اجاره دستگاه بای پپ

اجاره دستگاه بای پپ

اجاره و فروش دستگاه بای پپ :

افرادی که دارای آپنه انسدادی خواب (OSA) تشخیص داده می‌شوند، به ندرت از یک خواب خوب لذت می‌برند. همان‌طور که عضلات در پشت گلویشان استراحت می‌کنند، راه‌های تنفسی می‌توانند در طول خواب باریک شده و مسدود شوند. در نتیجه انسداد راه هوایی خرناس منجر به وقفه‌های متناوب در تنفس معروف به آپنه ایجاد می‌شود. وقتی مکث به اندازه کافی طولانی یا به اندازه کافی مکرر است، مغز از اکسیژن محروم می‌شود و بدن را به سرفه، خفه کردن یا گاز گرفتن برای شروع مجدد چرخه تنفس می‌رساند. طبق گفته کلینیک مایو، فرد ممکن است برای تکرار چرخه بیدار شود و تنفس طبیعی خود را ادامه دهد. دستگاه فشار مثبت دو طرفه تنفسی یا اجاره دستگاه بای پپ BiPAP می‌تواند به طور موثر این چرخه خواب نامنظم را متوقف کند.

اهمیت اجاره دستگاه بای پپ :

اجاره دستگاه بای پپ برای بهبود کیفیت زندگی بیماران تنفسی به بازار ارائه شده است.این دستگاه  کسانی که در زمان خواب مشکل تنفسی دارند و یا مشکل خروپف دارند کمک شایانی کرده است. در کسانی که دچار آپنه هستند راه های تنفسی در طول خواب باریک و مسدود می شوند. این انسداد باعث وقفه هایی در نفس کشیدن می شود این وقفه ها جلوی رسیدن اکسیژن به مغز را می گیرد. در نتیجه فرد دچار خفه شدن و سرفه می شود.

ادامه :

این افراد برای داشتن تنفسی طبیعی مجبور می شوند از خواب بیدار شوند در نتیجه چرخه خوابشان دچار اختلال می شود.امکان اجاره دستگاه بای پپ به افراد کمک می کند که با هزینه ای کمتر از دستگاه استفاده کنند که این کار باعث شده است کسانی که توان خرید دستگاه را ندارند و یا برای مدت کوتاهی به این محصول نیاز دارند با اجاره آن و هزینه ی کمتر از دستگاه استفاده می کنند . هزینه ی اجاره محصول بسیار مناسب و از لحاظ اقتصادی بسیار مقرون به صرفه می باشد .بای پپ دستگاهی است که در دو مرحله فشار مثبت جریان اکسیژن را تامین می کند ‌.

نحوه ی عملکرد دستگاه  :

بای پپ دستگاهی است که در دو مرحله فشار مثبت جریان اکسیژن را تامین می کند ‌.طریقه ی کارکرد دستگاه به این گونه است که اکسیژن را با فشار بیشتر در دم تنفسی و اکسیژن را با فشار کمتر در بازدم تنفسی به جریان می اندازد .بسنسوری در دستگاه طراحی شده است که حتی ضعیف ترین تنفس بیمار را ثبت می کند و بای پپ با کمک سنسور متوجه می شود که بیمار تنفس دمی دارد و با رساندن اکسیژن به محفظه به او کمک می کند .در تنفس بازدمی به محفظه اکسیژن داده نمی شود و در نتیجه باعث کاهش فشار می شود ‌.طریقه ی کارکرد دستگاه باعث می شود که شش ها تهویه شوند و حجم تنفسی کاربر بیشتر شود که این کار موجب راحت تر شدن کار عضلات تنفسی می شود .

اجاره دستگاه بای پپ مناسب چه افرادی می باشد ؟

• اجاره دستگاه‌های بای پپ اغلب برای بیماران آپنه خواب با تنظیمات فشار بالا یا سطوح اکسیژن پایین تجویز می‌شوند.
• بای پپ ها اغلب پس از دستگاه های سی پپ موفق به درمان مناسب برخی از بیماران استفاده می‌شود.
• دستگاه بای پپ می‌تواند برای بیماران مبتلا به اختلالات قلب و عروق مانند نارسایی احتقانی قلب مفید باشد.
ش اغلب برای افراد مبتلا به اختلالات ریوی یا برخی اختلالات عصبی-عضلانی تجویز می‌شود.

مزایای اجاره دستگاه  :

• تنفس های متداوم و بدون مشکل
• تنظیم چرخه خواب با دم و باز دم درست بدون توقف
• قطع صد در صد خرناس های متداوم موقع خواب که از مسدود شدن راه دم و باز دم حاصل میشود
• احساس لذت و نشاط هنگام بیداری بعد از خواب
• خوابی آسوده و بدون بیدار شدن و آزار های ناشی از آپنه

نکات مهم هنگام اجاره دستگاه بای پپ :

• بای پپ را تنها باید با دستمال خشک تمیز نمود و به هیچ عنوان نباید آن را با آب شست.
• فیلتر دستگاه باید هفته ای یکبار با آب گرم و مایع تمیز کننده مخصوص، شسته شود
• همچنین در نظر داشته باشید که به هنگام نظافت به هیچ عنوان بدنه و قاب دستگاه را باز نکنید. همانطور که هنگام اجاره دستگاه ،سالم تحویل گرفتن آن دارای اهمیت است پس از پایان مدت زمان اجاره نیز، سالم تحویل دادن آن دارای اهمیت است.

تندیس

برای اطلاع از قوانین اجاره دستگاه بای پپ می توانید با کارشناسان مرکز خدمات پزشکی تندیس آنلاین از طریق شماره های ۲۲۶۱۵۰۵۳ و ۰۹۱۲۸۹۴۲۱۴۳ تماس داشته باشید و ضمن اطلاع از شرایط و نحوه اجاره دستگاه ، را رزرو نمایید تا آن را در کمترین زمان ممکن درب منزل خود تحویل بگیرید.

تندیس آنلاین با معرفی متخصصین مجرب مانند متخصص عمل دیسک کمر و متخصص زیبایی و … به شما در تصمیم گیری جهت انتخاب پزشک یا جراح مناسب مشاوره خواهد داد.

برای اعزام آمبولانس خصوصی با ما تماس حاصل نمایید.

در اینستاگرام ما را دنبال کنید.

اجاره دستگاه بای پپ

اجاره دستگاه بای پپ

اجاره دستگاه بای پپ

اجاره اکسیژن ساز در محله امامزاده عبدالله

اجاره دستگاه بای پپ

اجاره دستگاه بای پپ