مقالات مربوط به اکسیژن ساز

دستگاه تولید اکسیژن

دستگاه تولید اکسیژن

تقریباً همه ما از کمبود اکسیژن رنج می بریم. سلول‌های بدن مرتباً دچار سوءتغذیه می‌شوند و بهزیستی ما را تضعیف می‌کنند.

دستگاه تولید اکسیژن چگونه به ما کمک می کند؟

برای حفظ سلامت در محیط های شهری، چنین اختراعی به عنوان یک ژنراتور اکسیژن ظاهر شد. یک دستگاه تولید اکسیژن برای جلوگیری از هیپوکسی( مشکل کمبود اکسیژن )به حفظ اشباع هوای مطلوب و تامین اکسیژن بدن کمک می کند.

ثابت شده است که بدن به دلیل کمبود اکسیژن شادابی خود را از دست می دهد. اکسیژن به عنوان یک عنصر مهم در تغذیه سلول ها عمل می کند. از بین تمام ترکیبات مخلوط هوا، این گاز در محیط مدرن بیشترین آسیب را می بیند. فراوانی فناوری، خودروها و صنایع خطرناک، همراه با بلایای زیست محیطی، سطح اکسیژن هوا را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد. اما ما هر روز و هر ثانیه نفس می کشیم.

دستگاه تولید اکسیژن

کارآیی دستگاه مولد اکسیژن

فواید دستگاه اکسیژن ساز

 این همان دستگاه تولید اکسیژن است که به وسیله فرآیندهای تولید گاز برای شما بسیار کارآمد خواهد بود.

تغلیظ کننده اکسیژن دستگاهی است برای جداسازی مولکول های اکسیژن از اتمسفر اطراف، غلیظ کردن و پخش آنها به صورت جریانی از اکسیژن خالص انجام می شود.

این دستگاه در اکسیژن درمانی استفاده می شود – اکسیژن با غلظت بالاتری نسبت به هوای اتمسفر برای بیمار تحویل داده می شود. به عنوان جایگزینی برای اکسیژن فشرده (کپسول اکسیژن) استفاده می شود، زیرا در هر لیتر ایمن تر و ارزان تر ارائه است.

اصل عملیات

اکسیژن سازها لوازم خانگی هستند که هدف آنها تولید اکسیژن برای مصرف کننده است. دستگاه تولید اکسیژن این گونه است که، ژنراتور واحدی متشکل از کمپرسور، سیستم فیلتر و آکومولاتور است. فرآیند به صورت خودکار انجام می شود. حجم گازی که تولید می شود به ظرفیت تجهیزات بستگی دارد. ظرفیت دستگاه ها متفاوت است و در ظرفیت های ۳ و ۵ و ۸ و ۱۰ لیتر وجود دارند. هر چه ظرفیت دستگاه بالاتر باشد میزان اکسیژن دریافتی در دقیقه توسط بیمار بیشتر است.

دستگاه تولید اکسیژن

فواید اکسیژن ساز

ژنراتورهای اکسیژن را می توان بسته به وسعت و قدرت به چند نوع تقسیم کرد:

  • اکسیژن ساز حرفه ای که به بیمارستان ها عرضه می شود.
  • دستگاه تولید اکسیژن صنعتی که ۹۵% اکسیژن را تامین می‌کنند.
  • دستگاه اکسیژن ساز خانگی

توضیح کوتاه درباره چگونگی کارکرد اکسیژن ساز

به لطف فناوری ویژه فیلتراسیون مولکولی، ژنراتورهای اکسیژن یک مخلوط اکسیژن و هوا با غلظت بالایی از اکسیژن در آن تولید می کنند.

ژنراتورهای اکسیژن دستگاه های فشرده و کارآمدی هستند. که قادر به تولید اکسیژن با غلظت اکسیژن تا ۹۰٪ هستند. حال اینکه، غلظت اکسیژن در هوای معمولی بین ۱۷ تا ۲۱ درصد است.

این کمک می کند تا هم در خانه و هم در محل کار  هدف اکسیژن رسانی راحت تر انجام شود. با دستگاه تولید اکسیژن، شما همیشه منطقی ترین و کاربردی ترین گزینه را متناسب با نیازهای خاص خود خواهید یافت.

دستگاه تولید اکسیژن

دستگاه تولید اکسیژن

دستگاه اکسیژن ساز در تندیس آنلاین

اکسیژن ساز موجود در Tandisonlineبسیار بادوام است و با سبک های خلاقانه طراحی شده که حداکثر کارایی و ماندگاری را تضمین می کند. همچنین بیشترین عملکرد را در شرایط مختلف تضمین می کند. دستگاه اکسیژن ساز همچنین با مکانیسم های کنترل فشار شگفت انگیز مشخص می شود.که به شما امکان می دهد مقدار مورد نظر گاز را تولید کنید. بر این اساس، شما همیشه نتایج مورد انتظار را دریافت خواهید کرد، زیرا آنها اثربخشی خود را نشان می دهند.

دستگاه تولید اکسیژن با ارائه کارایی باورنکردنی، انرژی کمی مصرف می کند. به همین دلیل، آنها پایداری را ترویج می کنند و در قبوض انرژی و سوخت صرفه جویی می کنند. دستگاه اکسیژن ساز از نظر ایمنی فوق العاده عالی طراحی شده است.تا از عدم نشتی اطمینان حاصل شود و نگه داری و نصب آسان است، به ویژه با پشتیبانی حرفه ای مجموعه ما این دستگاه را برای بسیاری از افراد و مشاغل ایده آل می کند.با تندیس آنلاین تماس بگیرید و یا از طریق واتساپ و اینستاگرام ما را دنبال کنید.

تهیه دستگاه تولید اکسیژن

در خانه، از ژنراتورهای اکسیژن برای جلسات پیشگیرانه (کوتاه) اکسیژن درمانی و همچنین برای تهیه کوکتل استفاده می شود. اگر زمان کمی نیاز به استفاده از اکسیژن ساز دارید، اجاره دستگاه گزینه مناسب تری از خرید آن است.

مجموعه آنلاین ما طیف گسترده ای از ژنراتورهای اکسیژن را ارائه می دهد. در فروشگاه های ما می توانید مشاوره تخصصی دریافت کرده.و دستگاه اکسیژن ساز را با قیمت مناسب خریداری و اجاره کنید.

خدمات مرتبط:

فروش و اجاره  دستگاه پالس اکسیمتر

اجاره دستگاه مانیتورینگ علائم حیاتی

مقاله های مرتبط:

اجاره کپسول اکسیژن

اجاره دستگاه اکسیژن ساز 

Rate this post
بازگشت به لیست