اجاره کپسول اکسیژن

اجاره کپسول اکسیژن

اجاره کپسول اکسیژن

بیمارانی هستندکه بدن آن ها اکسیژن مورد نیاز خود را نمی تواند تامین کند.و برای طی کردن مسافت خانه تا بیمارستان یا بالعکس یا در موارد قطعی برق در منزل، مجبور به تهیه سیلندر اکسیژن هستند. اجاره برای دوره نقاهت بعد از بیمارستان اقتصادی ترین راه است، چرا که بعد از بهبود کامل نیازی به کپسول اکسیژن ندارند.و نیاز به خرید نیست. همچنین باید یک مکان را برای نگهداری آن در منزل تدارک ببینند،یقینا بهترین روش اجاره کالا است .
با توجه به اینکه قیمت کپسول اکسیژن مانند بسیاری از اجناس دارای جهش های قیمتی بسیار زیادی شده است, ممکن است اجاره ی آن از نظربودجه اقتصادی که برایش درنظر گرفته اید.گزینه ی مناسبی باشد. مرکز خدمات پزشکی تندیس آنلاین در راستای افزایش رضایت مندی مشتریان گرامی خود اقدام به اجاره انواع کپسول اکسیژن خانگی در سراسر تهران بزرگ نموده است.

اهمیت اجاره کپسول اکسیژن در سلامتی بیماران

اکسیژن، گاز موجود در هوا است که انسان نفس می کشد، برای زندگی انسان ضروری است. چرا که اکسیژن خالص به سم زدایی از بدن کمک می کند.و بدن را از سمومی که برای سلامتی ضرر دارند پاک می کند و این عمل را با اکسیژن رسانی به خون انجام می دهد. برخی از افراد مبتلا به اختلالات تنفسی اند.و نمی توانند اکسیژن کافی را به طور طبیعی دریافت کنند.و نیاز به اکسیژن مکمل یا اکسیژن درمانی دارند. پس باید از دستگاه اکسیژن ساز و یا کپسول اکسیژن استفاده کنند. این وسیله برای دوره نقاهت بیمارستان به آنها کمک می کند، اکسیژن لازم را دریافت و سطح انرژی و خواب و کیفیت زندگی را بهتر کنند. زمانی که خون به خوبی اکسیژن لازم را داشته باشد،.باعث می شود.سموم بدن را از سیستم بدن دفع کند.

انواع کپسول ها

گاهی بیمار براساس تجویز پزشک باید به طور مداوم از گاز اکسیژن استفاده کند.و یا به دلیل داشتن مشکلات قلبی عروقی در صورت آلودگی هوا باید در بیرون از منزل گاز اکسیژن خالص تنفس نماید. کپسول ها که برای راحتی تنفس بیماران تنفسی طراحی شده است.در حجم های مختلف ۱ لیتری ،۲ لیتری ، ۵ لیتری ، ۱۰ لیتری ، ۲۰ لیتری ،۴۰ لیتری و هر کدام کاربرد مخصوص خود را دارند. این کپسول ها در دو نوع آلومینیومی و فولادی موجود می باشد.

• کپسول ۲ لیتری

درمواردی که بیمار باید به طور مداوم از گاز اکسیژن استفاده کند.یا کوهنوردانی که در ارتفاع باید اکسیژن خالص استنشاق کنند، کپسول همراه ۲ لیتری در بیرون از منزل بسیار کاربردی است.و فرد می تواند به راحتی آن را همراه خود داشته و از آن استفاده نماید. این حجم کپسول، دارا یک کیف مخصوص حمل است که کار حمل را برای بیماران راحت کرده است.

• کپسول ۵ لیتری

یکی از کاربردهای سیلندرهای ۵ لیتری، نگهداری گاز اکسیژن برای احیای بیماران تنفسی، در منازل و اماکن عمومی می باشد.همچنین به علت سبک بودن و قابل حمل بودن سیلندرهای ۵ لیتری، در ورزش هایی مانند کوه نوردی و غواصی نیز کاربرد دارد.

• کپسول ۱۰ لیتری

کپسول ۱۰ لیتری، برای اکسیژن رسانی به بیمارانی که به دلایلی دچار کمبود اکسیژن شده اند.و لازم است.که اکسیژن موجود در هوای استنشاقی آن ها بیشتر از هوای معمولی باشد.مورد استفاده قرار می گیرد. این کپسول اکسیژن خانگی پر شده و تست شده تحویل داده می شود. از سوی دیگر زمانی که کپسول ۱۰ لیتری شما به اتمام رسید، می توانید با تحویل آن، به صورت آنی یک کپسول شارژ شده.و تست شده تحویل بگیرید.

اجزای کپسول اکسیژن

۱- کپسول اکسیژن : مخزنی استوانه ای شکل و حاوی اکسیژن .
۲ – مانومترشامل :
• فشارسنج : نشان دهنده فشار گاز درون کپسول است.
• شیر تنظیم کننده خودکار : فشار گاز درون کپسول را قبل از رسیدن به مانومتر کاهش می دهد.
• جریان سنج: مقدار اکسیژن مصرف شده را بر حسب لیتر در دقیقه نشان می دهد.
• پیچ کنترل : بوسیله آن میزان اکسیژن را با توجه به جریان سنج می توان تنظیم کرد.
• شیشه محتوی آب مقطر : برای مرطوب کردن اکسیژن به کار می رود.

نکات مهم هنگام اجاره کپسول اکسیژن

  •  کپسول دور از نورمستقیم آفتاب و حرارت قرارگیرد.
  • بهتر است، کپسول همیشه پر و آماده باشد.
  • کپسول در محل مناسب غیر از اتاق کار و … قرار داشته باشد.تا از افتادن احتمالی آن جلوگیری شود.
  • برای جابجایی کپسول از پایه چرخدار استفاده شود.و در صورت نبودن، به حالت دورانی حرکت داده شود.
  • جهت تعویض کپسول از آچار مخصوص استفاده شود.
  • هیچ گاه دست چرب خود را به دستگاه نزنید.
تندیس :

مرکز خدمات پزشکی تندیس آنلاین نیز آمادگی خود را جهت اجاره تجهیزات پزشکی و اجاره کپسول طبی اعلام می دارد.برای این منظور می توانید.با کارشناسان ما از طریق شماره های ۲۲۶۱۵۰۵۳ و ۰۹۱۲۸۹۴۲۱۴۳ تماس بگیرید.

تندیس آنلاین با معرفی متخصصین مجرب مانند متخصص عمل دیسک کمر و متخصص زیبایی و … به شما در تصمیم گیری جهت انتخاب پزشک یا جراح مناسب مشاوره خواهد داد.

برای اعزام آمبولانس خصوصی با ما تماس حاصل نمایید.

ایمیل : www.tandisonline.com@gmail.com

ما را در اینستاگرام دنبال کنید .


تندیس آنلاین

کلینیک فوق تخصص عفونی