اکسیژن ساز

کرایه دستگاه اکسیژن ساز در سراسر کشور

کرایه دستگاه اکسیژن ساز
۵
(۱)

اگر برای مدت کوتاهی به یک متمرکز کننده نیاز دارید، اجاره آن سود بیشتری دارد. شما می توانید تجهیزات را برای مدت کوتاه از ما اجاره کنید.

کرایه دستگاه اکسیژن ساز

  •  اجاره به مدت ۲ هفته
  • اجاره به مدت ۱ ماهه

ما هر آنچه را که برای تنفس نیاز دارید را به صورت رایگان با دستگاه فراهم می کنیم. و در انتخاب آن  به شما کمک خواهیم کرد و با توجه به نتیجه گیری پزشک یک اکسیژن ساز را انتخاب می کنیم همان روز آن را تحویلش می دهیم و  همچنین قبل از استفاده مواد مصرفی را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

اکسیژن درمانی جهت درمان مشکلات تنفسی

اکسیژن درمانی یک روش مدرن برای درمان بیماری های تنفسی مختلف مانند آسم است، همچنین از آن برای توانبخشی و بهبود رفاه عمومی استفاده می شود. در کرایه دستگاه اکسیژن ساز در سراسر کشور بهتر است بدانید که تغلیظ کننده های اکسیژن دستگاه های ارگونومیکی برای تولید مخلوط هوای اکسیژن دار از هوای محیط هستند. چنین دستگاه هایی هم برای اکسیژن درمانی و هم برای تولید کوکتل های اکسیژن مناسب هستند.

تندیس آنلاین طیف قابل توجهی از کنسانتره های اکسیژن را برای اجاره با مطلوب ترین شرایط ارائه می دهد. اجاره دستگاه اکسیژن ساز یک راه حل مناسب و مقرون به صرفه برای کسانی است که می خواهند دستگاه را آزمایش کنند و قبل از خرید آن را امتحان کنند یا یک دوره کوتاه مدت اکسیژن درمانی را با حداقل هزینه انجام دهند.

کرایه اکسیژن ساز

کرایه اکسیژن ساز

خرید دستگاه و یا کرایه دستگاه اکسیژن ساز

با خرید یک متمرکز کننده برای اجاره، می توانید به راحتی از آن در خانه استفاده کنید و به طور مستقل برنامه و تنظیمات درمان را تنظیم کنید. متخصصان ما دستورالعمل دقیقی در مورد عملکرد دستگاه انتخاب شده انجام می دهند و به تمام سوالات شما پاسخ می دهند.

شرکت ما طیف گسترده ای از مدل های متمرکز کننده اکسیژن را از برندهای معروف ایالات متحده آمریکا، آلمان، فرانسه، سوئیس، چین و سایر کشورها ارائه می دهد. تمام کنسانتره های اکسیژن دارای مجوز هستند و با قابلیت اطمینان، کیفیت و عملکرد مدرن متمایز می شوند. کرایه دستگاه اکسیژن ساز ودیگر تجهیزات اجاره ای قبل از اجاره تحت بررسی فنی اجباری و استریل کامل قرار می گیرند. تمامی دستگاه های ارائه شده از قابلیت اطمینان بالایی برخوردار بوده و قبل از تحویل به مشتری تحت بررسی فنی اجباری قرار می گیرند.

این مجموعه به همراه دستگاه اکسیژن ساز اجاره ای ماسک تنفسی یا کانول بینی ارائه می دهد.. کلیه لوازم جانبی اکسیژن تراپی نو و استریل عرضه می گردد.

کرایه دستگاه اکسیژن ساز

خرید یا کرایه دستگاه اکسیژن ساز

تعمیر و نگهداری و تحویل دستگاه اکسیژن ساز توسط تندیس آنلاین

ما همچنین خدمات کامل تعمیر و نگهداری دستگاه های خود را در مرکز دارای مجوز خود انجام می دهیم. کرایه دستگاه اکسیژن ساز در سرتاسر قلمرو ایران و منطقه های تهران در اسرع وقت نه توسط یک پیک، بلکه توسط یک متخصص فنی که تجهیزات را برای عملیات بیشتر نصب، مونتاژ و پیکربندی می کند، تحویل داده می شود.

کارمندان ما آماده اند تا به صورت حرفه ای به شما در هنگام انتخاب مدل مشاوره داده و دیدن عملکرد مناسب و کارایی بهینه غلیظ کننده برای اکسیژن درمانی موثر کمک کنند.

مرکز ما مدل های متمرکز کننده اکسیژن را برای استفاده خانگی و حرفه ای ارائه می دهد. کنسانتره های اکسیژن را می توان برای موسسات کودکان و آموزشی، موسسات پزشکی، استراحتگاه های بهداشتی نیز مجهز کرد.

مدت زمان کرایه دستگاه اکسیژن ساز در سراسر کشور

اگر برای یک دوره ۱ تا ۶ ماهه به اکسیژن درمانی نیاز دارید، مطمئناً اجاره دستگاه اکسیژن ساز سود بیشتری نسبت به خرید خود دارد.

هر یک از دستگاه های اکسیژن ساز مجهز به کیت جدید و استریل برای اجاره و انجام اکسیژن درمانی می باشد. تحویل دستگاه های اکسیژن ساز برای اجاره همه روزه به صورت ۲۴ ساعته انجام می شود. در صورت توافق قبلی، زمان تحویل ممکن است تغییر کند.

اکنون نیازی به خرید یک متمرکز کننده با هزینه کامل ندارید، می توانید یک غلیظ کننده اکسیژن را برای تنفس با شرایط مطلوب اجاره کنید. ما برای استفاده موقت دستگاه های پزشکی و خانگی مدرن قدرتمند برای تولید اکسیژن غلیظ از هوای اتمسفر را ارائه می دهیم. ما را در اینستاگرام و یا شماره های در سایت دنبال کنید.

مزایای اصلی

علاوه بر فرصتی برای ارزیابی شخصی، تمام مزایای کرایه دستگاه اکسیژن ساز خاص، منجر به این است که اجاره دستگاه مقرون به صرفه تر است.

صرفه جویی مالی قابل توجه و تفاوت در هزینه اجاره و خرید یک دستگاه اکسیژن ساز جدید.

صرفه جویی در زمان و تلاش برای مراجعه به مراکز درمانی. شما می توانید روش های سلامتی را در خانه انجام دهید.

خدمات مرتبط

اجاره اکسیژن ساز در تهران

اجاره دستگاه بای پپ

مقاله های مرتبط

بهترین دستگاه اکسیژن ساز ایرانی

بهترین برندهای دستگاه اکسیژن ساز

 

 

این مطلب مفید بود؟

۵ / ۵. تعداد ۱

بازگشت به لیست