقل ایجاد می شود.اصلاح می کند، با موسسات پزشکی مقصد و محل قبلی بیمار در جهت هماهنگی ارتباط برقرار می کند. ما همچنین خدمات ساده ترین نوع حمل و نقل – آمبولانس بین شهری را ارائه می دهیم که در آن نیازی به همراهی و کمک پزشکی در راه نیست. بیمار فقط نیاز به حرکت دارد که نمی تواند به تنهایی و با کمک اقوام آن را تامین کند.

خدمات انتقال بیماران با محدودیت های حرکتی

مریض در بستر (به عنوان مثال، پس از سکته مغزی یا مبتلا به سندرم درد)بیماران کم تحرک در دوره پس از عمل یا با آسیب های جدیاشخاصی که پس از ترخیص از بیمارستان به دلیل بیماری های شدید یا انکولوژیک ضعیف شده اندبا استفاده از آمبولانس‌ بین شهری مدرن، راحت و گرم، حمل‌ونقل راحت از راه دور بیماران بستری را با تجهیزات کامل برای انتقال بیماران مبتلا به بیماری‌های با هر شدت در هر فاصله فراهم می‌کند. ما همچنین از وسایل نقلیه احیا برای انتقال بیمارانی که برای شرایط پیچیده بهداشتی در طول مسیر نیاز به حمایت دارند استفاده می‌کنیم.

دیگر خدمات آمبولانس خصوصی

یک سیستم ویژه که هر گونه برآمدگی در جاده را جذب می کند – به لطف این، بیمار احساس می کند در گهواره است.در شرایط به خصوص دشوار، هنگامی که موارد منع مصرف برای پرواز وجود دارد، یک آمبولانس بین شهری یا وسیله نقلیه مراقبت های ویژه به راحتی و با خیال راحت بیمار را در مسافت های طولانی منتقل می کند.تجهیزات برای حفظ دمای راحت در هر فصل – سیستم های آب و هوا، تهویه مطبوع و اجاق های گرمایشیسیستم ضبط ویدیو برای اطمینان از ایمنی کامل رانندگی راننده و… وجود داردتجهیزات پزشکی به روز و داروهایی که استانداردهای سختگیرانه ای را برای مراقبت های فوریت های پزشکی و احیا رعایت می کنند.

اعضای تیم آمبولانس بین شهری

تیم حمل و نقل آمبولانس شامل ۲ کارمند مرد است: آنها می توانند سفارش دهنده یا یک نظم دهنده و یک کارمند پزشکی (بهیار) با دارو باشند. وظایف تیپ شامل تحویل بیمار از تخت به تخت، تمام کارهای حمل او است. کارمندان ما از سازماندهی جابجایی بیمار با پرواز منظم خطوط هوایی یا راه آهن مراقبت خواهند کرد. یک آمبولانس یا یک تیم تخصصی احیاء در محل ورود خدمت می کنند. که بیمار را به کلینیک می برد، عرضه اکسیژن پزشکی و همینطور برانکاردهای راحت باز شو و تخصصی برای حمل و نقل بیماران بستری، صندلی های راحت برای بیماران نشسته مکانی برای یکی از اقوام همراه که در برخی مواقع تیم آمبولانس بین شهری می تواند با خود همراه کند.

خدمات ما

  • در خانه با آمبولانس تماس بگیرید

تماس با آمبولانس در منزل یکی از خدمات ما در تندیس آنلاین است. اهمیت کمک های اولیه در منزل غیر قابل انکار است.اگر کمک واجد شرایط باشد، به شما امکان می دهد. رفاه بیمار را بهبود بخشید و از ایجاد عوارض جلوگیری کنید، که اغلب از نظر عواقب بسیار وحشتناک تر از خود بیماری است.

  • خدمات آمبولانس برای حمل و نقل بیماران در تهران و خارج ازآن
  • حمل و نقل از راه دور

آمبولانس بین شهری اختصاصی

 جا به جایی بیماران را در کمترین زمان ممکن انجام می شود چرا که اکثر موارد سفارش این سرویس شامل یک فاکتور فوریت می باشد. با توجه به نقش حیاتی عامل زمان، یادآوری این نکته مهم است که رزرو تخت در یک پرواز معمولی برای حمل و نقل و همراهی بیمار حداقل به ۴۸ ساعت و در برخی موارد ۷۲ ساعت نیاز دارد. در غیر این صورت این نوع حمل و نقل برای جابجایی بیماران در فواصل طولانی بهینه و توجیه اقتصادی دارد. بیماران آمبولانس بین شهری افرادی هستند. که از بیماری های جدی یا شرایط حاد رنج می برند.و نه تنها به شرایط حمل و نقل راحت و کادر پزشکی حساس نیاز دارند، بلکه به حمایت پزشکی حرفه ای، از جمله پزشکان واجد شرایط و امکانات مدرن نیاز دارند.

  • انتقال بیمار احیایی از یک بیمارستان به بیمارستان دیگر
  • تماس با تیم امدادگر
  • تماس با تیم پزشکی
  • حمل و نقل آمبولانس
  • بستری شدن بیماران در بیمارستان

حمل و نقل با آمبولانس بین شهری نه تنها پشتیبانی پزشکی برای بیماران در شرایط جدی است، بلکه حمل و نقل راحت بیماران به محل بستری، بین بیمارستان ها و از خانه بیمارستان تا مرحله درمان سرپایی است. جهت تماس با آمبولانس خصوصی با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید.و یا اینستاگرام ما را دنبال کنید.

خدمات مرتبط:

آمبولانس استقرار

موتور آمبولانس

مقاله های مرتبط:

اعزام فوری آمبولانس خصوصی تهران غرب

آمبولانس دریایی چیست؟

Rate this post
بازگشت به لیست