مقالات مربوط به اکسیژن ساز

اجاره دستگاه اکسیژن در کرج

اجاره دستگاه اکسیژن ساز در کرج
۵
(۲)

اکسیژن ساز یک دستگاه پزشکی و کمک تنفسی است که برای اکسیژن درمانی جهت بیماران قلبی و ریوی و کسانی که مشکل تنگی نفس دارند. استفاده می شود.

تندیس آنلاین اجاره دستگاه اکسیژن ساز در کرج و دیگر مناطق تهران را با بهترین کیفیت و قیمت مناسب در کوتاهترین زمان ارسال ارائه می کند.

اجاره دستگاه اکسیژن در کرج چگونه است؟

دستگاه اکسیژن ساز، اکسیژن را از هوای اتمسفر “جمع آوری” می کند و آن را از طریق یک غربال مولکولی ویژه هدایت می کند که به نوبه خود نیتروژن را به دام می اندازد. در نتیجه مخلوط گازی با غلظت اکسیژن تا ۹۵ درصد در خروجی دستگاه به دست می آید. این مخلوط از طریق یک دیفیوزر مخصوص استنشاق می شود. برخی از مدل های غلیظ کننده مجهز به عملکرد تهیه و تولید اکسیژن و نبولایزر هستند.

اجاره دستگاه اکسیژن ساز در کرج در درجه اول برای افرادی که از بیماری های خاص ریه و سیستم قلبی عروقی رنج می برند ضروری است. علاوه بر این، اکسیژن درمانی به روند بهبودی پس از بیماری ها و عمل های جدی کمک می کند.

چرا یک فرد سالم به دستگاه نیاز دارد؟

هوا در کلان شهر دور از ایده آل است: اگزوز خودرو و گازهای گلخانه ای صنعتی به طور قابل توجهی اشباع محیط با اکسیژن را کاهش می دهد. در نتیجه، ساکنان شهرهای بزرگ ممکن است برخی از علائم هیپوکسی جزئی مانند خستگی، سردرد و خواب آلودگی را تجربه کنند. اجاره اکسیژن ساز در کرج و تهران و دیگر شهر های بزرگ فقط برای جبران این شرایط مناسب است و پزشک ممکن است استنشاق یا اکسیژن تراپی را تجویز کند.

اجاره دستگاه اکسیژن ساز در کرج

چه افرادی به دستگاه اکسیژن ساز نیازمندند.

چگونه می توانید یک دستگاه اکسیژن ساز ثابت یا پروتابل را اجاره کنید؟

اگر به این دستگاه نیاز دارید، باید با مسئولیت پذیری به انتخاب دستگاه پرداخت. برای استفاده کوتاه مدت، سرویس اجاره مناسب تر است، اما زمانی که نیاز به دستگاه طولانی است، البته بهتر است که دستگاه اکسیژن ساز خود را خریداری کنید. انجام این کار در تهران و حومه دشوار نخواهد بود، ما تندیس آنلاین را جهت اجاره دستگاه اکسیژن ساز در کرج و تهران و … خدمت تان معرفی می کنیم .

یک دستگاه اکسیژن ساز واقعا چند منظوره و اقتصادی است که می تواند در مدت زمان کوتاهی تا ۱۰ لیتر اکسیژن خالص در دقیقه تولید کند، غلظت اکسیژن ۹۳ درصد خواهد بود.

این دستگاه ها قادر به تولید اکسیژن با غلظت بالا با دبی حداکثر  یا ۵ یا ۸ و ۱۰ لیتر است. در عین حال اجاره آنها مقرون به صرفه ترین کار است.

اجاره دستگاه اکسیژن ساز در کرج

اجاره دستگاه اکسیژن ساز ثابت و قابل حمل

اکسیژن درمانی

اجاره دستگاه اکسیژن ساز در کرج یک روش مدرن برای درمان بیماری های تنفسی مختلف در تهران و کرج است، همچنین از آن برای توانبخشی و بهبود رفاه عمومی استفاده می شود. تغلیظ کننده های اکسیژن دستگاه های ارگونومیکی برای تولید مخلوط هوای اکسیژن دار از هوای محیط هستند. چنین دستگاه هایی هم برای اکسیژن درمانی و هم برای تولید کوکتل های اکسیژن مناسب هستند.

طیف قابل توجهی از کنسانتره های اکسیژن را برای اجاره با مطلوب ترین شرایط ارائه می دهد. اجاره دستگاه اکسیژن ساز در کرج و … یک راه حل مناسب و مقرون به صرفه برای کسانی است که می خواهند دستگاه را قبل از خرید آن تست کرده و آن را امتحان کنند یا برای یک دوره کوتاه مدت اکسیژن درمانی با حداقل هزینه از دستگاه استفاده کنند.

با خرید یک متمرکز کننده برای اجاره، می توانید به راحتی از آن در خانه استفاده کنید و به طور مستقل برنامه و تنظیمات درمان را تنظیم کنید. متخصصان ما دستورالعمل دقیقی را در مورد عملکرد دستگاه انتخاب شده انجام می دهند و به تمام سوالات شما  درباره نصب و راه اندازی دستگاه پاسخ می دهند.

اجاره دستگاه اکسیژن ساز در کرج

اکسیژن درمانی

پشتیبانی مجموعه خدمات درمانی و پزشکی تندیس جهت اجاره دستگاه اکسیژن ساز در کرج

شرکت ما طیف گسترده ای از مدل های متمرکز کننده اکسیژن را از برندهای معروف ایالات متحده آمریکا، آلمان، فرانسه، چین و سایر کشورها ارائه می دهد. تمام کنسانتره های اکسیژن دارای مجوز هستند و با قابلیت اطمینان، کیفیت و عملکرد مدرن متمایز می شوند. تجهیزات اجاره ای قبل از اجاره تحت بررسی فنی اجباری و استریل کامل قرار می گیرند.

 قیمت اجاره دستگاه اکسیژن ساز در کرج

 

نوع دستگاه  قیمت اجاره دستگاه اکسیژن ساز دو هفته ای قیمت اجاره دستگاه اکسیژن ساز یک ماهه
دستگاه اکسیژن ساز ده لیتری چویس پلاس(Choice pluse) ۲۰۰۰۰۰۰ – ۲۵۰۰۰۰۰ تومان ۳۰۰۰۰۰۰ – ۳۵۰۰۰۰۰ تومان
دستگاه اکسیژن ساز ده لیتری زنیت مد (Zenith med) ۲۰۰۰۰۰۰ – ۲۵۰۰۰۰۰ تومان ۳۰۰۰۰۰۰ – ۳۵۰۰۰۰۰ تومان
دستگاه اکسیژن ساز ۵ لیتری زنیت مد (Zenith med) ۵۰۰۰۰۰- ۱۰۰۰۰۰۰تومان ۱۰۰۰۰۰۰ – ۱۵۰۰۰۰۰ تومان
دستگاه اکسیژن ساز ایرسپ ۵ لیتری(Airsep) ۵۰۰۰۰۰- ۱۰۰۰۰۰۰تومان ۱۰۰۰۰۰۰ – ۱۵۰۰۰۰۰ تومان
دستگاه اکسیژن ساز ۵ لیتری دویل بیس (Devilbiss) ۵۰۰۰۰۰- ۱۰۰۰۰۰۰تومان ۱۰۰۰۰۰۰ – ۱۵۰۰۰۰۰ تومان
دستگاه اکسیژن ساز ۵ لیتری زیگلاس مد (Zyklus med) ۵۰۰۰۰۰- ۱۰۰۰۰۰۰تومان ۱۰۰۰۰۰۰ – ۱۵۰۰۰۰۰ تومان
دستگاه اکسیژن ساز ۵ لیتری یوول (Yuwell) ۵۰۰۰۰۰- ۱۰۰۰۰۰۰تومان ۱۰۰۰۰۰۰ – ۱۵۰۰۰۰۰ تومان
دستگاه اکسیژن ساز ۵ لیتری لانگفیان (Longfian) ۵۰۰۰۰۰- ۱۰۰۰۰۰۰تومان ۱۰۰۰۰۰۰ – ۱۵۰۰۰۰۰ تومان
دستگاه اکسیژن ساز ۵ لیتری سیسمد (Sysmed) ۵۰۰۰۰۰- ۱۰۰۰۰۰۰تومان ۱۰۰۰۰۰۰ – ۱۵۰۰۰۰۰ تومان
دستگاه اکسیژن ساز ۵ لیتری توماس (Thomas) ۵۰۰۰۰۰- ۱۰۰۰۰۰۰تومان ۱۰۰۰۰۰۰ – ۱۵۰۰۰۰۰ تومان
دستگاه اکسیژن ساز ۵ لیتری ای ام جی (EMG) ۵۰۰۰۰۰- ۱۰۰۰۰۰۰تومان ۱۰۰۰۰۰۰ – ۱۵۰۰۰۰۰ تومان

 

 

 

 

 

نحوه تحویل دستگاه اکسیژن ساز

این کیت به همراه دستگاه اکسیژن ساز اجاره ای به انتخاب شما، مجموعه کامل با ماسک تنفسی یا کانول بینی تکمیل می شود. کلیه لوازم جانبی و لوازم جانبی اکسیژن تراپی نو و استریل عرضه می گردد.

هنگام اجاره دستگاه اکسیژن ساز در کرج همچنین خدمات کامل تعمیر و نگهداری دستگاه های خود را در مرکز را انجام می دهیم. تغلیظ کننده های اکسیژن در سرتاسر قلمرو ایران و منطقه های تهران در اسرع وقت نه توسط یک پیک، بلکه توسط یک متخصص فنی که تجهیزات را برای عملیات بیشتر نصب، مونتاژ و پیکربندی می کند، تحویل داده می شود. کارمندان ما آماده اند.تا به صورت حرفه ای به شما در هنگام انتخاب مدل مشاوره لازم را ارائه دهند، فقط کافی است.با شماره های ثبت شده در سایت و یا واتساپ و اینستاگرام مجموعه ما تماس حاصل نمایید.

مقاله های مرتبط:

انواع دستگاه اکسیژن ساز

دستگاه مخصوص کرونا

 

 

 

این مطلب مفید بود؟

۵ / ۵. تعداد ۲

بازگشت به لیست