دستگاه اکسیژن ساز سبک، تقریبا بی صدا و قابل اعتماد است، قادر به تولید حداکثر ۵ لیتر اکسیژن خالص می باشد. اجاره اکسیژن ساز در محله زمزم آسان است و به راحتی هم در بیمارستان ها و هم در خانه استفاده می شود. اکسیژن ساز با سطح سر و صدای کم و مصرف انرژی پایین، یک راه حل عالی برای اکسیژن درمانی خانگی است.

اجاره اکسیژن ساز در محله زمزم

دستگاه اکسیژن ساز یک دستگاه پزشکی است که برای اکسیژن درمانی استفاده می شود. این دستگاه، اکسیژن را از هوای اتمسفر “جمع آوری” می کند و آن را از طریق یک غربال مولکولی ویژه هدایت می کند که به نوبه خود نیتروژن را به دام می اندازد. در نتیجه مخلوط گازی با غلظت اکسیژن تا ۹۵ درصد در خروجی دستگاه به دست می آید. این مخلوط از طریق یک دیفیوزر مخصوص استنشاق می شود. برخی از مدل های غلیظ کننده مجهز به عملکرد تهیه کوکتل های اکسیژن و نبولایزر هستند.

اجاره اکسیژن ساز در محله زمزم در درجه اول برای افرادی که از بیماری های خاص ریه و سیستم قلبی عروقی رنج می برند ضروری است. علاوه بر این، اکسیژن درمانی به روند بهبودی بعد از بیماری و عمل های جراحی کمک جدی می کند.

چرا یک فرد سالم به دستگاه نیاز دارد؟

هوا در کلان شهر اصلا ایده آل نیست: اگزوزهای خودرو و گازهای گلخانه ای صنعتی به طور قابل توجهی غلظت اکسیژن در هوا را کاهش می دهند. در نتیجه، ساکنان شهرهای بزرگ ممکن است برخی از علائم هیپوکسی جزئی مانند خستگی، سردرد و خواب آلودگی را تجربه کنند. فقط برای جبران این شرایط، پزشک ممکن است دستگاه اکسیژن را تجویز کند.

اگر شما به این دستگاه نیاز دارید، پس انتخاب دستگاه باید با دقت انجام شود. برای استفاده کوتاه مدت، گزینه اجاره مناسب تر است، اما زمانی که نیاز به استفاده از دستگاه در طولانی مدت دارید. بهتر است که دستگاه اکسیژن ساز خود را خریداری کنید. انجام این کار در تهران دشوار نخواهد بود: مرکز تندیس آنلاین غلیظ کننده های اکسیژن تایید شده را ارائه می دهد.

در اجاره اکسیژن ساز در محله زمزم چه پارامترهایی را باید در نظر گرفت؟

  • کارایی
  • اشباع جریان خروجی با اکسیژن
  • مدت زمان کار مداوم
  • ابعاد، سطح سر و صدا
  • در دسترس بودن توابع اضافی مانند ماسک و نازال و لیوان مرطوب کننده

برای مصارف خانگی دستگاه هایی با ظرفیت حداکثر ۵ لیتر در دقیقه مناسب هستند. اشباع جریان می تواند به ۹۵٪ برسد، اما هر چه این رقم بالاتر باشد، هزینه دستگاه بیشتر است. مدت زمان عمل مداوم بستگی به نیاز به اکسیژن دارد، بنابراین برای استنشاق های پیشگیرانه فقط چند دقیقه طول می کشد و برای حفظ سلامت بیمار – عملکرد شبانه روزی متمرکز کننده.

اگر در انتخاب تجهیزات مشکل دارید، کارکنان tandisonline به شما در تصمیم گیری کمک می کنند. کسانی که قبلاً از پزشک معالج مشاوره گرفته اند می توانند یک دستگاه اکسیژن ساز با تحویل سریع در وب سایت ما اجاره کنند. در اینستاگرام ما را دنبال کنید.

برای اجاره اکسیژن ساز در محله زمزم با شرایط مطلوب، از خدمات مجموعه ما استفاده کنید. در اینجا پیشنهادهای عالی را با شرح کامل ویژگی ها و هزینه برای دوره های مختلف پیدا خواهید کرد. می توانید یک دستگاه اکسیژن ساز با تحویل در هر زمان مناسب اجاره کنید.

انواع کنسانتره:

دستگاه اکسیژن ساز قابل حمل
متمرکز کننده اکسیژن ثابت

از دستگاه اکسیژن ساز قابل حمل می توانید در زمان محدود و کوتاه مدت استفاده نمائید، زیرا در صورت اتمام شارژ باطری، دستگاه غیر قابل استفاده خواهد بود.

دستگاه اکسیژن ساز خانگی چون مدام به برق شهری متصل هستند، اکسیژنی بدون محدودیت تولید می کنند.

خدمات مرتبط:

اورژانس در محل

اجاره اکسیژن ساز در تهران

Rate this page