عمومی, مقالات مربوط به اکسیژن ساز, مقالات مربوط به تجهیزات پزشکی

دستگاه اکسیژن ساز قابل حمل

دستگاه ااکسیژن ساز قابل حمل

بالا نگه داشتن اکسیژن خون در بیمارانی که غلظت اکسیژن بسیار پایینی دارند بسیار حیاتی است.

از نظر قابل حمل بودن ۲ نوع اکسیژن ساز داریم :

۱- اکسیژن ساز ثابت : این نوع اکسیژن ساز همانطور که از اسم آن نیز مشخص است ثابت بوده و و قابلیت حمل ( آسان ) ندارد.

  • دستگاه اکسیژن ساز ۲ لیتری، دستگاه اکسیژن ساز ۵ لیتری، دستگاه اکسیژن ساز ۸ لیتری، دستگاه اکسیژن ساز ۱۰ لیتری، دستگاه اکسیژن ساز ایرانی
  • دستگاه اکسیژن ساز چینی، دستگاه اکسیژن ساز ، سوئدی دستگاه اکسیژن ساز آلمانی، دستگاه اکسیژن ساز آمریکایی، دستگاه اکسیژن ساز سوئیسی

۲- اکسیژن ساز قابل حمل ( پورتابل ) : این نوع اکسیژن ساز قابلیت استفاده در بیرون از منزل و یا بیمارستان را دارا است. اکسیژن ساز پورتابل نیز از همان مکانیزم تولید اکسیژن در اکسیژن سازهای ثابت استفاده می کند. تفاوت آن با اکسیژن سازهای ثابت در کوچک بودن اندازه دستگاه و کم بودن وزن آن و همچنین داشتن باتری آن می باشد.

دستگاه اکسیژن ساز قابل حمل

دستگاه اکسیژن ساز قابل حمل یا اکسیژن ساز پرتابل برای بیمارانی کاربرد دارد که زمان زیادی را در خارج خانه سپری میکنند.
بیمار میتواند اکسیژن ساز پرتابل را همراه کیف چرخدار آن در محیط بیرون از خانه حمل کند.

دستگاه اکسیژن ساز قابل حمل

دستگاه اکسیژن ساز قابل حمل

دستگاه اکسیژن ساز قابل حمل چگونه کار می کند؟

این دستگاه به همراه کیف ، باتری و شارژر مخصوص فندکی ماشین ارائه میشود که میتوان به هنگام پیاده روی ، مسافرت ، تفریح و گردش و … مورد استفاده قرار گیرد و میزان اکسیژن خون بیمار را بالا نگه دارد.
در گذشته این نوع بیماران مجبور بودند از کپسول های قابل حمل یا اسپری هایی که حجم بسیار کمی از اکسیژن را در خود نگه میدارند در خارج از خانه استفاده کنند که محدودیت های بسیاری برای بیمار ایجاد میکنند و در طولانی مدت از نظر اقتصادی نیز به صرفه نیستند.

ابعاد یا حجم دستگاه اکسیژن ساز پروتابل
امروزه با پیشرفت تکنولوژی شرکت های سازنده اکسیژن ساز خانگی توانسته اند این دستگاه را در حجم ، وزن و ابعاد بسیار کمتری تحت عنوان “اکسیژن ساز پرتابل” تهیه کنند و بیماران را از استفاده از کپسول در خارج از خانه بی نیاز کنند.
اکسیژن ساز پرتابل میتواند با خروجی اکسیژن ۲ تا ۳ لیتر و یک ساعت باتری پشتیبان و اتصال به برق و فندکی خودرو تمامی کمبود های اکسیژن خون بیمار در خارج از خانه را تأمین کند.

کاربرد :

دستگاه اکسیژن ساز خانگی و بیمارستانی و صنعتی قابل حمل خصوصیات ویژه و مهمی دارد که آن را نسبت به کپسول های اکسیژن برتری داده است. دستگاه اکسیژن ساز  و بیمارستانی و صنعتی قابل حمل همانند کپسول اکسیژن نمی باشد و نیاز نیست تا آن را چندبار پر کرد و برای همیشه می شود از آن بهره برد. زیرا همان طور که از نامش پیدا است می تواند خود به خود تولید ماده ی اکسیژن کند. حمل دستگاه اکسیژن ساز خانگی و بیمارستانی و صنعتی بسیار ساده است و می توان آنرا در کیف مخصوص یا کولی مخصوص گذاشت و حمل کرد. دستگاه های اکسیژن ساز ثابت در ظرفیت های اکسیژن ساز ۵ لیتری، دستگاه اکسیژن ساز ۸ لیتری و اکسیژن سازهای ۱۰ لیتری وجود دارند.

دستگاه ااکسیژن ساز قابل حمل

دستگاه اکسیژن ساز پرتابل

تندیس:

تندیس آنلاین با ارائه خدمات شبانه روزی (مشاوره ، فروش و اجاره تجهیزات پزشکی و دستگاههای کمک درمانی و مخصوص کرونا مانند اجاره دستگاه اکسیژن ساز و بای پپ ، اعزام آمبولانس خصوصی و …) در خدمت هموطنان عزیز می باشد.

در اینستاگرام ما را دنبال کنید.

Email: tandisonline.com@gmail.com

دستگاه اکسیژن ساز قابل حمل

دستگاه اکسیژن ساز قابل حمل

دستگاه اکسیژن ساز قابل حمل

دستگاه اکسیژن ساز قابل حمل

دستگاه اکسیژن ساز قابل حمل

دستگاه اکسیژن ساز قابل حمل

Rate this post
بازگشت به لیست