مقالات مربوط به آمبولانس خصوصی

آمبولانس VIP

آمبولانس VIP
۵
(۲)

خدمات آمبولانس Vip در تندیس یکی از مشاغل پیشرو  جهت خدمات رسانی در خدمات آمبولانس ۲۴ ساعته است.

خدمات و مشخصات آمبولانس VIP

از جمله خدمات آمبولانس خصوصی، جعبه فریزر بدن مرده، خدمات آمبولانس ICU، خدمات آمبولانس برای موارد روانپزشکی (آمبولانس اعصاب و روان)، خدمات آمبولانس سیستم اکسیژن، خدمات آمبولانس مراقبت قلبی و آمبولانس استقرار  بسیاری موارد دیگر شناخته شده است.

آمبولانس خصوصی مدرن کاملاً با استانداردهای آمبولانس هماهنگ هستند. مواد فنی و پزشکی مورد استفاده در آمبولانس با گواهی ۱۰G (تست تصادف) سازگار است. صندلی ها، سکوهای برانکاردها و ابزار تجهیزات پزشکی که تعبیه شده اند، دارای استانداردهای مناسب آمبولانس مجهز هستند. آمبولانس VIP مناسب با استانداردها و مشخصات وزارت بهداشت ساخته شده است.

تاسیسات برقی آمبولانس خصوصی

کل تاسیسات الکتریکی که در طراحی و تجهیز آمبولانس استفاده می شود. دستگاه های پزشکی، عناصر نصب اتصال آمبولانس مطابق با استانداردها ساخته شده اند.

آمبولانس‌های VIP سرعت و تجهیزات آمبولانس اخیراً تولید شده‌اند. آنها قبلاً در مقایسه با بخش های خود استفاده نشده بودند.

آمبولانس اورژانس به طور کلی هماهنگ با تجهیزات و لوازم جانبی موجود در آن کار می کند.

کل سیستم الکتریکی که در آمبولانس مورد استفاده قرار می گیرد، می تواند از محفظه بیمار و راننده قابل دسترسی باشد. تمام بیمه ها، نشانگرها و تابلوهای کنترل برای نگهداری به راحتی قابل دستیابی هستند. ظروف خارجی چراغ بالای آمبولانس، دستگاه های الکترونیکی، دستگاه های پزشکی. اتصالات نه تنها در برابر ضربه مقاوم هستند بلکه ضد آب نیز هستند.

آمبولانس VIP

مشخصات آمبولانس

نوع و ظرفیت آمبولانس

آمبولانس VIP معمولا اتومبیل ون انتخاب می شود این به جهت فضای بیشتر برگزیده می شود و همچنین سمت چپ، سمت راست و سقف با پوشش Abs ساخته می شود.

حداکثر ظرفیت حمل و نقل آمبولانس های انتقال بیمار  در آمبولانس به طور متوسط ​​۱۰۰۰ کیلوگرم است. آمبولانس در مجموع قادر به حمل ۶ نفر است که ۲ نفر پرسنل و ۱ صندلی بیمار در کابین بیمار و ۱ صندلی راننده و ۲ صندلی همراه در کابین راننده می باشند.

یک نوع پنوماتیک سکوی بیمار در آمبولانس VIP است. از آنجایی که درب عقب آمبولانس قابل باز شدن است، از رمپ پلت فرم در یک زاویه رو به پایین موازی با کف خودرو استفاده می شود. به این ترتیب بیماران می توانند راحت تر در آمبولانس بارگیری شوند.

تجهیزات داخلی اورژانس خصوصی

در آمبولانس  برانکارد اصلی وجود دارد. یک بخش انتقال در بالای برانکارد اصلی وجود دارد. قسمت انتقال برانکارد اصلی نیز می تواند به طور مستقل استفاده شودشامل برانکارد اسکوپی قابل استفاده با برانکارد اصلی و تخته ستون فقرات و برانکارد صندلی آمبولانس که می تواند روی برانکارد اصلی نیز قرار گیرد.

محصولات ارائه شده

خدمات آمبولانس Vip در تندیس این گونه است که طیف گسترده ای از محصولات و یا خدمات را برای پاسخگویی به نیازهای متنوع مشتریان خود دارد. کارکنان این مؤسسه در ارائه هر گونه کمکی خدمت رسان و سریع هستند. آنها به راحتی به هر سؤالی که ممکن است داشته باشید پاسخ می دهند. با استفاده از هر یک از روش های پرداخت موجود، مانند نقدی و … به راحتی برای ارائه خدمات پرداخت کنید. این موسسه از ۲۴ ساعت باز کار می کند.

  • مرکز پزشکی یکپارچه طیف کاملی از خدمات فوریت های پزشکی را در شبانه روز و هفت روز هفته در ایران، منطقه تهران و مناطق ایران ارائه می دهد.
  • کمک های فوری برای هر گونه نوزیولوژی توسط کارکنان واجد شرایط تیم های آمبولانس (تیم های خط و احیا) ارائه می شود، از جمله:
  • انجام معاینه بیمار، انجام اقدامات اولویت دار با هدف حفظ و حفظ علائم حیاتی بیمار
  • یک قطره چکان در خانه قرار دهید (با مسمومیت با الکل، مسمومیت غذایی)
  • سازماندهی فرآیند بستری شدن اورژانس در هر کلینیک از طریق مدیر شرکت
  • به سرعت هر بیمار را به یک مرکز پزشکی منتقل مب کنند.
آمبولانس VIP

تماس جهت اعزام آمبولانس

خدمات آمبولانس VIP نه تنها شامل انتقال بیمار به یک موسسه پزشکی، بلکه کنترل درمان بیمار در حین حمل و نقل (نظارت قلبی، پشتیبانی اکسیژن، تجویز داخل وریدی داروها) است. در مجموعه تندیس آنلاین بهترین خدمات انتقال و درمان بیماران را دریافت کنید. با شماره های ما در ارتباط باشید و اینستاگرام ما را دنبال کنید.

 

این مطلب مفید بود؟

۵ / ۵. تعداد ۲

بازگشت به لیست