اکسیژن ساز, تجهیزات پزشکی, مطالب آموزشی

قیمت اجاره اکسیژن ساز

قیمت اجاره اکسیژن ساز

قیمت خرید و یا اجاره اکسیژن ساز

در گذشته دستگاه های اکسیژن ساز تنها در مراکز قابل استفاده بودند اما امروزه بسیاری از بیماران می توانند از این دستگاه در منزل استفاده نمایند و قیمت اجاره اکسیژن ساز در تندیس آنلاین براساس پارامترهای خاص تعیین می شود.

چه پارامترهایی قیمت اکسیژن ساز را تعیین میکنند؟

  • هزینه تهیه اکسیژن ساز با توجه به مدل آن :

همان گونه که پیشتر ذکر شد قیمت خرید و یا  اجاره دستگاه اکسیژن ساز با توجه به مدل ، کشور سازنده، تکنولوژی مورد استفاده و … مشخص می شود. عموما با افزایش کیفیت و وجود دستگاههای چون نبولایزر و پالس اکسیمتر در دستگاههای اکسیژن ساز می توان عنوان نمود که دستگاه اکسیژن ساز دارای قیمت بالاتری است.

  • مدل های مختلف دستگاه اکسیژن ساز

. این دستگاه ها در دو نوع قابل حمل، و ثابت قابل خریداری هستند. افرادی که باید در حال حرکت  سفر و محل کار باشند ، باید این نوع از دستگاه اکسیژن ساز را خریداری نمایند.همچنین بیمارانی که در منزل هستند باید از دستگاه اکسیژن ساز خانگی استفاده نمایند.هزینه تهیه اکسیژن ساز با توجه به مدل ها متفاوت است.

  • چگونگی عملکرد دستگاه اکسیژن ساز

در هوایی که ما تنفس می کنیم، تقریبا ۲۰ درصد اکسیژن ۸۰در صد نیتروژن موجود است. بدن افراد مبتلا به ناراحتی های تنفسی به میزان اکسیژنی بالا تر از ۲۰ درصد احتیاج دارد. از این رو دستگاه اکسیژن هوای موجود در محیط را جذب می کند. دستگاه اکسیژن ساز در مخزن تعبیه شده حاوی پودر زئولیت است. پودر زئولیت اکسیژن موجود را از نیتروژن جدا نموده و با تلغیظ ، اکسسژن با درصد خلوص ۹۶ را وارد بدن بیمار می نماید.

کار این سیستم این است که فشار و درصد گاز اکسیژن موجود در محفظه‌ها را افزایش داده و درصد خلوص اکسیژن موجود در دستگاه را به ۹۴ الی ۹۵ درصد می‌رساند و البته فشار اکسیژن را نیز به شدت افزایش خواهد داد. پس درصد خلوص میزان اکسیژنی که در اختیار بیمار قرار میگیرد یکی از پارامترهای مهم انتخاب دستگاه و تاثیر گذار در قیمت اجاره اکسیژن ساز است.

  • منبع تغذیه دستگاه های اکسیژن ساز

دستکاه های اکسیژن ساز ثابت یا خانگی برای شروع کار باید به برق متصل شوند اما دستگاه های اکسیژن ساز پرتابل یا قابل حمل را می توان با باطری مورد استفاده قرار داد.

تندیس :

خدمات درمانی و تجهیزات پزشکی تندیس آنلاین با کادری مجرب آماده خدمت رسانی ۲۴ ساعته به شما عزیزان می‌باشد.

جهت هماهنگی در زمینه تجهیزات پزشکی یا خدمات پزشکی و درمانی با شماره های ۰۹۱۲۸۹۴۲۱۴۳ و ۲۲۶۱۵۰۵۳-۰۲۱  و ۰۹۰۲۵۵۸۸۸۰۶  و ۳۳۷۴۲۲۳۱۰-۰۲۱ تماس حاصل نمایید .

تندیس آنلاین با معرفی متخصصین مجرب مانند متخصص عمل دیسک کمر  و ارتوپد و متخصص زیبایی و … به شما در تصمیم گیری جهت انتخاب پزشک یا جراح مناسب مشاوره خواهد داد.

برای اعزام آمبولانس خصوصی با ما تماس حاصل نمایید.

در اینستاگرام ما را دنبال کنید

نوشته های مشابه