مقالات مربوط به اکسیژن ساز

نحوه اجاره دستگاه اکسیژن ساز

نحوه اجاره دستگاه اکسیژن ساز

اگر می خواهید درباره نحوه اجاره دستگاه اکسیژن ساز بیشتر بدانید و اینکه مطلع شوید که چگونه می توانید یک اکسیژن ساز را برای مدت زمان یک یا چند ماه قرض بگیرید؟ این وبلاگ را بخوانید. تندیس آنلاین می تواند یک اکسیژن ساز را برای مدت زمان معینی بدون نیاز به خرید به شما عرضه کند. شما می توانید با تماس با ما جهت اجاره دستگاه اکسیژن ساز و دیگر تجهیزات پزشکی اقدام نمائید

سوالات احتمالی بیماران و همراهان بیمار در خصوص قرار داد و نحوه اجاره دستگاه اکسیژن ساز

چند نوع دستگاه اکسیژن ساز وجود دارد؟

ما به شما برای رفع نیازهای پزشکی و سبک زندگی راحت تر پیشنهادات عالی را ارائه می دهیم. و می توانیم دو نوع دستگاه اکسیژن ساز را برای درمان مشکلات تنفسی به شما توصیه کنیم.

  • دستگاه اکسیژن ساز پرتابل یا قابل حمل
  • دستگاه اکسیژن ساز خانگی یا ثابت

چه مدل دستگاهی مورد نیاز من است؟

اگر شما برای مصارف بیرون از منزل و در حین حرکت نیاز به دستگاه اکسیإن ساز دارید، می توانید از دستگاه اکسیژن ساز پرتابل یا دستگاه اکسیژن ساز قابل حمل استفاده کنید.

اگر در یک فضای سربسته و متمرکز نیاز به استفاده از دستگاه دارید، می توانید از دستگاه اکسیژن ساز خانگی و یا دستگاه اکسیژن ساز ثابت استفاده نمائید.

آیا دستگاه اکسیژن ساز قابل حمل برایم مناسب است؟

برای اطلاعات بیشتر جهت نحوه اجاره دستگاه اکسیژن ساز و انتخاب مناسب ترین دستگاه اکسیژن ساز باید بگوئیم که دستگاه پرتابل دارای باطری قابل شارژ می باشند و منبع تغذیه آن ها با برق خانگی نیست. این به این معنا است که شما همیشه اکسیژن نامحدود نخواهید داشت و نکته دیگر این است که میزان اکسیژن خروجی برای این دستگاه ها ۱ تا ۳ لیتر در دقیقه است و اگر شما نیاز به میزان اکسیژن بیشتری دارید این نوع دستگاه برای شما مفید نمی باشد. اما از لحاظ حجم کوچکتر و سبک تر است و برای استفاده در مدت زمان کوتاه می تواند مفید واقع شود. آن ها به همراه خود کولی و یا کیف پرخ دار دارند تا حمل و نقل در بیرون از منزل راحت تر انجام شود.

مقالات مرتبط:

عوارض اکسیژن تراپی

فیبروز ریه

آیا متمرکز کننده ثابت یا خانگی برای من کارآیی دارد؟

این دستگاه به گونه ای طراحی شده که عمدتا به پریز برق متصل می شود. این ها قویتر هستند و در مکان های ثابت و سربسته متمرکز می شوندکه دسترسی به پریز برق برای بیما آسان تر باشد. میزان اکسیژن رسانی در دقیقه بین ۳ تا ۱۰ لیتر در دقیقه است.

تماس با تندیس آنلاین در خصوص نحوه اجاره دستگاه اکسیژن ساز

هنگامی که شما با تندیس آنلاین برای اجاره دستگاه اکسیژن ساز و دیگر دستگاه های کمک درمانی تماس می گیرید، تماس شما به یکی از کارشناسان ماهر و با تجربه وصل می شود. که با ارائه مشاوره عالی شما را در امر انتخاب بهترین برندهای

دستگاه اکسیژن ساز جهت مصرف بهینه یاری دهند.

قرارداد اجاره دستگاه اکسیژن ساز

پس از گفت و گو و ارائه آدرس و مشخصات دقیق، یک تکنسین دستگاه را به آدرس مورد نظر می آورد. بعد از نصب و راه اندازی دستگاه اکسیژن ساز، آموزش های لازم برای چگونگی استفاده از آن ارائه می شود. پس از تست کامل و دریافت رضایت مندی از بیمار، قرارداد اجاره دستگاه اکسیژن ساز به مدت زمان معین بین بیمار و مجموعه تندیس آنلاین منعقد می شود.

در مفاد این قرارداد قید می شود که هرگونه ضربه خوردگی که ناشی از شکستن و آسیب رسیدن به آن شود، شامل خسارت از سوی بیمار خواهد بود. هزینه اجاره دستکاه اکسیژن ساز برای مدت معین هنگام تحویل دستگاه به بیمار دریافت می شود. در قرارداد نوشته شده که تحویل زودتر از موعد دستگاه، شامل عودت مبلغ نخواهد شد. از همراهان بیمار تقاضا داریم تمامی مفاد قرارداد اجاره دستگاه اکسیژن ساز را با دقت بخوانند، تا آگاهی کامل درباره نحوه اجاره دستگاه اکسیژن ساز را داشته باشند.

شرکت تندیس آنلاین متعهد می شود که در صورت بروز هر گونه آلارم و ایجاد مشکل در دستگاه، به صورت شبانه روزی پاسخگوی تماس بیماران باشد و پشتیبانی لازم را ارائه دهد.

در اینستاگرام تندیس آنلاین ما را دنبال کنید.

خدمات مرتبط:

اجاره دستگاه اکسیژن ساز در تهران

اورژانس در محل

Rate this post
بازگشت به لیست