یکی دیگر از خدمات مجموعه پزشکی و درمانی تندیس آنلاین در راستای رفاه حال خانواده بیماران اجاره تخت بیمارستانی برقی ارزان به منظور کاهش هزینه درمان در منزل است، شما قادر خواهید بود تا محیط بستر بیماران را مطابق با نیازهای بالینی منحصر به آنها تنظیم کنید. تخت های سه شکن برقی با قایلیت تنظیمات مختلف مانند تنظیم ارتفاع تخت برای راحتی بیمار و مراقبین کاربرد دارد بیمار می تواند به تنهایی با فشردن دکمه ریموت کنترل خود را به حالت نشسته دراورد یا حتی سطح ارتفاع را برای پایین آمدن از تخت کم کند. و با توجه به بالا بودن هزینه خرید تخت، خانواده ها می توانند با اجاره تخت در هزینه های درمان بیمار خود صرفه جویی کنند. شما با مجموعه ما تماس بگیرید تا درخواست شما براساس نیازتان ثبت شود و متصدی های ارسال تخت آن را در منزل برایتان راه اندازی کنند.

اجاره تخت بیمارستانی

اجاره تخت بیمارستانی

کجا می توان تخت بیمارستانی را اجاره کرد و جهت اجاره تخت بیمارستانی چه اقداماتی لازم است؟

اینکه کجا و چگونه می توان یک مجموعه عالی و مجهز برای اجاره تجهیزات پزشکی مانند تخت بیمارستانی پیدا کرد، یکی از مهمترین دغدغه های خانواده ها است.

تجهیزات پزشکی مناسب در تندیس آنلاین می تواند زندگی بیماران با تحرک محدود یا بیماری های خاصی را که برای زندگی راحت به مهارت های تخصصی و اولیه نیاز دارند، تغییر دهد.

با این حال، همه بیماران توانایی مالی برای خرید تجهیزات مورد نیاز برای ساده کردن زندگی و مراقبت از خود را ندارند. بنابراین، بسیاری از بیماران و عزیزانشان به شرکت‌های اجاره تجهیزات پزشکی متکی هستند تا آنچه را که نیاز دارند تهیه کنند. خرید تجهیزات پزشکی با این منابع مالی محدود سخت خواهد شد. هر از گاهی، بیماران ممکن است بخواهند یک دستگاه را قبل از سرمایه گذاری روی آن امتحان کنند. همینطور بعد از بهبودی تخت فضای زیادی را در کنار اتاق اشغال می کند در نتیجه، اجاره تخت بیمارستانی بهترین راه است.

اجاره تخت بیمارستانی

.تخت بیمارستانی تختی است که برای آرامش حال بیماران طراحی و ساخته می گردد. با توجه به اینکه نام آن بیمارستانی است.اما امروزه عمدتا آن را برای استفاده بیماران و عزیزان خود در خانه استفاده می کنند

 

یک تخت خوب دارای ویژگی های زیر است:

  • بهتر است که ارتفاع تخت، قسمت سری یا بالایی آن و قسمت پایین تخت قابل تنظیم باشد.
  •  کنترل زیر سر بیمار جهت سهولت در غذا خوردن جابجایی و مسلط شدن حرکت های بیمار.
  • تنظیم زیر پای بیمار جهت تقسیم فشار بر نقاط مختلف بدن.
  • تنظیم ارتفاع تخت جهت سهولت کار پرستار و یا همراه بیمار.
  •  دارا بودن ریل ها و حفاظ های محکم با قابلیت باز و بسته شدن برای جلوگیری از افتادن بیمار از روی تخت باشد.
  • دارای تنظیم کننده هایی برای کنترل اتوماتیک باشد.
  •  قابلیت شستشو و ضد عفونی  داشته باشد.
اجاره تخت بیمارستانی

اجاره تخت بیمارستانی مکانیکی

انواع تخت بیمارستانی

  1.  تخت های مکانیکی: این تخت ها جز ساده ترین مدل تخت های بیمارستانی هستند.و کنترل ارتفاع و سر و پای تخت باید به صورت دستی و بوسیله اهرم انجام می شود.
  2. تخت های برقی : در این تخت ها کنترل ارتفاع تخت به همراه تنظیمات سر و پای تخت به صورت اتوماتیک و توسط ریموت انجام می گیرد.

انواع تخت های بیمارستانی برقی

در تخت های برقی بر  اساس اینکه زاویه تخت از چند قسمت قابل تغییر است یا اصطلاحا شکسته می شود.به سه بخش تقسیم می شوند. مدلهای آن برای راحتی بیمار با افزایش تعداد شکن ها افزایش می یابند:
• تخت های تک شکن: در این تخت ها فقط زاویه قسمت یالایی یا سر تغییر می کند.
•انواع دو شکن: در این مدل تختها قسمت سر و پایین تخت تغییر زاویه می دهند.
• تخت های سه شکن: جالبترین و بهترین مدل تختهای بیمارستانی هستند که علاوه بر سر و پای تخت قسمت میانی آن نیز متحرک است.

اجاره تخت بیمارستانی

اجاره تخت بیمارستانی برقی

مزایای اجاره تخت در منزل

در سالهای اخیر و با روی کار آمدن و جایگزینی تخت های برقی بجای تخت های مکانیکی در بیمارستان به دلیل راحتی بسیار زیاد برای پرستار در مواقع غذا دادن به بیمار و پیاده کردن بیمار از روی تخت و قابل تنظیم بودن شکن ها و تنظیم ارتفاع در هنگام نبودن پرستار بدست خود بیمار که این در تخت های مکانیکی انجام پذیر نمی باشد.پس بیماران ترجیح می دهند این امکانات در منزل  نیز وجود داشته باشد.و به دلیل اینکه خیلی از بیماران نیاز دارند.تا مدت زمان کوتاهی از تخت بیمارستانی استفاده کنند، در نتیجه اقدام به اجاره تخت بیمارستانی می کنند.

نکات مهم هنگام اجاره تخت بیمارستانی :

امروزه که اجاره تخت بیمارستانی در خانه نیز مرسوم و باب شده تا بیماران عزیز ما در منزل نیز در راحتی کامل باشند.بهتر است.چند نکته  را در انتخاب تخت های بیمارستانی در نظر گرفت:
• اگر بیمار فردی سالخورده می باشد.که مدت زیادی را در طی روز بر روی تخت استراحت خواهد کرد.حتما به شما توصیه می کنیم که از انواع برقی سه شکن استفاده نمایید. تختهای سه شکن همه حالت های نشستن، دراز کش و نیمه درازکش را برای بیمار فراهم می کند.
• لطفا توجه داشته باشید.که باز و بسته کردن ریل های محافظ دو طرف تخت راحت و آسان برای مراقبین باشد.
• مدت زمانی که بیمار شما قرار است از تخت استفاده کند اهمیت دارد. ما به شما توصیه می کنیم.در صورتی که بیمار مدت زمان طولانی از تخت استفاده می کند بهتر است که بهترین مدل را انتخاب کنید.

کاربرد تخت های بیمارستانی چیست؟

این نوع از تخت های کاربردی مراقبت و شستشو بیمار، تعویض لباس ها و ملحفه ها را آسان نموده، و راحتی را نیز به فرد بیمار هدیه می دهد، تخت بیمارستانی به وسیله ریل هایی که دارد از سقوط فرد جلوگیری کرده و از زخم بستر نیز پیشگیری می کند.

از دیگر کاربرد تخت بیمارستانی برقی می توان به تنظیم ارتفاع تخت اشاره کرد، که به بیمار حس مستقل بودن را القا می کند.

اجاره تخت بیمارستانی

اجاره تخت بیمارستانی ریموت دار

مرکز خدمات پزشکی تندیس آنلاین

مرکز خدمات پزشکی تندیس آنلاین با در اختیار داشتن تیم با تجربه و متخصص و مشاوره به بیماران، آماده ی ارائه ی بهترین خدمات اجاره تخت بیمارستانی با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت به شما بیماران عزیز می باشد.

خدمات درمانی و تجهیزات پزشکی تندیس آنلاین با کادری مجرب آماده خدمت رسانی ۲۴ ساعته به شما عزیزان می‌باشد.

جهت هماهنگی در زمینه اجاره تجهیزات پزشکی مانند اجاره دستگاه اکسیژن ساز و… یا خدمات پزشکی و درمانی با شماره های ۰۹۱۲۸۹۴۲۱۴۳ و ۲۲۶۱۵۰۵۳-۰۲۱  و ۰۹۰۲۵۵۸۸۸۰۶  و ۳۳۷۴۲۲۳۱-۰۲۱ تماس حاصل نمایید .

تندیس آنلاین با معرفی متخصصین مجرب مانند متخصص عمل دیسک کمر  و ارتوپد و متخصص زیبایی و … به شما در تصمیم گیری جهت انتخاب پزشک یا جراح مناسب مشاوره خواهد داد.

برای اعزام آمبولانس خصوصی با ما تماس حاصل نمایید.

در اینستاگرام ما را دنبال کنید.

سوالات متداول برای اجاره تخت بیمارستانی

چند مدل تخت بیمارستانی وجود دارد؟

تخت ها به طور کلی به دو قسمت مکانیکی و برقی تقسیم می شوند. که هر کدام اینها در انواع تک شکن و دو شکن و سه شکن موجود هستند.

Rate this page

اجاره تخت بیمارستانی چگونه است؟

شما با شماره های مجموعه ما تماس می گیرید و مشاوره لازم را جهت انتخاب نوع تخت مناسب دریافت می کنید. کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان آن را در منزل به شما تحویل خواهند داد.

Rate this page

قیمت اجاره تخت بیمارستانی چقدر است؟

هزینه اجاره تخت بستگی به مدل و نوع و مدت زمان اجاره دارد.

Rate this page

مدت زمان اجاره تخت چقدر است؟

شما می توانید براساس نیاز خود، از دوهفته تا یک ماه تخت را اجاره کنید. در صورت نیاز دوباره، با یک تماس و هماهنگی مدت اجاره را تمدید می کنید.

Rate this page

شما اجاره تخت در چه شهرهایی دارید؟

در حال حاضر اجاره تخت بیمارستانی در تهران و اجاره تخت بیمارستانی در کرج و دیگر شهرهای استان تهران امکان پذیر است.

Rate this page
Rate this page