تجهیزات پزشکی

آی سی یو در منزل

آی سی یو در منزل

طیف گسترده ای از تجهیزات حرفه ای، پزشکی و تخصص برای مراقبت مداوم به خانه می آیند. آی سی یو در منزل، اجاره کنید تا عزیزانتان با تجهیزات باکیفیت در کنار خود در آسایش خانه بمانند.

آی سی یو در منزل

تندیس آنلاین با ارائه مراقبت های ویژه و حیاتی در خانه با هزینه مقرون به شما در درمان باصرفه کمک می کند. ما با راه‌اندازی تمام تجهیزات طبق توصیه‌های پزشک با کمک پرستاران آموزش‌دیده‌مان که مراقبت و نظارت شبانه‌روزی را ارائه می‌کنند، به یاری شما در درمان خواهیم آمد. ما همچنین تیمی از پزشکان متخصص برای نظارت از راه دور هر بیمار داریم و در صورت نیاز برای ویزیت در دسترس هستیم.

ارتباط با مراقبین بیمار در خانه

به عنوان گام بعدی، لطفاً منتظر تماس ما باشید. در طول ساعات کاری عادی، ما معمولاً با شما تماس می گیریم. این تماس به ما کمک می‌کند.تا نیازهای خاص شمارا جهت خدمات رسانی بهتر آی سی یو در منزل مانند هر گونه شرایط پزشکی را درک کنیم، و همچنین به هر سؤالی که ممکن است از ما داشته باشید، رسیدگی کنیم و نگران نباشید ما درک می کنیم که این برای شما مهم است که در کنارتان باشیم.

آی سی یو در منزل

اجاره تجهیزات پزشکی در منزل

چرا تندیس آنلاین  را انتخاب می کنید؟

بر اساس نیازهای پزشکی بیماران، امکان راه اندازی یک واحد ICU جامع در منزل وجود دارد. به‌عنوان یک ارائه‌دهنده خدمات حرفه‌ای مراقبت در منزل، می‌توانیم یک ICU مفصل برای مراقبت‌های ویژه از بیماران در خانه راه‌اندازی کنیم، که به صورت الکترونیکی ۷×۲۴ توسط متخصصین مراقبت‌کننده نظارت می‌شود. به غیر از کادر پرستاری و بالینی آموزش دیده، ما همچنین جدیدترین و بهترین تجهیزات آی سی یو در منزل برای تسهیل روند مراقبت ارائه می دهیم.

با ICU  در منزل ما، خطرات عفونت های بیمارستانی برای بیماران کاهش می یابد. با مانیتورینگ الکترونیکی و پخش زنده بر بالین بیمار، بیمار با آرامش در خانه خود تحت نظر پزشک بهبود می یابد.

 

راه اندازی آی سی یو در منزل

ممکن است مواقعی پیش بیاید که بیمار برای مدت طولانی به امکانات بخش مراقبت های ویژه نیاز داشته باشد. این می تواند ثابت شود.که هم از نظر مالی و هم از نظر عاطفی، به ویژه برای اعضای نزدیک خانواده، هزینه برداراست. اینجا جایی است که tandis می تواند وارد عمل شود و یک آی سی یو در منزل راه اندازی کند. در tandisonline، ما درک می کنیم که آیا می خواهید با کمترین هزینه ای در مورد امکاناتی که در اختیار عزیزانتان قرار می گیرد، مصالحه کنید، علاوه بر ارائه تجهیزات پزشکی، آموزش های لازم به مراقب های بیمار یا خانواده آنهاجهت، درمان مناسب را ارائه داده می شود.

ICU در منزل چه چیزی را شامل می شود؟

راه اندازی آی سی یو در منزل عمدتاً شامل موارد زیر است:

پرستار مراقبت های ویژه: مهم ترین عضو تیم ICU در خانه، پرستار مراقبت های ویژه است.که نیازهای پزشکی روزانه بیمار مانند دادن دارو، مشاوره با پزشک، تزریق، بررسی پیشرفت روزانه و دست زدن به تمام تجهیزات پزشکی را بر عهده خواهد داشت. یک پرستار مجرب مراقبت های ویژه، تفاوت عمده ای در بهبودی بیمار ایجاد می کند.

تجهیزات پزشکی: راه اندازی آی سی یو در منزل

به تجهیزات پزشکی پیشرفته از نظر فناوری نیاز دارد. این تجهیزات از بیمار به بیمار دیگر متفاوت است. برخی از متداول‌ترین تجهیزات پزشکی شامل پایه IV، مانیتور پزشکی، سیلندر اکسیژن، دستگاه اکسیژن ساز، ساکشن (دستگاه مکنده)، تشک مواج، تخت بیمارستانی، بای پپ و ونتیلاتور و غیره است.

آی سی یو در منزل

تجهیزات پزشکی در منزل

چرا آی سی یو در منزل؟

مقرون به صرفه: هزینه متوسط ​​یک ICU در روز می تواند چند میلیون باشد، در حالی که در مقایسه، هزینه آی سی یو در منزل بسیار پایین تر است و تفاوت در هزینه بسیار زیاد است.

مراقبت شخصی: در یک بیمارستان، یک پرستار به طور همزمان از ۳ تا ۴ بیمار مراقبت می کند، در حالی که اگر یک ICU در خانه وجود داشته باشد، یک پرستار مراقبت ویژه در خانه خواهید داشت.که فقط ۲۴ ساعته به بیمار اختصاص خواهد داد.

رضایت: در ICU بیمارستان، شما فقط یک یا دو بار در روز می توانید با عزیز خود ملاقات کنید، در حالی که در خانه، می توانید همیشه در نزدیکی او باشید.تا شخصاً مراقب او باشید.

محیط خانه: مشاهده شده است که بیماران در آسایش خانه خود سریعتر بهبود می یابند.

نظارت پزشک: درست مانند یک ICU بیمارستان، پرستاران ما دائماً با پزشکان متخصص در تماس هستند تا مراقبت‌های با کیفیت را به بیمار ارائه دهند.