مقالات مربوط به اکسیژن ساز

دستگاه اکسیژن ساز خانگی

دستگاه اکسیژن ساز خانگی

دستگاه اکسیژن ساز خانگی اکسیژن و نیتروژن موجود در هوا را جدا کرده و ناخالصی های موجود در هوا را فیلتر می کند تا اکسیژن با خلوص بالا بدست آید.

دستگاه اکسیژن ساز خانگی

از کمپرسورهای بدون روغن وارداتی با کیفیت بالا برای ارائه توان قوی استفاده می­کند که به ژنراتور اکسیژن اجازه می­دهد در مصرف انرژی و برق صرفه جویی کند و در عین حال خروجی برق پایدار را حفظ کند، که راندمان کاری ژنراتور اکسیژن را تا حد زیادی بهبود می­بخشد.

این دستگاه اکسیژن ساز خانگی ظاهری ساده دارد و استفاده از آن آسان است. ما دستورالعمل های دقیق ارائه خواهیم کرد. این دستگاه به خوبی می تواند نیازهای شما را برآورده کند و کیفیت زندگی شما را بهبود بخشد. این ژنراتور اکسیژن می تواند نرخ جریان اکسیژن را بر اساس نیاز شما تنظیم کند و میزان اکسیژن را می توان در ۹۳ ± ۳٪ حفظ کرد.

نکات ایمنی دستگاه اکسیژن ساز

از آنجایی که اکسیژن توانایی پشتیبانی از احتراق را دارد، هنگام استنشاق اکسیژن باید از شعله های آتش دور نگه داشته شود،در صورت عدم استفاده از اکسیژن ساز خانگی باید در مکانی خنک و دارای تهویه قرار گیرد.

نحوه کار با دستگاه اکسیژن ساز

به طور کلی، مولد اکسیژن خانگی فعلی ژنراتور اکسیژن غربال مولکولی ۹۳٪ + ۳ است. این یک استاندارد ثابت در صنعت است. می­بینید که کنسانتره های اکسیژن خانگی کاملا هوشمند هستند و در ظرفیتهای ۳ لیتری و ۵ لیتری و ۸ لیتری و ۱۰ لیتری وجود دارد.

دستگاه اکسیژن ساز خانگی

چه اتفاقی منجر به استفاده از دستگاه اکسیژن ساز خانگی می شود؟

برای زنده ماندن، ما به اکسیژن نیاز داریم که از ریه ها به سلول های بدن ما برود. گاهی اوقات میزان اکسیژن در خون ما می تواند کمتر از حد طبیعی باشد. آسم، سرطان ریه، بیماری مزمن انسدادی ریه (COPD)، آنفولانزا، و کووید-۱۹ برخی از مشکلات سلامتی هستند که ممکن است باعث کاهش سطح اکسیژن شوند. هنگامی که سطح اکسیژن خون خیلی پایین است، ممکن است نیاز به مصرف اکسیژن اضافی داشته باشیم که به عنوان اکسیژن درمانی شناخته می شود.

آیا می توانید با تشخیص خودتان از دستگاه کنید؟

یکی از راه های رسیدن اکسیژن اضافی به بدن، استفاده از یک متمرکز کننده اکسیژن مانند دستگاه اکسیژن ساز خانگی است. شما نباید از یک غلیظ کننده اکسیژن در خانه استفاده کنید مگر اینکه توسط یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی تجویز شده باشد.در غیر این صورت ممکن است اکسیژن زیاد یا خیلی کم مصرف کنید. تصمیم به استفاده از یک دستگاه اکسیژن ساز خانگی بدون نسخه می تواند منجر به مشکلات سلامتی جدی شود، مانند مسمومیت با اکسیژن ناشی از دریافت بیش از حد اکسیژن. همچنین می تواند منجر به تاخیر در دریافت درمان برای شرایط جدی مانند COVID-19 شود.

ممنوعیت ها در استفاده از دستگاه اکسیژن ساز خانگی

بهتراست بدانید، تنفس با غلظت بالای اکسیژن ممکن است به ریه های شما آسیب برساند. از سوی دیگر، نرسیدن اکسیژن کافی به خون، وضعیتی به نام هیپوکسی، می تواند به قلب، مغز و سایر اندام ها آسیب برساند.با مشورت با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود، دریابید که آیا واقعاً به اکسیژن درمانی نیاز دارید یا خیر. اگر این کار را انجام دهید، ارائه‌دهنده مراقبت‌های بهداشتی شما می‌تواند تعیین کند که چه مقدار اکسیژن و برای چه مدت باید مصرف کنید.

چه چیزهایی باید در مورد دستگاه اکسیژن ساز خانگی بدانم؟

تغلیظ کننده های اکسیژن، هوا را از اتاق می­گیرند و نیتروژن را فیلتر می­کنند. این فرآیند مقادیر بیشتری از اکسیژن مورد نیاز برای اکسیژن درمانی را فراهم می­کند.

چگونه سطح اکسیژن خونم را در خانه کنترل کنم؟

سطح اکسیژن با دستگاه کوچکی به نام پالس اکسی متر یا پالس اکس کنترل می شود.پالس اکسیمترها معمولاً روی نوک انگشت قرار می گیرند. این دستگاه ها از پرتوهای نور برای اندازه گیری غیرمستقیم سطح اکسیژن خون بدون نیاز به نمونه خون استفاده می کنند.

دستگاه اکسیژن ساز خانگی

اندازه گیری اکسیژن خون در منزل

چگونه می توانم از مشاوره تندیس آنلاین استفاده کنم؟

اگر جهت مشکلات تنفسی و ریوی برای شما یک دستگاه اکسیژن ساز خانگی تجویز شده است و تغییراتی در تنفس یا سطح اکسیژن خود دارید یا علائم COVID-19 دارید، با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود یا مشاورین و کارشناسان ما در تندیس آنلاین تماس بگیرید تا راهنمایی هایی لازم خدمتتان ارائه شود و سرخود هیچ تغییراتی در سطح اکسیژن خود ایجاد نکنید.

با تماس با شماره های درج شده در سایت، از پشتیبانی و مشاوره شبانه روزی و همه روزه جهت ارائه خدمات فروش و اجاره تجهیزات پزشکی توسط تندیس آنلاین برخوردار شوید.

جهت هماهنگی در زمینه تجهیزات پزشکی مانند اکسیژن ساز و… یا خدمات پزشکی و درمانی با ما تماس حاصل نمایید .

در اینستاگرام ما را دنبال کنید.

Rate this post
بازگشت به لیست