مقالات مربوط به تجهیزات پزشکی

تجهیزات آی سی یو

تجهیزات آی سی یو

اجاره یا خرید تجهیزات درمانی هرگز به این راحتی در دسترس نبوده است. در طول مراحل دشوار زندگی، ممکن است شما یا عزیزتان برای بازگشت به زندگی عادی نیاز به تجهیزات آی سی یو در منزل  داشته باشید. تندیس آنلاین طیف گسترده ای از تجهیزات پزشکی را برای اجاره یا خرید ارائه می دهد که خدمات درمانی را برای شما در دسترس تر و مقرون به صرفه تر می کند.

اجاره تجهیزات آی سی یو

هیچ چیز برای بهبودی بهتر از آسایش خانه نیست. ما طیف گسترده ای از دستگاه های تنفسی مانند دستگاه های تنفس مصنوعی پیشرفته، BiPAP، CPAP، دستگاه اکسیژن ساز، پالس اکسیمتر، دستگاه ساکشن، مانیتورینگ قلبی، کپسول اکسیژن، تخت بیمارستانی، تشک مواج، ویلچر، پمپ سرنگ، ماسک آمبوبگ و … را ارائه می کنیم که جز دستگاه های مراقبت تنفسی می باشند.

وقتی این روزها همه چیز در خانه در دسترس است، چرا تجهیزات پزشکی نه؟ Tandisonline طیف گسترده ای از تجهیزات آی سی یو را به صورت اجاره و همچنین برای خرید ارائه می دهد. در تندیس، ما آرزو داریم که زحمت مشتریان خود را به حداقل برسانیم تا تمام تمرکز آنها بر بهبودی و مراقبت از عزیزانشان باشد.

طیف وسیعی از تجهیزات ما شامل:

 • اجاره مانیتور قلبی
 • پالس اکسی متر
 • اجاره دستگاه اکسیژن ساز (۵ لیتر / ۱۰ لیتر)
 • اجاره دستگاه BiPAP
 • اجاره دستگاه CPAP
 • اجاره پمپ سرنگ
 • اجاره کپسول اکسیژن
 • اجاره دستگاه ساکشن
 • اجاره ویلچر
 • اجاره تخت بیمار (برقی، دستی)
 • اجاره تشک مواج
تجهیزات آی سی یو

ارسال تجهیزات آی سی یو

مزایای اجاره تجهیزات پزشکی در منزل

به چند دلیل، اجاره تجهیزات آی سی یو رایج تر از خرید آن، در بخش مراقبت های بهداشتی است. اول، همیشه فضایی برای بهبود در مراقبت و درمان بیمار وجود دارد. با این حال، بزرگترین معظل، هزینه بالایی است که هنگام خرید تجهیزات پزشکی متحمل می‌شود.

با وجود طولانی‌تر بودن مدت اجاره، می‌توان از خرید به جای اجاره هم استفاده کرد. پس از پایان دوره اجاره، می توانید تجهیزات را پس دهید تا از هزینه زیاد خرید رهایی یابید و هم مشکل فضای اشغال شده توسط تجهیزات بعد از بهبود بیمار را نداشته باشید. ما اجاره تجهیزات را با مزایای مختلف ارائه می دهیم، از جمله حداقل نیازهای پرداختی که به کسب و کار شما اجازه می دهد تجهیزات گران قیمت را بدون نگرانی از خراب شدن آن قرض بگیرد.

مزیت دیگر این است، که شما فقط آنچه را که در زمان بیماری، نیاز دارید اجاره می کنید. مهم نیست کجا هستید، ما تجهیزات را فوراً در هر جای تهران در اختیار شما قرار خواهیم داد.

انواع تجهیزات آی سی یو جهت اجاره

دستگاه اکسیژن ساز

رایج ترین تجهیزات پزشکی برای اجاره است. با وجود این که مشکلات تنفسی در حال افزایش است و کیفیت هوا در تمام شهرهای ایران رو به کاهش است. بسیاری از بیمارانی که نیاز به اکسیژن ساز در خانه دارند و حتی بسیاری از آن ها روی دستگاه های اکسیژن ساز جمع و جور سرمایه گذاری می کنند تا متحرک باشند و از سفر به راحتی لذت ببرند وبا توجه به همه این موارد، دستگاه اکسیژن ساز یکی از پر تقاضاترین تجهیزات پزشکی برای اجاره در خانه است.

BiPAP

آپنه خواب یک مشکل جدی است که نیاز به مراقبت پزشکی دارد. ناتوانی در تنفس صحیح در شب منجر به بی خوابی و سلامت ضعیف می شود. در حال حاضر بسیاری از بیماران توصیه می شوند و از بای پپ و سی پپ برای کمک به این مشکل استفاده می کنند. به همین دلیل همراه با اکسیژن ساز، Bipap و Cpap نیز برای اجاره تقاضا دارند.

دستگاه ساکشن

بیمار جدی با مشکل احتباس مایعات به طور مرتب نیاز به استفاده از دستگاه ساکشن دارد برای برطرف شدن این نیاز بیمار در خانه هرچند گاهی اوقات ممکن است اجاره داده شود.

دستگاه مانیتورینگ

این دستگاه برای نمایش و کنترل علائم حیاتی بیمار مانند ضربان قلب، سنجش ریتم قلب، فشار خون، تب و میزان اکسیژن خون کارآیی دارد.

تجهیزات آی سی یو

اجاره تجهیزات آی سی یو در منزل

 

تجهیزات پزشکی مراقبت های ویژه یا ICU برای اجاره

گاهی اوقات بیماران بحرانی به جای حضور در بخش مراقبت های ویژه و اغلب برای مدت کوتاهی در منزل با حضور پرستار و پزشک تحت مراقبت قرار می گیرند. تجهیزات آی سی یو ممکن است بسته به شرایط بیمار برای نظارت مداوم اجاره شوند.

ما انواع تجهیزات پزشکی را به صورت اجاره ای ماهانه و دو هفته ای را ارائه می دهیم. با ما تماس بگیرید و دستگاه مورد نیاز خود را در محل تحویل بگیرید. با اینستاگرام تندیس همراه باشید.

Rate this post
بازگشت به لیست