مقالات مربوط به اکسیژن ساز, مقالات مربوط به تجهیزات پزشکی

اجاره دستگاه اکسیژن ساز ۵ لیتری

اجاره دستگاه اکسیژن ساز 5 لیتری
۵
(۲)

دستگاه اکسیژن ساز ۵ لیتری یکی از دستگاه‌های حیاتی برای بیماران دارای مشکلات تنفسی حاد است، اگر قصد خرید و یا اجاره اکسیژن ساز۵ لیتری را دارید در ادامه مطلب با تندیس آنلاین همراه باید تا با معرفی مهمترین ویژگی‌های یک دستگاه اکسیژن ساز ۵ لیتری شما را با این دستگاه بیشتر اشنا کنیم.

اجاره دستگاه اکسیژن ساز ۵ لیتری در تندیس انلاین

یک دستگاه اکسیژن ساز خوب چه ویژگی‌هایی دارد؟

دستگاه اکسیژن ساز چیست؟

اجاره دستگاه اکسیژن ساز 5 لیتری

اجاره دستگاه اکسیژن ساز ۵ لیتری

هوایی که ما تنفس می‌کنیم شامل ۷۸% نیتروژن و ۲۱% اکسیژن و ۱% گازهای دیگر است. دستگاه اکسیژن ساز با کمپرس کردن هوای داخل اتاق به مخازن زﺋولیت، نیتروژن موجود در آن را تحت شرایطی خاص جدا کرده و اکسیژن خالص بالای ۹۵% را در اختیار بیمار قرار می دهد. در ادامه به بررسی ویژگی‌های یک اکسیژن ساز خوب و استاندارد میپردازیم:

۱- حجم اکسیژن خروجی از دستگاه

یکی از تفاوت های عمده دستگاه اکسیژن ساز، حجم اکسیژنی است که از تغلیظ هوا برای استفاده بیمار پمپاژ می‌کند. دستگاه‌های اکسیژن ساز در حجم‌های ۳، ۵، ۸، ۱۰ و ۱۲ لیتری در بازار موجود هستند. برخی به اشتباه معتقدند که حجم بیشتر دستگاه نشانه بهتر بودن دستگاه برای بیمارشان است. در حقیقت این یک باور اشتباه است، چند لیتری بودن دستگاه با میزان نیاز بیمار شما به اکسیژن رابطه مستقیم دارد. پس دقت نمایید که حتما حجم بیشتر نشانه مناسبتر بودن دستگاه برای بیمار شما نیست.

۲- ایرانی یا خارجی بودن دستگاه

دستگاه اکسیژن ساز یک دستگاه با حساسیت و تکنولوژی نسبتا بالایی است، پس طبیعی است که برخی نمونه‌های خارجی دستگاه کیفیت خیلی بهتری از دستگاه‌های داخلی داشته باشند.

۳- میزان صدای مزاحم دستگاه اکسیژن ساز

این دستگاه به دلیل داشتن کمپرسور در هنگام کار ایجاد صدایه مزاحمی میکند. با در نظر گرفتن این نکته که اکثر بیمارانی که از این دستگاه استفاده میکنند حتی در هنگام خواب و استراحت نیز نیاز به پمپاژ اکسیژن دارند، پس حتما دقت نمایید که دستگاهی را انتخاب کنید که صدای حین کار کمتری داشته باشد.

۴-  خدمات پس از فروش و لوازم جانبی دستگاه

اگر قصد خرید دستگاه اکسیژن ساز دارید حتما به این نکته دقت نمایید که دستگاهی را انتخاب نمایید که در صورت نیاز دارای خدمات پس از فروش و لوازم جانبی موجود باشد.

۵- پرتابل یا ثابت بودن دستگاه

دستگاه اکسیژن ساز مانند بسیاری از دستگاه های دیگر دارای دو نوع قابل حمل و ثابت است که نمونه های پرتابل معمولا به خاطر داشتن باتری دارای قیمت بالاتری هستند. اما باید بدانید که استفاده از دستگاه پرتابل و یا ثابت صرفا با توجه به شرایط و نیاز بیمار شما تعیین می‌شود.

بهترین برندهای اجاره دستگاه اکسیژن ساز ۵ لیتری موجود در تندیس آنلاین

  • اکسیژن ساز Zenith Med
  • دستگاه اکسیژن ساز Longfian
  • دستگاه اکسیژن ساز Nidek
  • اکسیژن ساز Airsep
  • اکسیژن ساز Inogen
  • دستگاه اکسیژن ساز Yuwell
  • اکسیژن ساز ۵ لیتری  Zyklusmed
  • اکسیژن ساز تایوانی  EMG
  • اکسیژن ساز  Philips Ever Flo

نکته مهم: حتما به یاد داشته باشید که قبل از خرید و یا اجاره دستگاه اکسیژن ساز درباره شرایط و میزان نیاز بیمار خود با پزشک معالجش مشورت نمایید.

اگر به دنبال جواب سوالات زیر هستید با مراجعه به وبلاگ مجموعه تندیس آنلاین میتوانید مطالب بیشتری درباره دستگاه‌هایی مانند دستگاه اکسیژن ساز کسب نمایید.

تندیس :

خدمات درمانی و تجهیزات پزشکی تندیس آنلاین با کادری مجرب آماده خدمت رسانی ۲۴ ساعته به شما عزیزان می‌باشد.

جهت هماهنگی در زمینه تجهیزات پزشکی مانند اجاره دستگاه اکسیژن ساز (Oxygen machine rental)و… یا خدمات پزشکی و درمانی با شماره های ۰۹۱۲۸۹۴۲۱۴۳ و ۲۲۶۱۵۰۵۳-۰۲۱  و ۰۹۰۲۵۵۸۸۸۰۶  و ۳۳۷۴۲۲۳۱-۰۲۱ تماس حاصل نمایید .

تندیس آنلاین با معرفی متخصصین مجرب مانند متخصص عمل دیسک کمر  و ارتوپد و متخصص زیبایی و … به شما در تصمیم گیری جهت انتخاب پزشک یا جراح مناسب مشاوره خواهد داد.

برای اعزام آمبولانس خصوصی با ما تماس حاصل نمایید.

در اینستاگرام ما را دنبال کنید. درباره ما بیشتر بدانید.

آدرس ایمیل tandisonline.com@gmail.com

این مطلب مفید بود؟

۵ / ۵. تعداد ۲

بازگشت به لیست