آمبولانس خصوصی

آمبولانس نوزاد

آمبولانس نوزاد

تولد یک کودک یک معجزه است. اما گاهی اوقات می تواند.با وجود یک آسیب شناسی مادرزادی در نوزاد تحت الشعاع قرار گیرد.و پس برای نجات جان نوزاد نیاز به کمک اورژانسی آمبولانس نوزاد است.

آمبولانس نوزاد

انتقال نوزادان نیازمند به مراقبت های ویژه و احیا از سازمان های پزشکی زنان و زایمان و بخش مراقبت های ویژه توسط تیم سیار احیای نوزادان که بر روی خودروهای مخصوص انجام می شود.

برای سازماندهی کار تیم نوزادان، از آمبولانس های تخصصی مجهز به تجهیزات حمل و نقل نوزادان استفاده می شود. برای حفظ زندگی نوزادان بیمار یا نارس، اول از همه به یک اتاقک مخصوص نگهداری نوزاد (couveuse) نیاز است.که محافظت قابل اعتمادی را برای نوزاد در برابر اثرات محیط خارجی فراهم می کند.

دستگاه انکوباتور چیست؟

این دستگاه که در آمبولانس نوزاد وجود دارد، مجهز به دستگاه تهویه مصنوعی ریه، پمپ های تزریق، یک پمپ الکتریکی برای توانبخشی دستگاه تنفسی، مانیتورهایی برای نظارت بر عملکردهای حیاتی، و مجهز به طیف کاملی از داروها هستند.

دستگاه  مخصوص قابل حمل برای نوزادان چه ویژگی هایی دارد؟

  • – یک دستگاه تنفس مصنوعی برای نوزادان (ممکن است در انکوباتور تعبیه شود)
  • – پمپ سرنگ
  • – مانیتور بیمار
  • – کاهنده-استنشاق اکسیژن با سیلندر ۲ لیتری
  • – رطوبت ساز اکسیژن با تنظیم کننده جریان
  • – آسپیراتور برقی جراحی با فیلتر باکتریایی
  • – کیت احیا برای کودکان با ست کامل برای نوزادان
  • آمبولانس نوزاد را دکتر اورژانس همراهی می کند.

مرکز نوزادان کجاست؟

مرکز نوزادان مکانی است.که در آن به نوزادانی که نیاز به مراقبت ویژه دارند.کمک می شود. متخصصین نوزادان حرفه ای به صورت شبانه روزی در کلینیک های مادر و کودک مشغول خدمت هستند.و آماده کمک به نوزادان هستند. هنگام قرار دادن نوزاد در مرکز نوزادان، ما همچنین مراقب ایجاد شرایط راحت برای مادر هستیم. ما تلاش می کنیم.تا مادر تا حد امکان به کودک نزدیک شود، در این صورت روند بهبودی سریعتر و آسان تر خواهد بود.

این خودرو (آمبولانس نوزاد) به کودکان در معرض خطر نه تنها در تهران، بلکه در کل مناطق ایران نیز کمک خواهد کرد.

طبقه بندی آمبولانس:

آمبولانس کلاس A

برای انتقال بیماران، احتمالاً غیر اورژانسی، با همراهی پرسنل پزشکی طراحی شده است. پرسنل آمبولانس کوچک و فشرده برای کارهای اولیه EMS عالی است.

آمبولانس کلاس B

برای انجام اقدامات درمانی مراقبت های پزشکی فوری توسط یک تیم پزشکی، حمل و نقل و نظارت بر وضعیت بیماران در مرحله پیش بیمارستانی طراحی شده است. این خودرو به دلیل ارگونومی، عملکرد و طراحی غیرمعمول، بازخورد مثبتی از متخصصان مراقبت های بهداشتی دریافت کرد.

آمبولانس کلاس C

برای انجام اقدامات درمانی مراقبت های فوری پزشکی توسط تیم احیا، انتقال و نظارت بر وضعیت بیماران در مرحله پیش بیمارستانی در نظر گرفته شده است. این خودرو به راحتی از جریان ترافیک متمایز می شود.و با توجه به مشخصات فنی خود قادر است به سرعت به مقصد برسد.

Reanimobile

یک وسیله نقلیه تخصصی برای حمل و نقل بیمارانی است.که نیاز به مراقبت های ویژه دارند. یک نوع آمبولانس کار با بیماران در شرایط وخیم را با رعایت کامل استانداردهای بین المللی در کمترین زمان ممکن امکان پذیر می سازد و در عین حال راحتی، قابلیت اطمینان و ایمنی بالایی را تضمین می کند.

آمبولانس نوزاد

برای احیای نوزادان و انتقال نوزادان نارس به موسسات پزشکی تخصصی طراحی شده است، در موارد اضطراری، فضای داخلی ماشین احیا می تواند به عنوان اتاق عمل عمل کند.و تجهیزات آن امکان انجام عملیات های جزئی را در محل می دهد.

جهت اعزام آمبولانس خصوصی با ما تماس حاصل نمایید و برای دریافت اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما را دنبال کنید.

مقالات مرتبط:

انواع آمبولانس

بهترین آمبولانس خصوصی در تهران