مقالات مربوط به تجهیزات پزشکی

تخت برقی

تخت برقی
۵
(۳)

خرید و یا اجاره تخت بیمارستانی برقی برای افراد بی حرکت یا به شدت ضعیف که نیاز به استراحت طولانی مدت و مراقبت ویژه دارند، توصیه می شود. این تخت ها بسیار کاربردی هستند. تجهیزاتی که به خوبی طراحی شده اند زندگی روزمره بیمار، بستگان و مراقب او را تا حد زیادی تسهیل می کند.

تخت برقی

انواع تخت برقی نوعی تجهیزات هستند که اغلب نه تنها در کلینیک ها و سایر موسسات پزشکی، بلکه در خانه نیز مورد استفاده قرار می گیرند. اکثر مدل ها مجهز به درایو الکتریکی هستند. آنها برای ایجاد شرایط راحت برای بیمارانی که در مرحله توانبخشی پس از صدمات شدید، جراحی، شکستگی، سکته مغزی و غیره هستند، ضروری هستند.

تخت های پزشکی برقی برای بیماران بستری

تخت طبی همانند یک نوع مبلمان راحت و ضروری برای بیمارانی است که مجبور هستند مدت طولانی را در رختخواب بگذرانند. جراحی افراد، در هر کجا که انجام شود (در خانه یا بیمارستان) به مراقبت ویژه نیاز دارند. تخت های پزشکی برقی می توانند مراقبت از بیماران بستری حتی در خانه را تا حد زیادی آسان کنند. شما می توانید با اجاره تخت بیمارستانی برای منزل این راحتی را برای خود فراهم نمائید.

تخت بیمارستانی چگونه کار می کند؟

تخت‌های پزشکی برقی یکی از پیشرفته‌ترین و کاربردی‌ترین راه‌های فناوری برای ارائه مراقبت و درمان برای بیمار در کلینیک یا در خانه است. همه بیماران با محدودیت حرکتی نیاز به مراقبت ویژه، بهداشت دقیق و رعایت قوانین دارند. تخت پزشکی برقی به انجام بسیاری از عملکردهای پزشکی کمک می کند.

تخت های برقی امکان تنظیم زوایای شیب مقاطع و ارتفاع تخت را به سادگی با فشار دادن دکمه های روی ریموت کنترل فراهم می کند و حتی خود بیمار نیز می تواند کنترل را انجام دهد

ویژگی تخت برقی چیست؟

تخت از چندین بخش تشکیل شده و به گزینه های اضافی مجهز شده است. تمام عملکردها توسط یک درایو الکتریکی تغذیه می شوند و نیازی به تلاش کادر پزشکی یا مراقب ندارند. چنین تخت هایی اغلب مجهز به چرخش خودکار بیمار و تغییر موقعیت هستند. این امر مراقبت از بیماران را تا حد زیادی تسهیل می کند. بعضی از تخت‌ها مجهز به توالت برای بیمارانی است که توانایی حرکت ندارند.

برای انتخاب و اجاره مناسب ترین تخت بیمارستانی برقی و دیگر دستگاه های کمک درمانی با مشاورین ما در تندیس آنلاین تماس حاصل فرمایید. ما همه چیز را در مورد عملکرد هر مدل به شما توضیح می دهیم و به شما کمک می کنیم تختخوابی را انتخاب کنید که مناسب شرایط خاص بیمار شما باشد.

مزایای تخت بیمارستانی

یکی از ویژگی‌های بارز تخت‌های پزشکی برقی این است که موقعیت تخت به طور خودکار تغییر می‌کند، بدون استفاده از تلاش فیزیکی از سوی افرادی که از بیماران در بستر مراقبت می‌کنند. این بهترین انتخاب برای بیمارانی است که بیش از ۱۵ ساعت در روز را در رختخواب می گذرانند. این تجهیزات با استفاده از یک کنترل از راه دور کنترل می شود، به طوری که بیماران می توانند به طور مستقل ارتفاع تخت و زاویه شیب بخش های جداگانه را تنظیم کنند.

مطلب مورد پسند:

قیمت اجاره تخت بیمارستانی برقی

از دیگرمزایای انکارناپذیر تخت های برقی عبارتند از:

  • سادگی و سهولت مدیریت

(این امکان حتی برای افرادی که محدودیت های قابل توجهی در فعالیت حرکتی دارند نیز در دسترس است).

  • طراحی ویژه

با سطح بالایی از راحتی برای بیمار ساخته شده است.

  • فرصت های فراوان

برای نصب عناصر اضافی که بار عملکردی خاصی را حمل می کنند.

  • ظرفیت بار بالا

تخت برقی قادر به تحمل بارهای وزنی تا ۲۵۰ کیلوگرم هستند.

  • عمر طولانی

بهترین راه در مراقبت، مقاومت در برابر درمان های منظم بهداشتی و بهداشتی، قدرت، قابلیت اطمینان و ایمنی برتر.

امکانات و لوازم جانبی اضافی

در صورت لزوم، تخت های پزشکی با درایو الکتریکی را می توان با لوازم جانبی مختلف تکمیل کرد. از جمله: پایه قطره چکان، پشتی سر، زیر دستی، ریل های جانبی، قوس های درمانی، تجهیزات بهداشتی، میز غذاخوری، پایه دارو. تشک مواج آرامش بخشی را برای بیماران بستری فراهم می کند که جریان خون را تحریک می کند. برای ایمنی بیمار، کنترل از راه دور را می توان قفل کرد.

اختلاف تخت بیمارستانی و تخت معمولی

تفاوت اصلی بین یک تخت برقی و یک تخت معمولی خانگی وجود چند بخش (از ۱ تا ۴) تخت با زاویه شیب قابل تنظیم است. به لطف بخش های متحرک، پیکربندی تخت بسته به نیاز بیمار تغییر می کند که می تواند در آن حالت نشسته و نیمه نشسته بگیرد، پاهای خود را خم کرده و بالا بیاورد. هنگامی که تحرک بیمار محدود است، چنین حرکاتی به جلوگیری از نشت اندام ها، عادی سازی گردش خون و کاهش خطر زخم های فشاری کمک می کند.

با فشردن دکمه تماس از ما جهت اجاره تخت برقی بیمارستانی در تهران مشاوره بگیرید، ما در سریع ترین زمان توسط خدمات ارسال تجهیزات پزشکی در محل پاسخگوی نیاز شما هستیم  و اینستاگرام ما را دنبال کنید.

این مطلب مفید بود؟

۵ / ۵. تعداد ۳

بازگشت به لیست