مقالات مربوط به آمبولانس خصوصی

آمبولانس فوتی بر

آمبولانس فوتی بر

به طور کلی، وظیفه آمبولانس فوتی بر حمل و نقل متوفی می باشد. این سرویس باید قابل اعتماد باشد. و در این دوران سخت خدمات دلسوزانه و حرفه ای به خانواده ارائه دهد ، که شما می توانید این خدمات را از مرکز خدمات پزشکی درمانی تندیس آنلاین درخواست کنید.

آمبولانس فوتی بر یا حمل جسد

یکی از خدمات مجموعه تندیس آنلاین، سرویس آمبولانس فوتی بر می باشد، که حمل جسد را به شیوه ای محترمانه و محتاطانه ارائه می دهد، بنابراین شما می توانید سرویس انتقال جسد را به سردخانه ها،  شهر های دیگر و هر مکانی از ما درخواست کنید.

آمبولانس فوتی بر که جسد را جابجا می کند، به تمامی تجهیزات مورد نیاز و یخچال برای حمل جسد مجهز است، تا اطمینان حاصل شود.که اجساد با ایمنی کامل حمل می شود. این خدمات توسط افرادی ارائه می شود که تجربه برخورد با موقعیت های حساس را دارند و می توانند در این دوران سخت به خانواده ها حمایت عاطفی را ارائه دهند.

وظایف آمبولانس فوتی بر چیست؟

 1. حمل و نقل جنازه: اصلی ترین وظیفه آمبولانس نعش کش حمل و نقل اجساد به مکان دلخواه افراد مانند مکان تشییع جنازه، زادگاه فرد فوت شده و… می باشد.
 2. نگهداری جنازه: یکی دیگر از وظایف آمبولانس حمل جنازه نگهداری جسد در مکانی امن به خواسته خانواده متوفی می باشد، زیرا برخی از افراد زمان بیشتری برای برنامه زیری تشیع جنازه می خواهند، یا در موارد دیگری زمان بیشتر نیاز دارند، تا جسد را به شهر دیگری منتقل کنند.
 3. راهنمایی و پشتیبانی: علاوه بر خدمات دیگر آمبولانس فوتی بر سعی دارد. به همراه حمایت عاطفی، افراد را راهنمایی قانونی کند و مراحل انتقال را برای آن ها توضیح دهد. همچنین، کمک در برنامه ریزی مراسم تشییع جنازه را نیز ارائه می دهند.
 4. جابجایی متوفی به داخل یا خارج از کشور.
آمبولانس نعش کش

آمبولانس نعش کش

با آمبولانس جسد را می توان به کدام مکان ها برد؟

آمبولانس فوتی بر می‌تواند.جسد را به مکان‌های مختلفی منتقل کند، از جمله:

 1. بهشت زهرا و دیگر آرامگاه ها: آرامگاه یا قبرستان ها فضاهای اختصاصی هستند..که خانواده ها می توانند در آن مراسم تدفین یا یاد بود را برگزار کنند. و فرد فوت شد.را به خاک بسپارند.
 1. سردخانه ها: طبیعتا سردخانه ها یکی از مکان هایی هستند که بعد از مرگ افراد به آن منتقل و نگهداری می شوند که برای انتقال می توان از آمبولانس نعش کش استفاده کرد.
 1. مکان‌های دیگر: در برخی از موارد، بر اساس درخواست خانواده ها، شرایط خاص مرگ و یا وصیت متوفا ممکن است.نیاز به آمبولانس فوتی بر برای انتقال بقایای جسد به مکان‌های دیگر، مانند یک اقامتگاه شخصی، یا یک مکان دورافتاده، یک کشور یا شهر دیگر باشد.

به طور کلی، آمبولانسی که یک متوفی را حمل می کند، بسته به ترجیحات خانواده، می تواند. جسد را به مکان های مختلفی انتفال دهد. این سرویس به گونه‌ای طراحی شده است..که محتاطانه، دلسوزانه محترمانه باشد.و خانواده‌ها را با حمایتی که برای هدایت و پشتیبانی فرآیند پیچیده رسیدگی به وضعیت نهایی متوفی نیاز دارند، فراهم می‌کند. ما در این خدمات در کنار شما هستیم. تا در صورت نیاز خدمات اضافی را به شما ارائه دهیم.

 

حمل و نقل جسد با آمبولانس

حمل و نقل جسد با آمبولانس

آمبولانس فوتی در مجموعه تندیس آنلاین چه ویژگی هایی دارد؟

 • آمبولانس های جدید و پیشرفته
 • رانندگان با تجربه و کاردان
 • امکان انتقال جسد به کلیه مکان ها
 • تجهیزات کامل و به روز
 • دارای یخچال داخل آمبولانس به منظور حفظ جسد و جلوگیری از بو گرفتن
 • دارای خدمات دیگری اعم از حمل و نقل بیماران و افراد مصدوم وخدمات درمان در منزل
 • همراه بودن جهت دلگرمی همراهان متوفی، و دادن خدمات مورد نیاز بیشتر به آن ها.

قیمت آمبولانس فوتی بر چقدر است؟

هزینه حمل و نقل جسد به عوامل مختلفی بستگی دارد.و طبق مسافت طی شده براساس کیلومتر، نوع خودرو، خدمات دریافتی و… متغیر است.

آمبولانس جنازه بر فقط افراد فوت شده را جابجا می کند. در حالی که آمبولانس خصوصی دارای طیف وسیعی ازخدمات حمل و نقل بیماران، سالمندان یا افراد دارای معلولیت به مراکز درمانی دلخواه و دیگر مناطق درخواستی نیز می باشد. در صورت نیاز به انواع خدمات اعم از اعزام آمبولانس خصوصی و آمبولانس حمل جنازه با ما در مجموعه تندیس آنلاین تماس بگیرید. تا از مشاوره های مناسب و سرویسی باکیفیت بهره مند شوید.

در اینستاگرام تندیس آنلاین ما را دنبال کنید.

۴.۶/۵ - (۷ امتیاز)
بازگشت به لیست