۵
(۳)

اجاره بای پپ دارای تنظیمات پیشرفته و بروز، قیمت عالی، ارسال رایگان در سریع ترین زمان ممکن توسط کارشناسان ماهر در تندیس آنلاین. دغدغه خیلی از همراهان بیمار ارسال هرچه سریعتر دستگاه بای پپ می باشد. ما تمام تلاش خود را برای تحویل سریع دستگاه خواهیم کرد. هنگام ارسال دستگاه تمامی وسایل جانبی (ماسک و لوله و …) برای شما آورده می شود. وقتی که دستگاه به دستتان رسید تکنسین های ما آن را برای بیمارتان نصب می کنند، آموزش های لازم داده می شود و تنظیمات طبق نسخه پزشک برای بیمار اعمال می شود. این دستگاه از جمله دستگاه های کمک تنفسی است و برای بیمارانی که مشکل ریه یا آپنه خواب دارند بکار می رود. اجاره دستگاه بای پپ برای افرادی که بطور مقطعی به آن نیاز دارند، بهنر از خرید آن است.

چه مدل هایی از دستگاه بای پپ دارید؟

۵
(۳)

در مجموعه ما برندهای فیلیپس، BMC و اجیا گستر و … موجود است. دستگاه ها همگی از مدل های جدید و پیشرفته هستند.

این مطلب مفید بود؟

۵ / ۵. تعداد ۳

وقتی تماس می گیرم کی دستگاه به دستم میرسه؟

۵
(۳)

پس از ثبت درخواست شما همکارها اقدام به ارسال دستگاه بای پپ می کنند. سرعت ارسال بستگی به مسافت و زمان ترافیک دارد.

این مطلب مفید بود؟

۵ / ۵. تعداد ۳

وسایل جانبی مورد نظر را خودم باید تهیه کنم؟

۵
(۳)

ماسک و لوله که از وسایل مورد نیاز برای استفاده از دستگاه است را شرکت با دستگاه برایتان ارسال می کند. در صورت تمایل می توانید تقاضای ماسک و لوله نو داشته باشید که، هزینه آن جدا از هزینه اجاره دستگاه بای پپ برای شما محاسبه می گردد.

این مطلب مفید بود؟

۵ / ۵. تعداد ۳

اجاره و فروش دستگاه بای پپ

افرادی که دارای مشکل آپنه انسدادی خواب (OSA) هستند، به ندرت از یک خواب خوب لذت می‌برند. همان‌طور که عضلات در پشت گلویشان استراحت می‌کنند، راه‌های تنفسی می‌توانند.در طول خواب باریک شده و مسدود شوند. در نتیجه انسداد راه هوایی خرناس منجر به وقفه‌های متناوب در تنفس ایجاد می شود.که، منجر آپنه می‌شود. وقتی مکث تنفسی به اندازه کافی طولانی یا به اندازه کافی مکرر است، مغز از اکسیژن محروم می‌شود.و بدن را به سرفه یاخفه شدن، برای شروع مجدد چرخه تنفس می‌رساند. طبق گفته پزشکان متخصص، فرد ممکن است.برای تکرار چرخه بیدار شود.و مجدد تنفس طبیعی خود را ادامه دهد. دستگاه فشار مثبت دو طرفه تنفسی یا اجاره دستگاه بای پپ BiPAP می‌تواند.به طور موثر این چرخه خواب نامنظم را متوقف کند.و افراد با این گونه مشکل خوابی همراه با آرامش را تجربه کنند. (نحوه کار دستگاه بای پپ)

اهمیت اجاره دستگاه بای پپ

اجاره بای پپ برای بهبود کیفیت زندگی بیماران تنفسی به بازار ارائه شده است. این دستگاه جز تجهیزات پزشکی ریه است و برای کسانی که در زمان خواب مشکل تنفسی دارند.و یا مشکل خروپف دارند کمک شایانی می کند. مخصوصا در کسانی که دچار آپنه هستند. راه های تنفسی در طول خواب باریک و مسدود می شوند. این انسداد باعث وقفه هایی در نفس کشیدن می شود. این وقفه ها جلوی رسیدن اکسیژن به مغز را می گیرد. در نتیجه فرد دچار خفه شدن و سرفه می شود.

استفاده از دستگاه بای پپ په کمکی به بیماران تنفسی می کند

این افراد برای داشتن تنفسی طبیعی مجبور می شوند.از خواب بیدار شوند. در نتیجه چرخه خوابشان دچار اختلال می شود. امکان اجاره دستگاه بای پپ به افراد کمک می کند.که با هزینه ای کمتر از دستگاه استفاده کنند..که این کار باعث شده است، کسانی که توان خرید دستگاه را ندارند، و یا برای مدت کوتاهی به این محصول نیاز دارند. با اجاره آن و هزینه ی کمتر از دستگاه استفاده می کنند . هزینه ی اجاره محصول بسیار مناسب و از لحاظ اقتصادی بسیار مقرون به صرفه می باشد. بای پپ دستگاهی است.که در دو مرحله فشار مثبت جریان اکسیژن را تامین می کند ‌.

اجاره دستگاه بای پپ

اجاره دستگاه بای پپ

نحوه ی عملکرد دستگاه بای پپ

بای پپ از انواع دستگاه اکسیژن تراپی است.که در دو مرحله فشار مثبت جریان اکسیژن را تامین می کند.طریقه ی کارکرد دستگاه بای پپ به این گونه است.که اکسیژن را با فشار بیشتر در دم تنفسی و اکسیژن را با فشار کمتر در بازدم تنفسی به جریان می اندازد. یک حسگر در دستگاه طراحی شده است.که حتی ضعیف ترین تنفس بیمار را ثبت می کند.و بای پپ با کمک سنسور متوجه می شود که بیمار تنفس دمی دارد. با رساندن اکسیژن به محفظه به او کمک می کند. در تنفس بازدمی به محفظه اکسیژن داده نمی شود و در نتیجه باعث کاهش فشار می شود. نحوه کارکرد دستگاه باعث می شود.که شش ها تهویه شوند.و حجم تنفسی کاربر بیشتر شود، که این کار موجب راحت تر شدن کار عضلات تنفسی می شود.

اجاره بای پپ مناسب چه افرادی می باشد ؟

 • اجاره دستگاه‌ کمک تنفسی بای پپ اغلب برای بیماران آپنه خواب با تنظیمات فشار بالا یا سطوح اکسیژن پایین تجویز می‌شوند.
 • بای پپ ها اغلب پس از دستگاه های سی پپ موفق به درمان مناسب برخی از بیماران استفاده می‌شود.
 • دستگاه بای پپ می‌تواند برای بیماران مبتلا به اختلالات قلب و عروق مانند نارسایی احتقانی قلب مفید باشد.
 •  اغلب برای افراد مبتلا به اختلالات ریوی یا برخی اختلالات عصبی-عضلانی تجویز می‌شود.

مزایای اجاره دستگاه بای پپ

 • از فواید دستگاه بای پپ تنفس های متداوم و بدون مشکل است.
 • تنظیم چرخه خواب با دم و باز دم درست بدون توقف
 • قطع صد در صد خرناس های متداوم موقع خواب که از مسدود شدن راه دم و باز دم حاصل می شود.
 • احساس لذت و نشاط هنگام بیداری بعد از خواب
 • با اجاره بای پپ خوابی آسوده و بدون بیدار شدن و آزار های ناشی از آپنه خواهید داشت.
اجاره دستگاه بای پپ

اجاره دستگاه بای پپ

نکات مهم هنگام اجاره دستگاه بای پپ

 • بای پپ را تنها باید با دستمال خشک تمیز کنید.و به هیچ عنوان نباید آن را با آب بشویید.
 • فیلتر دستگاه باید هفته ای یکبار با آب گرم و مایع تمیز کننده کاملا، شسته شود.
 • همچنین در نظر داشته باشید.که به هنگام نظافت به هیچ عنوان بدنه و قاب دستگاه را باز نکنید. همانطور که هنگام اجاره دستگاه ،سالم تحویل گرفتن آن دارای اهمیت است. پس از پایان مدت زمان اجاره نیز، سالم تحویل دادن آن دارای اهمیت است.
تندیس

ما با ارسال تجهیزات پزشکی به محل برای نیاز شما که بهبودی بیمارتان است تلاش می کنیم. برای اطلاع از قوانین اجاره بای پپ می توانید با کارشناسان مرکز خدمات پزشکی تندیس آنلاین از طریق شماره های ۲۲۶۱۵۰۵۳ و ۰۹۱۲۸۹۴۲۱۴۳و ۰۹۰۲۵۵۸۸۸۰۶ تماس داشته باشید. و ضمن اطلاع از شرایط و نحوه اجاره دستگاه، را رزرو نمایید. تا Bipap را در کمترین زمان ممکن درب منزل خود تحویل بگیرید.

اجاره دستگاه بای پپ

اجاره دستگاه بای پپ

تندیس آنلاین با معرفی متخصصین مجرب مانند متخصص عمل دیسک کمر و متخصص زیبایی و … به شما در تصمیم گیری جهت انتخاب پزشک یا جراح مناسب و همچنین در نحوه انتخاب تجهیزات پزشکی برای اکسیژن درمانی مشاوره خواهد داد.

از خدمات دیگر ما اعزام آمبولانس خصوصی به محل است، که در صورت نیاز می توانید با ما تماس حاصل نمایید.

در اینستاگرام ما را دنبال کنید.

شما می توانید

 • اجاره دستگاه بای پپ آمریکایی
 • اجاره دستگاه بای پپ در تهران
 • اجاره دستگاه بای پپ در اصفهان
 • اجاره دستگاه بای پپ در شیراز
 • اجاره دستگاه بای پپ در کرمان

را از ما بخواهید.

اجاره دستگاه بای پپ
اجاره دستگاه بای پپ

این مطلب مفید بود؟

۵ / ۵. تعداد ۳