اجاره اکسیژن ساز در محله بریانک

اجاره اکسیژن ساز در محله بریانک

تندیس آنلاین با اجاره دستگاه اکسیژن ساز در محله بریانک و دیگر محله های تهران همراه با ایاب ذهاب رایگان این امکان را جهت تهیه آسان و دسترسی سریع برای شهروندان عزیز فراهم می کند.

اجاره دستگاه اکسیژن ساز در محله بریانک

دستگاه اکسیژن ساز یک دستگاه پزشکی است که برای اکسیژن درمانی استفاده می شود. این دستگاه اکسیژن را از هوای اتمسفر “جمع آوری” می کند و آن را از طریق یک غربال مولکولی ویژه هدایت می کند که به نوبه خود نیتروژن را به دام می اندازد. در نتیجه مخلوط گازی با غلظت اکسیژن تا ۹۵ درصد در خروجی دستگاه به دست می آید. این مخلوط از طریق یک دیفیوزر مخصوص استنشاق می شود. برخی از مدل های تغلیظ کننده مجهز به عملکرد تهیه کوکتل های اکسیژن و نبولایزر هستند.

اکسیژن ساز برای چه افرادی مورد نیاز است؟

یک متمرکز کننده اکسیژن در درجه اول برای افرادی که از بیماری های خاص ریه و سیستم قلبی عروقی رنج می برند ضروری است. علاوه بر این، اکسیژن درمانی به روند بهبودی پس از بیماری ها و عمل های جدی کمک می کند و از مصارف دیگر آن جهت بهبودی تنفسی بعد از کرونا است.

چرا یک فرد سالم به دستگاه نیاز دارد؟

 هوا در کلان شهر دور از ایده آل است: اگزوز خودرو و گازهای گلخانه ای صنعتی به طور قابل توجهی اکسیژن مورد نیاز ما را کاهش می دهد. در نتیجه، ساکنان شهرهای بزرگ ممکن است برخی از علائم هیپوکسی جزئی مانند خستگی، سردرد و خواب آلودگی را تجربه کنند. فقط برای جبران این شرایط، پزشک ممکن است استنشاق یا کوکتل های مبتنی بر اکسیژن را تجویز کند.

اگر به این وسیله نیاز دارید، پس باید با مسئولیت پذیری به انتخاب دستگاه پرداخت. برای استفاده کوتاه مدت، سرویس اجاره مناسب تر است، اما زمانی که نیاز به دستگاه طولانی است، البته بهتر است که دستگاه اکسیژن ساز خود را خریداری کنید. انجام این کار در تهران دشوار نخواهد بود: مرکز تندیس آنلاین غلیظ کننده های اکسیژن تایید شده از تولید کنندگان پیشرو را ارائه می دهد.

ویژگیهای دستگاه اکسیژن ساز جهت اجاره در محله بریانک

  1. موجود ۵ تا ۱۰ لیتر
  2.  راندمان بالا
  3.  صدای کم
  4.  به طور مداوم ۲۴/۷ کار می کند
  5.  نیازی به سوخت گیری ندارد و به برق خانگی وصل می شود.

در اجاره دستگاه متمرکز کننده چه پارامترهایی را باید در نظر گرفت؟

  1. کارایی
  2. اشباع جریان خروجی با اکسیژن
  3. مدت زمان کار مداوم
  4. ابعاد، سطح سر و صدا
  5. در دسترس بودن توابع اضافی

برای مصارف خانگی دستگاه هایی با ظرفیت حداکثر ۳ لیتر در دقیقه مناسب هستند. اشباع جریان می تواند به ۹۵٪ برسد، اما هر چه این رقم بیشتر باشد، هزینه دستگاه بیشتر است. مدت زمان کار مداوم بستگی به نیاز به اکسیژن دارد، بنابراین برای استنشاق های پیشگیرانه فقط چند دقیقه طول می کشد و برای حفظ سلامت بیمار – کار شبانه روزی متمرکز کننده. اگر در انتخاب تجهیزات مشکل دارید، کارکنان تندیس به شما در انتخاب کمک می کنند. کسانی که قبلاً تصمیم گرفته اند می توانند یک دستگاه اکسیژن ساز با تحویل مستقیم در وب سایت ما خریداری کنند.

برای اجاره دستگاه اکسیژن ساز در محله بریانک با شرایط مطلوب، از خدمات مجموعه تندیس آنلاین استفاده کنید. در اینجا پیشنهادهای عالی را با شرح کامل ویژگی ها و هزینه برای دوره های مختلف پیدا خواهید کرد. می توانید یک دستگاه اکسیژن ساز با تحویل در هر زمان مناسب اجاره کنید.

انواع کنسانتره:

خدمات اضافی:

تحویل رایگان

پشتیبانی ۲۴ ساعته

لوازم جانبی اکسیژن ساز

شما می توانید از طریق شماره تماس های درج شده در سایت از کلیه شرایط خدمات از کارشناسان ما مطلع شوید و همچنین اینستاگرام ما را پیگیری کنید.

خدمات مرنبط:

اجاره مانیتورینگ علائم حیاتی

اجاره تخت بیمارستانی

مقاله های مزتبط:

بهبودی تنفسی پس از COVID-19

اکسیژن مرطوب