متخصص زنان و زایمان تندیس آنلاین

متخصص زنان و زایمان بیمارستان تندیس

۰۲۱-۲۲۶۱۵۰۵۳

متخصص زنان و زایمان تندیس آنلاین :

یکی از دغدغه های مادران در ماه های آخر بارداری انتخاب یک بیمارستان مناسب برای زایمان می باشد. برای انتخاب یک بیمارستان خوب در زایمان باید دقت های لازم را به عمل آورد.تا یک تجربه یک زایمان خوب و سالم تا ابد در خاطر مادر باقی بماند. همچنین داشتن یک زایمان سالم (متخصص زنان و زایمان تندیس آنلاین) و بدون مشکل برای مادر و حفظ سلامت جنین یکی دیگر از مواردی است که در انتخاب یک بیمارستان خوب باید به آن توجه کرد.

هرآنچه متخصص زنان و زایمان تندیس آنلاین انجام می‌دهد:

متخصص زنان و زایمان پزشکی است که در زمینه بارداری، زایمان و سیستم تولیدمثل زن و همچنین بیماری‌های مرتبط با آن تخصص دارد.

 • سلامتی شما و نوزاد در حال رشد شما را ازجمله انجام اولتراسوند، ارزیابی‌ها و آزمایشات معمول، کنترل می‌کند.
 • توصیه‌هایی را در مورد رژیم غذایی، ورزش، داروها و سالم بودن ارائه می‌دهد.
 • وضعیت سلامت را که می‌تواند باعث بروز مشکلاتی از قبیل فشارخون بالا، دیابت، عفونت‌ها و اختلالات ژنتیکی در دوران بارداری شما شود.و یا سلامت نوزاد شما را تحت تأثیر قرار دهد، بررسی می‌کند.
 • به شما کمک می‌کند تا با خستگی صبحگاهی، درد پشت و پا، سوزش سر دل و دیگر مشکلات رایج در دوران بارداری مقابله کنید.
 • به سؤالات شما در مورد بارداری و نوزاد در حال رشدتان پاسخ می‌دهد.
 • در برخی اوقات، نوزادانتان را به دنیا می‌آورد
 • توضیح می‌دهد که در طول زایمان چه اتفاقی می‌افتد
 • در زمان بهبود حالتان، شما را تحت نظر داشته باشد
 • چگونه متخصص زنان و زایمان شما با تیم بارداری شما کار می‌کند؟

  متخصص زنان و زایمان شما، نقش مهمی در قبل و بعد و در طول بارداری ایفا می‌کند.

  • متخصص زنان و زایمان تندیس آنلاین برای مراقبت از شما با پرستاران، ماماها، دستیاران پزشک و سایر متخصصان بهداشت و سلامت کار می‌کنند. شما ممکن است این اعضای تیم را در طی بازدیدهای روزانه خود مشاهده کنید.
  • متخصص زنان و زایمان شما ممکن است توصیه کنند که شما و همسرتان که قرار است پدر شود، در مراکز بارداری و کلاس‌های زایمان که پرستاران و مربیان آن آموزش می‌دهند، شرکت کنند.
  • هنگامی‌که آن روز بزرگ فرا می‌رسد، پرستاران و مربیان شما را در طول وضع حمل کمک می‌کنند، اما متخصص زنان شما روند کار شما را کنترل می‌کند.و هنگامی‌که زمان آن می‌رسد، نوزاد را به دنیا می‌آورد.
  • اگر متخصص زنان شما در تیم پزشکی باشد که در آن پزشکان کارهای “درخواستی” را تقسیم می‌کنند، ممکن است پزشک دیگری از این گروه نوزاد شما را به دنیا آورد. هنگام انتخاب متخصص زنان و زایمان خود، حتماً درباره این موضوع بپرسید.

  انتخاب بیمارستان مناسب برای زایمان

  مهم ترین نکته ای که قبل از انتخاب یک بیمارستان باید مورد توجه قرار داد، توجه به نحوه خدمت رسانی کادر بیمارستان و پزشک متخصصی است که به مادر و نوزاد، ارائه داده می شود.

  معمولا زنان باردار معیارهای مختلفی در انتخاب بیمارستان مناسب دارند. برخی از بیمارستان ها امکانات ویژه و متنوع تری را نسبت به بیمارستان های دیگر در اختیار مادران می گذارند.(متخصص زنان و زایمان تندیس آنلاین). این امکانات گاهی ممکن است در انجام یک زایمان خوب، موثر باشد.

  یکی دیگر از موارد بسیار مهم در انتخاب یک بیمارستان مناسب که معمولا مادران به آن توجه می کنند فاصله بیمارستان تا منزلشان می باشد. گاهی در دوران قبل از بارداری برای انجام آزمایشات و یا استفاده از کلاس های آموزش دوران بارداری نیاز می شود تا به صورت مکرر از خدمات بیمارستان استفاده شود. این فاصله هر چه کوتاه تر باشد برای مادر بهتر است.

  بهتر است در ماه های بالاتر که معمولا سنگین تر می شوید مسیرهای طولانی را طی نکنید و یا بیمارستانی را انتخاب کنید به مسیر دسترسی به آن با وسیله شخصی یا عمومی راحت تر باشد و از وجود جای پارک اطراف بیمارستان و پارکینگ مناسب در اطراف بیمارستان اطمینان پیدا کنید.

  تندیس :

  خدمات درمانی و تجهیزات پزشکی تندیس آنلاین با کادری مجرب آماده خدمت رسانی ۲۴ ساعته به شما عزیزان می‌باشد.

  جهت هماهنگی در زمینه تجهیزات پزشکی مانند اکسیژن ساز و… یا خدمات پزشکی و درمانی با شماره های ۰۹۱۲۸۹۴۲۱۴۳ و ۲۲۶۱۵۰۵۳-۰۲۱  و ۰۹۰۲۵۵۸۸۸۰۶  و ۳۳۷۴۲۲۳۱-۰۲۱ تماس حاصل نمایید .

  تندیس آنلاین با معرفی متخصصین مجرب مانند متخصص عمل دیسک کمر  و ارتوپد و متخصص زیبایی و … به شما در تصمیم گیری جهت انتخاب پزشک یا جراح مناسب مشاوره خواهد داد.

  برای اعزام آمبولانس خصوصی با ما تماس حاصل نمایید.

  در اینستاگرام ما را دنبال کنید.

متخصص زنان و زایمان تندیس آنلاین

اجاره دستگاه اکسیژن ساز در محله جهاد