ویزیت پزشک عمومی در محل :

اهمیت دادن به سلامتی برای همه آشکار است.اما با توجه گسترش ویروس کرونا در سرتاسر جهان و لزوم حضور در منزل و رعایت طرح فاصله‌گذاری اجتماعی، بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند.تا از خدمات غیرحضوری ویزیت توسط پزشک بهره‌مند شده.و فرآیند ویزیت ، معاینه و مشاوره توسط پزشک عمومی در محل انجام پذیرد.


یکی از خدمات مرکز مشاوره آنلاین تندیس ویزیت پزشک عمومی در محل است. مرکز ما با داشتن پزشکان حاذق و متعهد جهت ویزیت در منزل آماده ارائه خدمات شامل ویزیت، مشاوره، معاینه و تجویز دارو در تمامی مناطق تهران و در هر ساعت از شبانه روز ، به شما عزیزان می باشد.

محدودیت مکان :

بدون هیچ گونه محدودیتی در محل زندگی،.در هرکدام از مناطق تهران که باشید پزشکان ما خود را در سریع‌ترین زمان ممکن به شما می‌رسانند تا خدمات‌رسانی به بهترین شکل و با کمترین سختی برای بیمار شما، انجام شود. هدف ما آسایش بیماران است تا به‌جز تمرکز بر درمان بیماری و طی کردن روند بهبودی، نگرانی و دغدغه‌ی دیگری نداشته باشند. با سرویس ویزیت پزشک ، امکان حضور  و ویزیت پزشک عمومی در.منزل و ارائه‌ی خدمات پزشکی در منزل بیمار در هر کجای شهر فراهم است.

در زمان تماس با ما چه اطلاعاتی باید بدهید ؟

هنگامی که میخواهید از طریق تماس تلفنی اقدام به سفارش ویزیت پزشک عمومی به منزل کنید باید اطلاعات زیر را آماده کنید و به کارشناس ما بدهید .

  • نام و سن بیمار
  •  سابقه بیماری
  • داروهایی که در حال حاضر استفاده میکند.
  • علائم بیماری (ضعف،تب،لرز،بی اشتهایی،سردرد،عفونت،درد)
  • اگر درد دارد در کدام قسمت بدن احساس درد میکند و زمان ایجاد درد
  • در نهایت پزشک عمومی که با وضعیت بیمار و منطقه شما متناسب باشد انتخاب می شود در نهایت برای هماهنگی زمان مراجعه و اعزام پزشک در محل با شما تماس میگیرد.
تندیس :

مرکز خدمات پزشکی تندیس مفتخر است. جهت رفاه حال شهروندان گرامی و در راستای رعایت طرح فاصله‌گذاری اجتماعی، فرآیند ویزیت پزشک عمومی را توسط پزشکان مجرب و موردتأیید و همچنین رعایت تمامی پروتکل ها ودستورالعمل های بهداشتی، انجام دهد.

خدمات درمانی و تجهیزات پزشکی تندیس آنلاین با کادری مجرب آماده خدمت رسانی ۲۴ ساعته به شما عزیزان می‌باشد.

جهت هماهنگی در زمینه تجهیزات پزشکی مانند اکسیژن ساز و… یا خدمات پزشکی و درمانی با شماره های ۰۹۱۲۸۹۴۲۱۴۳ و ۲۲۶۱۵۰۵۳-۰۲۱  و ۰۹۰۲۵۵۸۸۸۰۶  و ۳۳۷۴۲۲۳۱-۰۲۱ تماس حاصل نمایید .

تندیس آنلاین با معرفی متخصصین مجرب مانند متخصص عمل دیسک کمر  و ارتوپد و متخصص زیبایی و … به شما در تصمیم گیری جهت انتخاب پزشک یا جراح مناسب مشاوره خواهد داد.

برای اعزام آمبولانس خصوصی با ما تماس حاصل نمایید.

در اینستاگرام ما را دنبال کنید.

ویزیت پزشک عمومی در محل

کلینیک فوق تخصص عفونی
Rate this page