سرم تراپی درمحل

سرم تراپی درمحل

۰۲۱-۲۲۶۱۵۵۵۳

اهمیت خدمات سرم تراپی درمحل

دسترسی شبانه روزی به خدمات پزشکی – پرستاری بی شک یکی از نیازهای مبرم هر خانواده می باشد. عدم دسترسی به مطب پزشکان در ساعات روز و شب و ایام تعطیل، معضلات ترافیک شهری و یا عدم امکان جابجایی بیماران سالمند، وازهمه مهمتر باتوجه به شیوع ویروس کرونا و خطر ابتلا آن در مراکز درمانی ، نیاز به استفاده از خدمات شبانه روزی و قابل دسترس را دو چندان می نماید. سرم تراپی درمحل در ساعات مشخص، با در نظر گرفتن شرایط خاص هر بیمار امری مهم و تخصصی است و انجام ناصحیح آن توسط افراد غیر متخصص ممکن است روند بهبودی بیماری را به تاخیر بیاندازد.

مرکز خدمات پزشکی تندیس ، تمامی خدمات پزشکی و پرستاری از جمله انجام سرم تراپی در محل را با اعزام کادر مجرب و آموزش دیده، برای شما عزیزان را در هر نقطه از تهران و در هر ساعت از شبانه روز در منزل شما انجام می دهد.

مزایای استفاده از خدمات سرم تراپی در محل

انجام خدمات سرم تراپی در محل به آن دسته از افرادی توصیه می شود که توانایی مراجعه به مراکز درمانی و بیمارستان ها را ندارند . از جمله مزایای سرم تراپیدر محل می توان به موارد زیر اشاره کرد :
• مناسب برای بیماران با عدم قابلیت حرکتی مثل سالمندان
• جلوگیری از اتلاف وقت
• صرفه جویی در هزینه های رفت وآمد
• آرامش خاطر افراد بیمار و یا سالخوردگان و کاهش استرس آنها درصورت حضور در مراکز درمانی
• و از همه مهمتر کاهش خطر ابتلا به ویروس کرونا
مرکز خدمات پزشکی تندیس آنلاین این امکان را به شما می دهد تا سرم خود را در منزل و در زمان مورد نظر خود انجام دهید. همکاران ما پس از ثبت سفارش به محل مورد نظر شما آمده.و پس از بررسی، اقدام به سرم تراپی می کنند.

مراحل انجام سرم تراپی در محل

مراحل انجام سرم تراپی در محل شامل مراحل زیر می باشد:
• پذیرش

• اعزام پرستار به محل حضور بیمار بهمراه تمامی تجهیزات و وسایل
پس از پذیرش طبق زمان هماهنگ شده برای سرم تراپی، پرستار موظف است وسایل مورد نیاز را آماده کرده و در محل درخواست شده حاضر گردد. با خروج پرستار از مرکز خدمات پزشکی تندیس آنلاین پرسنل پذیرش موظف می باشند با تلفن ثابت بیمار تماس گرفته و نام و مشخصات پرستار و زمان تقریبی رسیدن ایشان به محل سرم تراپی را به بیمار و یا همراه بیمار اطلاع دهند.
• انجام سرم تراپی در محل توسط پرستار و دریافت هزینه از بیمار
پرستار در هنگام رسیدن به منزل بیمار خود را معرفی کرده و مطابق شرایط استاندارد سرم تراپی را انجام می دهد و هزینه سرم تراپی در منزل مطابق مبلغ مندرج در قبض پذیرش توسط پرستار ارسالی دریافت می گردد و قبض پذیرش تحویل بیمار و یا همراه بیمار می گردد.

هزینه فوق شامل موارد زیر است:

الف) هزینه سرم تراپی ها مطابق با آخرین تعرفه خدمات پزشکی مصوب وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی
ب) هزینه وسایل و مواد استفاده شده در هنگام سرم تراپی مطابق با تعرفه خدمات پزشکی و با توجه به محدوده آدرس ثیت شده.در فرم درخواست سرم تراپی در منزل
ج) هزینه ایاب و ذهاب

درخواست پذیرش  درتندیس می تواند به صورت زیر صورت گیرد:
الف) تماس تلفنی

برای این کار نیاز است با شماره تلفن های ۲۲۶۱۵۰۵۳ و ۳۳۷۴۲۲۳۱ تماس برقرار کنید. در سرم تراپی درمحل لازم است اطلاعاتی در خصوص بیمار به بخش پذیرش مرکز خدمات پزشکی تندیس آنلاین ارسال شود تا پذیرش صورت گیرد و توضیحات لازم در ارتباط با نوع سرم درخواستی و شرایط بیمار از سوی مرکز خدمات پزشکی تندیس آنلاین به بیمار داده شود. سپس آدرس بیمار ثبت می گردد.و بلافاصله به منظور تائید با شماره اعلام شده تماس گرفته می شود و شرایط سرم تراپی توضیح داده شده، ساعت حضور پرستار در منزل هماهنگ می شود. هزینه سرم تراپی در منزل توسط پرستار اخذ می گردد.

ب) از طریق پیامک

برای این کار نیاز است بیمار یا همراه بیمار به شماره ۰۹۱۲۸۹۴۲۱۴۳ و ۰۹۱۹۵۱۹۳۴۱۳ پیامک داده شود. مسئول دریافت پیامک ها پس از دریافت درخواست بیمار٬ موضوع را به بخش پذیرش اطلاع داده و.پرسنل پذیرش طی تماس تلفنی با بیمار و یا همراه بیمار مطابق بند الف کار را انجام خواهد داد.

 tandisonline.com@gmail.comآدرس ایمیل :
ما را در اینستا گرام دنبال کنید. از خدمات عمده تندیس آنلاین اعزام آمبولانس خصوصی در تهران می باشد.

سرم تراپی درمحل

تفاوت کرونا ویروس با آنفولانزا