۰
(۰)

از دیگر خدمات آمبولانس خصوصی در تندیس آنلاین سرویس رسانی به بیماران توسط موتور آمبولانس است. مزایای عمده این سرویس اعزام سریع و ارائه کمک های اولیه در محل است. این امر سبب می شود برای بیماری که دچار صانحه شده سریعتر اقدامات اورژانسی انجام شود. تا آمبولانس جهت انتقال به مراکز درمانی اعزام شود.

چگونگی به روی کار آمدن موتور آمبولانس؟

بعد مدتها در نهایت اورژانس هم به اهمیت و کارایی موتور سیکلت جهت سرعت عمل و حذف ترافیک داخل شهری پی برد. و جهت کمک های اولیه و کمک رسانی سریع به بیماران جای ماشینهای عریض و طویل را پر کرد. در بعضی کشورها مانند هند دوچرخه آمبولانس وجود دارد. این از دیگر خدمات شاخه آمبولانس خصوصی است.

خدمات رسانی موتور آمبولانس

خدمات رسانی موتور آمبولانس توسط تندیس آنلاین بصورت شبانه روزی و ۲۴ ساعته و بدون وقفه و با سرعت عمل بالا و با نیروی انسانی کمتر به عنوان پیش نیاز در ماموریتها انجام می شود و در صورتیکه نیاز به اقدامات درمانی وسیعتر باشد آمبولانس اعزام خواهد شد.

در چه مواقعی از موتور به عنوان آمولانس می توان استفاده کرد؟

گاهی به دلیل ترافیک و تردد بالای جمعیت رسیدن آمبولانس با وقفه مواجه می شود..و در مواقعی که شرایط جسمانی بیمارحاد باشد. و نباید در اولین ساعات بروز حادثه حرکتی داشته باشد. زمان رسیدن به مرحله امدادرسانی بسیار کوتاه است،.وجود موتور آمبولانس ضروری است.

نیاز به این خدمت جدید وقتی بیشتر حس می شود..که جمعیت زیاد تهران و تردد و ترافیک بالای آن، زمان رسیدن آمبولانس را زیاد می کرد..اما با بکارگیری موتورلانس ها، زمان رسیدن افراد اورژانس.کاهش قابل توجهی پیدا می کند.

تجهیزات موتور آمبولانس چیست؟
  • شامل دارو و تجهیزات می باشد که درجعبه عقب موتور آمبولانس به منظور امداد، درمان ، تسکین درد و کاهش آسیب بیمار قرار می گیرد.
  • جامبک دارویی که شامل دارو و تجهیزات تشخیصی و درمانی و وسایل احیا می باشد.
  • کیف رزرو که در قسمت کابین عقب قرار می گیرد.
  • وسایل زایمان که شامل دارو و وسایل فرآیند زایمان در مواقع ضروری می باشد.
  • کیف تریاژ
  •  دپو پانسمان که وسایل و لوازم جهت حفاظت بافت و پانسمان جهت جلوگیری از خونریزی در آن قرار می گیرد.

تندیس :

خدمات درمانی و تجهیزات پزشکی تندیس آنلاین با کادری مجرب آماده خدمت رسانی ۲۴ ساعته به شما عزیزان می‌باشد.

جهت هماهنگی در زمینه اجاره تجهیزات پزشکی مانند اکسیژن ساز و دیگر خدمات پزشکی و درمانی با ما تماس حاصل نمایید .

تندیس آنلاین با معرفی متخصصین مجرب مانند متخصص عمل دیسک کمر و ارتوپد و متخصص زیبایی و … به شما در تصمیم گیری جهت انتخاب پزشک یا جراح مناسب مشاوره خواهد داد.

برای اعزام  آمبولانس خصوصی در تهران و سایر شهرستانها با ما تماس حاصل نمایید.

در اینستاگرام ما را دنبال کنید.

ایمیل: tandisonline.com@gmail.com

موتور آمبولانس

این مطلب مفید بود؟

۰ / ۵. تعداد ۰